Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tym nie interesuje ale zainteresował mnie właśnie ten temat. Chciałem sprawdzić opinie firmy z którą nie dawno podpisałem umowę i trafiłem na ten temat. W innych się nie wypowiadam bo po co skoro nie mam nawet czasu aby je czytać.

Przed SS miałem dwóch innych pozycjonerów którzy kompletnie nic nie robili, a jak już coś robili to efekt żaden np fraza sklep wędkarski na max 67 pozycji.

Ja zaś bardzo chętnie poznam osoby lub firmy którzy zrobią więcej za mniej.

Jeden z waszych kolegów z tego forum podobno z kilkunastoletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu, w tłumaczeniu z angielskiego, programista gier i bóg wie ile on jeszcze rzeczy potrafi zrobić a nie umiał mi napisać prostego szablonu do aukcji allegro.

To jest oszustwo a nie SS który realizuje to co w umowie zostało zapisane, no bo chyba każdy ją czytał i widział co bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczawik weź łopatę... idź do lasu... okop się... I broń tam pozycji SS... A nam oszczędź...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie mów mi co mam robić.

Po drugie mam swoje zdanie jak każdy wolny człowiek a czy ono się Tobie podoba to mi to wisi

Po trzecie czy w tym wątku mogę się tylko wypowiadać osoby które na myśl o firmie SS dostają gęsiej skorki czy wszyscy użytkownicy tego forum?

Szczawik weź łopatę... idź do lasu... okop się... I broń tam pozycji SS... A nam oszczędź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie mów mi co mam robić.

Po drugie mam swoje zdanie jak każdy wolny człowiek a czy ono się Tobie podoba to mi to wisi

Po trzecie czy w tym wątku mogę się tylko wypowiadać osoby które na myśl o firmie SS dostają gęsiej skorki czy wszyscy użytkownicy tego forum?

Szczawik weź łopatę... idź do lasu... okop się... I broń tam pozycji SS... A nam oszczędź...

wszyscy użytkownicy tego forum oczywiście mają prawo sę wypowiadać, ale jeżeli wypowiada się pracownik tej firmy to chyba nie mamy co liczyć na obiektywną wypowiedź ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest obiektywna a pomiędzy moją firmą a SS jest odległość 130km bo najbliży oddział jest w Bydgoszczy więc ich na oczy nie widziałem.

Chciałem tylko zwrócić uwagę że moje założenia zawarte pomiedy firmą F. H. U. Szczawik - Szczawiński Sebastian a firma SS są realizowane tak jak zostało to okreslone w umowie.

Nie mam się czego przyczepić bo przecież czytałem to co podpisuje i na jakie warunki się godzę.

Po pierwsze to nie mów mi co mam robić.

Po drugie mam swoje zdanie jak każdy wolny człowiek a czy ono się Tobie podoba to mi to wisi

Po trzecie czy w tym wątku mogę się tylko wypowiadać osoby które na myśl o firmie SS dostają gęsiej skorki czy wszyscy użytkownicy tego forum?

Szczawik weź łopatę... idź do lasu... okop się... I broń tam pozycji SS... A nam oszczędź...

wszyscy użytkownicy tego forum oczywiście mają prawo sę wypowiadać, ale jeżeli wypowiada się pracownik tej firmy to chyba nie mamy co liczyć na obiektywną wypowiedź ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest obiektywna a pomiędzy moją firmą a SS jest odległość 130km bo najbliży oddział jest w Bydgoszczy więc ich na oczy nie widziałem.

Chciałem tylko zwrócić uwagę że moje założenia zawarte pomiedy firmą F. H. U. Szczawik - Szczawiński Sebastian a firma SS są realizowane tak jak zostało to okreslone w umowie.

Nie mam się czego przyczepić bo przecież czytałem to co podpisuje i na jakie warunki się godzę.

Po pierwsze to nie mów mi co mam robić.

Po drugie mam swoje zdanie jak każdy wolny człowiek a czy ono się Tobie podoba to mi to wisi

Po trzecie czy w tym wątku mogę się tylko wypowiadać osoby które na myśl o firmie SS dostają gęsiej skorki czy wszyscy użytkownicy tego forum?

Szczawik weź łopatę... idź do lasu... okop się... I broń tam pozycji SS... A nam oszczędź...

wszyscy użytkownicy tego forum oczywiście mają prawo sę wypowiadać, ale jeżeli wypowiada się pracownik tej firmy to chyba nie mamy co liczyć na obiektywną wypowiedź ;p

to kolego pochwal się na jakie frazy się pozycjonujesz, jakie są efekty i ile za nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a nie umiał mi napisać prostego szablonu do aukcji allegro.

A może po prostu szkoda mu czasu na takie zlecenia.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie skoro zapytałem i wyraził chęć wspolpracy

zastrzegł aby płatość była z gory lecz odmowiłem bo chciałem zobaczyć jak to będzie wygladało

miałem nosa / nie potrafił tego zrobić do końca

...a nie umiał mi napisać prostego szablonu do aukcji allegro.

A może po prostu szkoda mu czasu na takie zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nie SS który realizuje to co w umowie zostało zapisane, no bo chyba każdy ją czytał i widział co bierze.

Masz rację - gó**o w tej umowie jest i gównianie jest realizowane. Nie pitol o umowie bo widziałem ich kilkadziesiąt i we wszystkich które widziałem wciskali frazy z zerową konkurencją o odwiedzalności miesięcznej też oscylującej w granicach zer.

Zgodnie z ich umową optymalizacja witryny to "optymalizacja sekcji head" (śmiech na sali) a przykład ich "wizytówek umieszczanych w sieci" masz poniżej:

Oferta naszej nieposzlakowanej organizacji Gabinet stomatologiczny Wellness Dentica Indywidualny przedsiębiorca to świadczenia dobrej jakości - implanty zębów, a także stomatologia dziecięca, które sprostają oczekiwaniom klientów. Jest wiele argumentów, dla których warto odwiedzić naszą oddział - wydajna forma współdziałania, najkorzystniejszy cennik, atrakcyjna oferta
Bardzo szeroka i mocno różnoraka propozycja zrzeszająca tysiące akcesoriów jak np. stoły szklane, krzesła obrotowe, a także krzesła do biura, to jeden z kluczowych wyróżników aktywności, który został ceniony przez dużą liczbę odbiorców. Jeżeli jesteś zaciekawiona naszym wachlarzem produktów i usług zapraszamy na przyjazd w podanej lokalizacji:. Mebo.pl cieszy się opinią nienagannej organizacji także nieustannie poszerzanym gronem zaufanych odbiorców.

a tutaj perełka ;) ciekawa oferta wykorzystania przewodnika (to się nazywa sutenerstwo chyba :)

Planujesz wypoczynek w Krakowie? Szukasz ciekawej oferty noclegowej? Odwiedź portal ZobaczKrakow.pl i zajrzyj pod adres zobaczkrakow.pl/pokoje..... Tutaj znajdziesz tanie pokoje, które możesz wynająć podczas odwiedzin miasta Kraków. Tanie pokoje w centrum Krakowa - noclegi tylko z naszym przewodnikiem!
Cambridge School Centrum Językowe jest znaną szkołą językową. Słowa, które podobnie (z punktu widzenia Polaka) brzmią w języku obcym mogą mieć na tyle różne znaczenie, że spowoduje nieporozumienia w uzgodnieniach kontraktów. Język angielski biznesowy nie należy do najprostszych lecz osobom o zdolnościach językowych nie przysparza większych trudności. Ważne jest jednak by poświęcić na jego naukę odpowiednio dużo czasu, aby język angielski biznes mógł wzbogacać i ułatwiać poprzez usuwanie barier komunikacyjnych. Język angielski szkoły językowe Wrocław zapraszają.

Bez urazy ale na szczaw z Twoją akcją poprawiania wizerunku firmy wykorzystującej nieznajomość tematu u klientów - taki z Ciebie klient SS jak ze mnie fizyk jądrowy...

Edytowane przez Beerbant

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic przeciwko jeśli przewodnikiem jest młoda singielka

Gorzej jak trafisz na starego singla :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności