Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

@kempisty - cholero jedna - ugryź się czasem w klawiaturę :D nie pal mostów, bo nigdy nie wiesz kiedy na kogos trafisz :zeby: nicki sie zmieniają, a ludzie nie :D poczekaj na odpowiedź rzecznika i załatw to po tej drodze ;) im szybciej tym lepiej...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chcę się już sprzeczać. OK. Jak załatwię sprawę z Sunrise System to wam napiszę co z tego wyszło. A teraz mam pytanie. Czy ma ktoś z was metę na szablony dobre na presle? Zabieram się do robienia zaplecza oczywiście w oparciu o wasze rady. Teraz mówię całkiem poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie kempisty

Jesli jestes chszescijaninem i wierzysz w Boga oraz w to co jest napisane w Biblii powinienes wiedziec, ze wszelkie horoskopy, wrozby itp. sa bardzo mocno tepione w Pismie Swietym. Znajdziesz teksty ktore wyraznie mowia, ze jest do wielkie odstepstwo, zamiast polegac na Bogu i modlitwie ludzie szukaja pomocy u wrozek, tarotach, horoskopach itp. badziewiach.

Prowadzac taka strone przyniasz sie do upadku ludzi.

Jesli chcesz moge Ci znalezc teksty ktore o tym mowia, pytanie tylko czy to spowoduje ze zrezygnujesz z prowadzenia takiej strony ?

Moze klopoty jakie masz, sa nastepstwem tego ze przykladasz reke do upadku innych ludzi.

Zycze Ci duzo szczescia i spelnienia w zyciu ale nie takim sposobem.

Pan Besfi ;)

PanF20Besfi-cc9933ffffff272-1-0-8-yellow006.gif

Pozdrawiam

Pan Besfi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany kto tu wpuścił to dziwadło!;)!:soczek:!:soczek:!!!!!!!!!!

Miej wiecej szacunku dla innych. Ja Tobie nie ublizylem, ze mi tak brzydko odpisales.

Zwrocenie Ci uwagi na bardzo wazna kwestie w zyciu kazdego czlowieka, wywolalo u Ciebie atak na ma osobe.

Jesli Ci sie nie podoba moja osoba, napisz skarge do prezydenta forum.

----

:yahoo:

<hahaha>

Pan Besfi - dobre, na prawdę dobre.

Do kolegi mmarek co sie smieje:

Prosze sie nie smiac z tego co jest napisane w Biblii, nie napisalem tego by sie posmiac ale by dac do myslenia kempisty-owi oraz innym ludziom w podobnej sutyacji, dlaczego padli ofiara oszustow.

Edytowane przez Pan Besfi

PanF20Besfi-cc9933ffffff272-1-0-8-yellow006.gif

Pozdrawiam

Pan Besfi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy offtop sie zapowiada...

... właściwie, to dlaczego nie? Moderatorzy na imprezie, to tak szybko nie zareagują.

Pan Besfi, stosunek do tego co jest napisane w Biblii jest moją osobistą sprawą.

Natomiast w tym przypadku nie śmieję się z tego co jest w Biblii napisane, tylko z tego co Ty piszesz.

Pomyliły Ci się fora?

Edytowane przez mmarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie wdawac sie w dyskusje jakby poza tematem, podam cytat:

Stary Testament: Księga Kapłańska 20:27

"Jezeli jaki mezczyzna albo jaka kobieta beda wywolywac duchy albo wrozyc, beda ukarani smiercia. Kamieniami zabijecie ich. Sami sciagneli smierc na siebie"

Wprawdzie jest to Stary Testament ale pokazuje jaki powinnismy miec stosunek do wrozb/horoskopow.

Oczywiscie wedlug nauki Nowego Testamentu nie mamy prawa zabijac za cos takiego, ale wartosc/zasada by nie wierzyc w horoskopy jest jak najbardziej aktualna. Zreszta mozna znalezc wiele innych przykladow rownie mocno potepiajacych wrozbitow.

Fora mi sie nie pomylily, kazde jest dobre by pisac o tym co ludzkie. Odpisalem zreszta niejako na temat. Wiecej w dyskusje sie nie chce wdawac, bo jak znam zycie, to wiekszosc osob bedzie to wysmiewac a nie taki jest moj zamiar. Poza tym trzeby by sie bylo trzymac tematu, a to co chcialem powiedziec juz tu napisalem.

Pozdrawiam czytajacych ;)

PanF20Besfi-cc9933ffffff272-1-0-8-yellow006.gif

Pozdrawiam

Pan Besfi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie cytaty odnośnie potępiania za wróżby i innowierstwo w biblii są jak najbardziej w tym temacie, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia. Dlaczego? Bo sprowadzają się do wspólnego mianownika - własnego interesu ponad interesy cudze. Tak w czasach biblijnych, jak i dzisiaj - jeśli tylko mam możliwość pozbawić konkurencję potencjału - robię to. Górnolotny pretekst do tego zawsze się znajdzie - a to z miłości do czystych Serpów, a to z obawy przed gorejącym krzewem. I nie ma w tym nic więcej.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie wdawac sie w dyskusje jakby poza tematem, podam cytat:

Stary Testament: Księga Kapłańska 20:27

"Jezeli jaki mezczyzna albo jaka kobieta beda wywolywac duchy albo wrozyc, beda ukarani smiercia. Kamieniami zabijecie ich. Sami sciagneli smierc na siebie"

Nie tylko wrozby i horoskopy sa zlem wg Biblii

Ksiega Wyjscia 35:2 "Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana; ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią"

Księga Kapłańska 19:19 "Będziecie przestrzegać moich ustaw. Nie będziesz łączył dwóch gatunków bydląt. Nie będziesz obsiewał pola dwoma rodzajami ziarna. Nie będziesz nosił ubrania utkanego z dwóch rodzajów nici"

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie jazdy z rańca ;) Jeden broni biblii drugi tarota przecież to jedno i to samo. Osobiście wolę wiarę w UFO ma o wiele większe podstawy naukowe i prawdopodobieństwo bycia prawdziwą :soczek: A wiara w coś jet wielu niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Niestety przyroda zrobiła błąd i pozwoliła takim zwierzakom jak my myśleć bardziej abstrakcyjnie. Niestety nie dała odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. I z stąd to wszystko najprościej na pytanie kura czy jajko odpowiedzieć Bóg. Ale dzisiaj niedziela więc radujmy się :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności