Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój, jakby byli aż tak nierzetelni jak to się przedstawia, to nie mieli by tylu klientów i nie byli by największą firmą SEO w Polsce.

MrPrawda --> https://www.google.com/support/forum/p/Webm...pl&start=80 też ciekawe, tylko czemu Guglarz taki milczący się zrobił :)

Edytowane przez intruder2600

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, jakby byli aż tak nierzetelni jak to się przedstawia, to nie mieli by tylu klientów i nie byli by największą firmą SEO w Polsce.

Są genialni w manipulacji, marketingu, prawnym tworzeniu umów na swoją wielką korzyść i niekorzyść klienta. Bazują na niewiedzy klienta i ciągną wielkie pieniądze przez 2 lata od klienta za 5 minutową pracę na początku (za małą zmianę kodu na początku współpracy).

Oczywiście rozwiązanie umowy, bądź dyskusja z przedstawicielem firmy powinna być bez udziału osób trzecich, ale wydaje mi się, że większość woli napisać temat na forum niż naprawdę postarać się o kontakt z firmą - tak wygodniej, prawda?

Oczywiście kontaktowaliśmy się wielokrotnie z tą firmą.

Zaprzestać współpracy można z nimi tylko po zapłaceniu kary umownej ponad 24 000.

Edytowane przez robert88888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobić wszystko legalnie nie płacąc nic firmie SS... było juz o tym chyba na tym forum :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, jakby byli aż tak nierzetelni jak to się przedstawia, to nie mieli by tylu klientów i nie byli by największą firmą SEO w Polsce.

Czyli według Twojego rozumowania jeśli firma jest największa na rynku to automatycznie oznacza, że świadczą usługi wysokiej jakości? Co powiesz o TPSA kilka lat temu, PKO BP, Orlenie i innych gigantach? Czy aby na pewno usługi przez nie świadczone są najwyższej jakości czy może jednak swoje pozycje zawdzięczają innym czynnikom?

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobić wszystko legalnie nie płacąc nic firmie SS... było juz o tym chyba na tym forum :)

Jeśli zrobimy jakieś przekierowania/usunięcia a później ograniczymy im dostęp do strony, domeny, konta itd. zapłacimy również karę ponad 24 000.

Edytowane przez robert88888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich firm mógłbym wyliczyć kilka w branży, które niczym nie różnią się od SS. Zasada jest ta sama, duża firma z dobrym PR, zarabia kasę na dużych klientach, obsługuje do tego kilkuset małych klientów, których pozycjonuje po łebkach, bo im na nich nie zależy i mogą sobie na to pozwolić.

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma umów nie do ruszenia. Tyle tylko, że do obalenia trudniejszych umów konieczni są dobrzy prawnicy. A to kosztuje.

Jeżeli firma faktycznie nie wywiązuje się z umowy to można ją zaskarżyć. Ja umowy Sunrise System nie widziałem. Ale z tego co tu niektórzy pisali, są pewne przesłanki do rozwiązania umowy.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma umów nie do ruszenia. Tyle tylko, że do obalenia trudniejszych umów konieczni są dobrzy prawnicy. A to kosztuje.

Oni wkładają wielki wysiłek nie w pozycjonowanie a w marketing, manipulację i przygotownie prawne umów. Dlatego ta umowa jest przygotowana perfekcyjnie na ich korzyść i niekorzyść klienta.

Jeżeli firma faktycznie nie wywiązuje się z umowy to można ją zaskarżyć. Ja umowy Sunrise System nie widziałem. Ale z tego co tu niektórzy pisali, są pewne przesłanki do rozwiązania umowy.

Ich umowa jest napisana przez prawników perfekcyjnie by chronić ich przed wszelkimi pozwami - jeśli umowa jest z firmą a nie konsumentem wszystkie zapisy są ważne - nawet te na niekorzyść klienta. Właśnie w to wkładają największy wysiłek a nie w pozycjonowanie.

Edytowane przez robert88888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mowię, ze umowe można mieć z firma SS (profilaktycznie ją wymowić w odpowiednim czasie) a pozycjonowac sobie tę sama stronę nie wchodząc w zakres umowy z firmą SS - to jest proste i do obejścia :) i naprawde nei trzeb abędzie bulić 24 tysi za cokolwiek :)

można tez zrobić male landing page i wypozycjonować - sposobów jest naprawde wiele bo zakładam, że firma SS ma umowe na frazy słabe, nic nie znaczące (widziałem kilka umow tej firmy) więc zorbienie SEO na swój wlasny dlugi ogon jest jak najbardziej wskazane :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej umowie jest kilka wątków, które mają wpływ na całą sytuację. Jeżeli umowa jest rażąco niekorzystna dla jednej ze stron, to można się do niej przyczepić. Nie ma znaczenia, że umowa jest między firmami.

Poza tym samo wywiązywanie się z umowy też jest punktem zaczepienia. Z tym, że wpływ na całą sytuację może mieć nawet przebieg korespondencji między firmami. Czy były zgłaszane uwagi. Jak druga strona na nie reagowała.

Tych niuansów może być wiele. Nie znam umowy i całej sprawy więc nie chciałbym jednoznacznie wypowiadać się w tej kwestii.

EDIT: Jeżeli trzeba im płacić za nic to jest to sprawa do Urzędu Skarbowego.

EDIT2: Mogę polecić prawnika z Poznania.

Edytowane przez rubis

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale problemem jest to, że trzeba im bulić za nic

wex pomysl zanim cokolwiek napiszesz ... umowa ma taka konstrukcję że niczym jej nie ugryziesz chyba ze firma popełniła błąd.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert nie traktuj mnie jak dziecko ... znam umowe i wiem co mowię. mam wrażenie że nei dociera do ciebie kwestia, iż można tę umowe obejśc przy jednoczesnym jej trwaniu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności