Skocz do zawartości

Dlaczego zamknięto mój wątek. Pytanie do mod.


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mariusz, przestań. Już mi się nie chce tego czytać, i tak wiem co pisałeś*. Starczy lansowania się dla samego lansowania się. Pisz więcej w "dowcipach", bo dochodzi do tego, że jak widzę Twoje posty, to je omijam. Czasami Cię broniłem by zachować choć trochę obiektywizmu, ale opadają mi już ręce. Starczy. Rozumiesz?

Pozdrawiam, J.

*- dla pewności przeczytałem :) i wyszło na to że się nie myliłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku, nie irytujcie się i wybaczcie, jeżeli uraziłem. Myślę jednak, że zaproponowana nazwa działu jest chwytliwa i prowokująca. Plus walor szerokiego marginesu dla formy i treści :lol: Ostateczna decyzja należy do szefa, więc negocjujcie. Też wracam do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie to forumowicz taki jak żaden, gdyż dużo więcej czytam niż piszę, ale jednak się tu wypowiem - Szook mnie irytuje jak mało kto, te wszystkie brednie, kulawe pomysły, megalomania, teorie spiskowe.. nic tylko rwać włosy z głowy :-)

Ale jednak w tym zamkniętym wątku (btw nie lubię i nie rozumiem zamykania wątków) zagłosowałbym oczywiście na "nie", bo jednak jak widzę gdzieś szookowe posty to zawsze przeczytam, choćby po to, aby sie poirytować ;-) A jak się lepiej przyjrzeć to po odsianiu bredni, megalomanii i teorii spiskowych można nawet czasem doszukać się ciekawych informacji. ;-)

Osobny dział dla szooków - hmm, ale już teraz Pogaduszki charakteryzują się wysokim zaszookowieniem, więc po co nowy dział ? Dobrze jest jak jest.

Rozpoczęcie jest proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to doskonale rozumiem zamykanie wątków, czasem ich usuwanie - nie kazdy musi i chce mieć śmietnik albo chamstwo na swoim forum. Tyle, że to nijak się ma do postów szooka - trochę megalomanii, blef i mnóstwo mydła to jeszcze nie ten kaliber. Sprawny umysł potrafi selekcjonować informacje ważne od mniej ważnych lub kompletnych bzdur. A sprawny inaczej? No, cóż, ma problem. Szooku jest i chyba pozostanie blagierem, ale czy znacie kogoś kto tak mężnie znosi krytykę?

ps. niestety, jak każde forum, jesteście skazani na coraz większą popularyzację działów typu "pogaduszki", "dowcipy", itp. A jak ktoś potrzebuje prawdziwej wiedzy to porozgląda się głębiej po forum.

ps2. ja tam lubię czytać szooka, choć/ponieważ czasem mnie rozśmiesza.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook, jest, byl i bedzie. :lol:

Kazdy ma jakas osobowosc, a szook ma na tyle intensywna (dajaca sie odczuc), ze nie trudno go przegapic.

Faktycznie jak to napisal Kalashnikov, po odsianiu roznych rzeczy wychodza ciekawe rzeczy. Niestety szook robi wiele by podzielic los cerebru (moze troche mniej).

Generalnie sporo ubawu dostarczaja mi takie dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie tojan, to nie zdążyłem poznać cerebra zabardzo, ale uważam że także zbędny był mu ban.

I właśnie jak tojan zauważyłeś należy umiejętnie selekcjonować informacje które można uzyskać.

Lecz jest pewna grupa ludzi z która takiej informacje wymianiamy wprost

Przepisy na pozycjonowanie które możesz tu uzyskać to jak przepis na babkę nie na cukiernie.

Ja zajmuje się rozwiązaniami dla cukierni nie dla przygotowania jednej babki.

To też techniki pozycjonowania są różna.

Stosując technikę pozycjonowania dla wszystkich domen jakbym pozycjonował 1 musiałbym się nieźle zajechać.

I dlatego tak jak ktoś wyżej napisał: dzielnie znoszę słowa krytyki - krytyka oznacza zainteresowanie, brak krytyki olewanie.

Irytacja czy ubaw także jest oznaką zainteresowania.

Najważniejsze że w swoim gronie potrafimy mimo konkurencji działać jak partnerzy i doskonale nam to wychodzi od roku.

Nie wiem ilu pozycjonerą udało się działać wspólnie, ilu wymienia swoje poglądy, ilu lubi testować nowe rozwiązania.

Jedni lubią gotowe ja lubię szukać - to też dla Was teoria nielogiczna mi wydaje się wysoce prawdopodobna.

Staram się wychwycić każdą za i przeciw.

A na jakieś nowe rozwiązanie nie mówię nie to nie możliwe - tylko jest to prawdopodobne.

Dbam o wyposażenie sprzętowe, softwarowe itd. dbam o to by nie stać w miejscu i się rozczulać :lol: to też słowa krytyki mnie tylko budują.

Nie prowadzę statystyk lecz jestem pewien że wątki które otwieram cieszą się dużą popularnością, czytalnością itd.

Jeżeli także posiadacie doświadczenie w internecie powinniście dawno zauważyć że na internetowe społeczeństwo należy brać poprawkę.

Czy można ogarnać ludzi internetowych - nie :-)

Technologia pozwala nam w jednym czasie być tu i tam.

Np. aktualny voip pozwala mi być z krakowa, gdańska, szczecina, warszawy, wrocławia.

I sam wiesz michale jak nie raz mówiłeś że różne ip itd to bajka, wystarczy że zrobisz tracert na kilka ci znanych domen a zobaczysz że stoją na różnych ip, nawet na całkiem różnych serwerach, a czasem np. stawiam tylko i wyłącznie na 1 ip i robię revdns.

Dlatego też nie rozumiem co to takiego dziwnego ?.

Myślę że wielu z was ma manie rejestracji domen :-) a że ja szukam każdej okazji na kupno hurtowej ilości domen to kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu malusienki

Za moich dobrych czasów w TV był swietny serial Niewolnica Isaura

Kto niewidział tego serialu szkoda wielka -płaczcie z załości.

Otóż skaracając swietną fabułe tego horroru w serialu tym wystepowała bezbronna Isaura i Lubiezny Leoncio który dybał na jej cnotę ale mu to nie wychodziło dlaczego.......

Bo wyglądało to tak jak tu na forum Isaura poszła otworzyć drzwi bierze klamke reką a w tym momencie ja wyszedłem do kuchni zjeść jajecznice wracam po 30 minutach a ona jeszcze otwiera drzwi.

Tak tu jest tez na forum

Lakonicznie stwierdzająć Szook normalnie .

Niema mnie 2 dni na forum post Szooka uderza moje oczy w topicu Pogaduszki niema mnie 5 dni znów to samo.

Otwieram lodówkę a tam Szook nie mam żółtego sera.

Jadę szosą Katowicką a tam Szook Policja.

Wchodzę do restauracji góralskiej a tam Szook super żarło.

Pije piwo w pubie a tam Szook cycata wytatuowana laska.

Zaglądam pod samochód a tam Szook rozwalony wachacz.

Duszę królika a tu Szook oczka mu nie wyłażą.

Wkładam marchęwkę do szookowirówki a tu Szook filterek się zapchał.

Wchodzę do kuchni w nocy a tu Szook karaluch.

Patrzę w Google a tu Szook strona mi znikneła.

Idę po piwo a tu Szook Palonego zabrakło.

Właczam kompa a tu Szook plyta głowna padła.

Idę na zebranie brygad zmotoryzowanych świadków Jehowy a tu Szook same fajne laski.

Normalnie boję się następnego tygodnia i niechce już terapi Szookowej.

Muszę jechać Szook do Płocka i Łodzi .

I znów wszystko mnie zszokuje [-X

Zszokowany :shock: chyba będe jednak zamykał te watki

pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie =D> =D> =D> ;)

Chcialem tylko dodac, ze temat *bana* dla Szooka wyszedl od nikogo innego jak od samego Szooka. To jest rowniez powod dla ktorego nie chce mi sie dyskutowac na ten temat. Ja zamiaru dac bana szookowi nie mam. :?

Co do dzialu dla Szooka, to hmmm........ raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności