Skocz do zawartości

Dlaczego zamknięto mój wątek. Pytanie do mod.


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zapraszam michał do dyskusji tutaj.

Piszesz w tamtym wątku takie słowa:

Ja cenzury nie bede wprowadzal, a razem z moderatorami bedziemy sie starali prostowac niektore Twoje wypowiedzi, zeby nie wprowadzac w blad rzeszy czytajacych to forum.

Teraz powiedz mi czy zamknięcie wątku to nie jest właśnie cenzura ?

Uważam że został zamnięty nie słusznie.

I jakoś widzisz ciągle mówisz że plete bzdury.

A ja uważam że skutecznie prostujecie bądź atakujecie wtedy gdy podawane informacje mogłyby okazać się niewygodne. :-).

Zauważyłem że ataki są tylko w sytuacjach kiedy drąże niewygodne tematy i tyle.

A Linkor zniknoł z podpisów forum, lista wildsteina pozwoliła ludzią się przekonać jak zasadne jest działania Pana Tcook, dowiedzieć się że autor SEO Kodeksu tworzonego przez IAB dostał bana za spam.

Michale wybacz, lecz ciężko by ludzie mieli oceniać wiadomości po tym że ktoś pisze a ten to ma spam, a ten to go niema.

I widzisz musze ci powiedzieć że z wieloma osobami dyskutowałem i analizowałem skutteczność swoich porad i nie sądze by były one bzdurami.

Tymbardziej michale aby nie wprowadzać ludzi w błąd proponuje otworzyć tamten topic.

Ludzie będa mieli okazje się wypowiedzieć jak jest ;-) Co będę zaśmiecał forum swoimi zmylającymi postami :-).

Wieć jak pytanie Daj szookowi bana jest złe to może ty zaproponujesz ankietę.

Uważam że była ona dobrym pomysłem.

Sttwiedziłeś że nie będziesz ograniczał wypowiedzi a jednak blokada wątku jest takim ograniczeniem - czy ty też tak uważasz czy wg Ciebie Michale nie było to ograniczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakoś widzisz ciągle mówisz że plete bzdury.

czesto a nie ciagle ;)

A Linkor zniknoł z podpisów forum,

bo bardziej mnie interesuje waga w nie-polskich systemach :lol:

lista wildsteina pozwoliła ludzią się przekonać jak zasadne jest działania Pana Tcook, dowiedzieć się że autor SEO Kodeksu tworzonego przez IAB dostał bana za spam.

Nie mam pojecia o jakiej liscie mowisz :?

I widzisz musze ci powiedzieć że z wieloma osobami dyskutowałem i analizowałem skutteczność swoich porad i nie sądze by były one bzdurami.

Napewno nie wszytkie, ale wiele z Twoich *faktow* jest bezpodstawnych.

Michale wybacz, lecz ciężko by ludzie mieli oceniać wiadomości po tym że ktoś pisze a ten to ma spam, a ten to go niema.

Ja tego nie promuje, a jak widzisz ostatnio jest tego mniej a jak sie pojawi to sa sprowadzani na ziemie.

Ludzie będa mieli okazje się wypowiedzieć jak jest ;-) Co będę zaśmiecał forum swoimi zmylającymi postami :-).

Jak juz pisalem nie wszystko co piszesz jest zasmiecaniem i mylace, ale ta ankieta akurat byla zasmiecajaca...

Wieć jak pytanie Daj szookowi bana jest złe to może ty zaproponujesz ankietę.

Nie wiem czym sobie szook zasluzyl na ankiete w jego sprawie :?

Sttwiedziłeś że nie będziesz ograniczał wypowiedzi a jednak blokada wątku jest takim ograniczeniem - czy ty też tak uważasz czy wg Ciebie Michale nie było to ograniczenie ?

Tutaj mozna to kontynuowac a ankieta jest bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) hm, szkoda ja uważałem że takie ankiety są całkiem fajne.

Michale poza tym że ludzią brakuje linków i nie wiedzą gdzie ich szukać

To też nie zawracam głowy w tematach optymalizacja. Google itp.

Dlatego też upodobałem sobie Pogaduszki jako rozmowy z ludkami.

Na tym forum sa tematy Pogaduszki, Optymalizacja, Google itp.

Dlatego też uważałem że pogaduszki sa na tematy ogólne itd.

lista michale: www.strony-www.info/lista.txt - to jest lista jak były banowane strony - znajdziesz tam agencje Netpr która wspolnie z onet, netsprint,wp tworzyła kodeks SEO.

Dlatego uważam że atakowanie mnie w wielu kwestiach jest wynikiem że wiem i głośno mówię o rzeczach które są niewygodne.

Zrobmy w takim razie michale ankiete na temat ankiety :-) czy szook zasluzyl na ankiete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Szooku, ankieta nie ma sensu wobec Twoich stwierdzeń, że masz silnie podzieloną jaźń. Nie zadałem sobie trudu liczenia, ale chyba jest Ciebie ze dwóch lub trzech, no i w dodatku jesteście wszędzie. Sam rozumiesz... sami rozumiecie szook, że ew. eliminacja jednego nie załatwi sprawy.

A poważniej - założyłeś ponoć jakieś forum dla ekstremy - tam się podniecaj ogladalnością wątków, a tu staraj się zachować umiar. Ot tak, dla zasady - a jeżeli nie, to zawsze możesz Admina poprosić o moderację działu Folklor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) hm, szkoda ja uważałem że takie ankiety są całkiem fajne.

a ja uwazam,z e sa bezsensu ;)

Dlatego też uważałem że pogaduszki sa na tematy ogólne itd.

Po to wlasnie sa. :lol:

Dlatego uważam że atakowanie mnie w wielu kwestiach jest wynikiem że wiem i głośno mówię o rzeczach które są niewygodne.

Mariusz, przepraszam ale o czym Ty do cholery piszesz. O jakich atakach na CIebie. Jak piszesz, ze comweb to Ty i prawdziwy comweb ma sie zamknac, to naprawde komentarze negatywne na taki temat nie sa atakiem tylko wyrazeniem swojego zdania. A atak byl z Twojej strony.

Podalem tylko przyklad, ale takich watkow jest wiele. Twoje super serwery i klasy IP, ktore sie indeksuja jak szalone, itd.. sam przyznales kiedys, ze lubisz szookowac i uczestniczyc w goracych dyskusjach, co skutecznie robisz. Tak jak w tym o to watku.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miechale ;-) ach widzisz sugerujesz ;-) że hm IP to problem a widzisz nie w polsce.

Nie bawem będe miał jeszcze więcej - 1 zł każdy :-).

I michale ci co ze mna rozmawiają bliżej wiedzą że nie musze wciskać kitu o IP czy serwerach i ich skuteczności.

A teraz do wypowiedzi Graffa.

Jestem jaknajbardziej za :-) może się nazywać nawet 2jaznieszooka ;-).

Michale chętnie przestane uczestniczyć w dziale Pogaduszki może będziesz taki miły i stworzysz dział 2 jazniowy ;-).

Wtedy ludzię będa czytali tylko ci co sa zainteresowani Folklorem.

Więc jak michale się zaoptrujesz na moderacje wątku ;-) folklor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak michale się zaoptrujesz na moderacje wątku ;-) folklor ?

Musisz sie jeszcze troche wykazac folklorem w dziale pogaduszki i jak uznamy razem z moderatorami, ze zaslugujesz na swoj dzial "Folklor dwujazniowego szooka" to Ci taki stworze ;)

A tym czasem do roboty - szoooooookuj nas dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJCIE TRIO władze dajcie mi dział FOLKLOR ;-)

Nie no Mariusz, to za malo. Teraz to grasz bo chcesz swoj dzial, a tu chodzi o naprawde szczere zamiary moderowania dzialu Folklor n-jazniowego szooka wynikajace z Twojej osobowosci.

Powiem tak, bedziemy Cie obserwowali przez nastepnych kilka tygodni i zobaczymy, a Ty chcialbys juz od razu.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah michał kto tu mówi odrazu.

Ja już pisze wtedy kiedy jestem przekonany ;-) że to czas.

Dlaczego nie ;-0 jak dział Folklor 3-jazniowego szooka nie będzie budził zainteresowania to skasujecie.

Tylko prośba ;-) jak mam moderować 3jazniowego szooka to tam nie mozna juz blokować wątków :-) bo w koncu 3jazowy szook to ma byc ten specjalny dział jak X-zone ;-)

A tytul Działu chciałbym -

X-ZONE 3Jaźniowego Szooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności