Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

@d_gno: Nie można oczekiwać reakcji od IAB Polska, skoro za członkostwo w tymże związku płaci się... i to niemało:

Składka za członkostwo nadzwyczajne wynosi 4400 złotych rocznie i może być płatna w dwóch półrocznych ratach.

Dlatego głupotą byłoby wyrzucać ze związku - jakby nie patrzeć - pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonili do mojego ojca proponując mu "kompleksową usługę związaną z promocja firmy w internecie" Pan na infolinii powiedział ze strona jest nisko w wynikach wyszukiwania(10 fraz pozycjonowanych 9 TOP1-3 jedna na TOP 5) oraz widział ze strona jest pozycjonowana i działania w zakresie SEO są prowadzone nieudolnie powodując zagrożenie wykluczeniem strony z wyników wyszukiwania i zaproponował przejęcie pod swoje skrzydła tej strony.... jutro mają dzwonić do mnie to ich nagram i jak będzie potrzeba dam potrzebującym :)

Nagraj albo niech napiszą ofertę o zagrożeniu i skieruj do Krzyśka (Beerbant) :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale żeby nawet nie odpowiedzieć na oficjalne pismo? tego się nie spodziewałem...a reakcja Pana prezesa to już przegięcie. Mógł chociaż zachować się dyplomatycznie i zachować pozory, że coś robią ;p

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie urząd, który musi zgodnie z prawem odpowiedzieć, wiec takim zachowaniem szanowny prezes daje świadectwo sam sobie jak i związkowi IAB Polska, który reprezentuje.

Jakby się wysłało deklarację członkowską, to na pewno bardzo szybko by odpisali, a i ponaglaliby pewnie do zapłacenia składki za członkostwo, bo bez tego przecież ani rusz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż , to ja napiszę list otwarty do pana prezesa IAB i jakby co poproszę Was o "reklamę" listu :D

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żałuję, że nie trafiłam na to forum, przed podpisaniem umowy.

W przeciwieństwie do niektórych, moje frazy są ok, tylko nie ma efektów pozycjonowania.

Chętnie poznam namiary na prawnika z Warszawy lub okolic, który już skutecznie rozprawił się z SS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ku mojemu zdziwnieniu, kilka dni temu otrzymałem pisemną odpowiedź od IAB Polska w sprawie Sunrise System. Tak jak było się można spodziewać, pismo jest raczej zamiataniem problemu pod dywan niż próbą rozwiązania i wyjaśnienia zarzutów które kierowałem pod adresem SS:

"

Szanowny Panie,

dziękujemy za przesłaną korespondencję.

Zapewniam Pana, że IAB Polska zawsze wyrażało troskę o jakość usług świadczonych przez swoich Członków, z tego względu przyjmuje różnorodne kodeksy dobrych praktyk, do których przestrzegania Członkowie się zobowiązują.Tak, jak informowałem wcześniej, IAB Polska podjęło więc działania zmierzające do wyjaśnienia zasygnalizowanych przez Pana wątpliwości co do prawidłowości działań spółki Sunrise System Sp. z o.o. i zgodności tych działań z przyjętymi przez IAB Polska dobrymi praktykami SEO Guidelines.

Jednak jako organizacja samorządna i niezależna, której statutowym celem jest również ochrona praw i reprezentowanie interesów swoich Członków, IAB Polska nie ma w zwyczaju podowania do publicznej wiadomości szczegółów działań wyjaśniających.

Z całą moca podkreślam, że wszelkie nieprawidłowości, jakie są wykrywane w działaniach któregokolwiek z Członków IAB Polska, a które dotycza zakresu działalności IAB Polska, są piętnowane , a dopuszcający się ich Członkowie IAB Polska jest zobowiązany do ich zaprzestania.

Informuję, iż IAB POlska nie jest organizacją władną do stwierdzenia, czy dany podmiot dopuszcza się naruszenia "wytycznych google dla webmasterów". W moejej ocenie w tej sprawie powinien się Pan zwrócić do spółki Google ,Inc

z poważaniem Włodzimierz Schmidt "

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, iż IAB POlska nie jest organizacją władną do stwierdzenia, czy dany podmiot dopuszcza się naruszenia "wytycznych google dla webmasterów". W moejej ocenie w tej sprawie powinien się Pan zwrócić do spółki Google ,Inc

Nie jest władną co do stwierdzenia czy nie narusza wytycznych google , za to jest władną z całą pewnością do stwierdzenia czy Sunrise System narusza ich kodeks etyczny SEO oraz czy używa nieetycznych metod wymienionych w dokumencie IAB opisującym działania nieetyczne

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, iż IAB POlska nie jest organizacją władną do stwierdzenia, czy dany podmiot dopuszcza się naruszenia "wytycznych google dla webmasterów".

Lans i zbieranie składek idzie dobrze. Po kiego szukać problemów i zajmować się jakimiś klientami SS? Postawa IAB wskazuje, że dobrze czują się w towarzystwie SS.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdziwnieniu, kilka dni temu otrzymałem pisemną odpowiedź od IAB Polska w sprawie Sunrise System. Tak jak było się można spodziewać, pismo jest raczej zamiataniem problemu pod dywan niż próbą rozwiązania i wyjaśnienia zarzutów które kierowałem pod adresem SS:

(...)

No to ja już nie mam najmniejszych wątpliwości co do wiarygodności tej organizacji.

Informuję, iż IAB POlska nie jest organizacją władną do stwierdzenia, czy dany podmiot dopuszcza się naruszenia "wytycznych google dla webmasterów". W moejej ocenie w tej sprawie powinien się Pan zwrócić do spółki Google ,Inc

A to akurat jest nawet zabawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przestudiowałem pobieżnie cały ten wątek, ale dalej nie rozumiem w czym tkwi ta demoniczna nieuczciwość firmy Sunrise System?

Czy w tym, że przymuszają do pozycjonowania mało trafnych fraz? - przecież każdy ma wybór i powinien wiedzieć jakie frazy powinien mieć pozycjonowane.

Czy w tym, że podają do sądu swoich dłużników? - Która firma tak nie robi?

46 stron, a tylko garść wątków rzekomo oszukanych. Większość wątków to oczernianie SS bez podawania argumentów czy przytoczenia przykładów ludzi oszukanych.

Mi firma przedstawiła umowę na 12 miesięcy z frazami zaproponowanymi przeze mnie, płatnymi od TOP 10 z możliwością 3 miesięcznego wypowiedzenia umowy.

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, na co SS chce mnie oszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można z SS zawrzeć umowę bezterminową z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie oznacza to jednak, że wszyscy otrzymują/otrzymywali od SS "umowy uczciwe".

  • Like 2

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności