Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPOZNAJCIE SIĘ Z TYM I NAPISZCIE CO O TYM MYŚLICIE , taką ugodę dostałem , oczywiście do firmy KRZAK jakim jest KRD już mnie wpisali

Nasi Klienci docenili kulturę, z jaką negocjujemy kontrakty i wdrażamy strategie reklamowe, nowoczesną obsługę oraz życzliwą atmosferę współpracy…

www.sunrisesystem.pl www.pierwszapozycja.pl www.adwordspolska.pl www.sem4you.pl www.reklamawinternecie.pl www.sunrisedzieciom.pl

Sunrise System sp. z o.o. 61-894 Poznań, Plac Andersa 3 Budynek Andersia Tower XVIIIp.

infolinia: 0 800 88 80 88 tel.: +48 61 655 95 55 fax: +48 61 655 95 00 e-mail: biuro@sunrisesystem.pl

UGODA

zawarta w Poznaniu w dniu XXXXX. pomiędzy:

Sunrise System sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, z adresem przy: Plac Andersa 3, 61-894 Poznań, reprezentowaną przez Pawła Rybaka – Prezesa Zarządu, Martę Gałązkę – Prokurenta i Małgorzatę Kucharską-Grochocką – Prokurenta, posiadających każdy z nich samoistną zdolność do reprezentowania spółki, zwaną w dalszej części niniejszej ugody Wykonawcą.

a

Elwirą Figurą prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą "XXXXXX" z siedzibą w XXXXXX, zwaną w dalszej części niniejszej ugody Zlecającym.

Strony ustalają następujące warunki ugody:

§ 1.

1. Wykonawca oświadcza, iż przysługuje mu względem Zlecającego roszczenie w wysokości 2.935,17 zł (słownie: dwa tysiące dziewięćset trzydzieści pięć złotych i siedemnaście groszy) na podstawie następujących dokumentów:

1) faktury VAT nr FS XXX., z której do zapłaty pozostała kwota XXXXzł (słownie: XXXX);

2) faktury VAT nr FS XXXXz której do zapłaty pozostała kwota XXXXzł (słownie: XXXXXszy);

3) faktury VAT nr FS XXXXz dnia XXXX., z której do zapłaty pozostała kwotaXXXXzł (słownie: XXXX );

4) nota księgowa o nr XXXXXX., z której do zapłaty pozostała kwota 1.380,00 zł (słownie: tysiąc trzysta osiemdziesiąt złotych)

§ 2.

1. Zlecający w celu zaspokojenia roszczenia Wykonawcy, zobowiązuje się do zapłaty na jego rzecz kwoty w wysokości XXXXX).

2. Zlecający zobowiązuje się do zapłaty kwoty wskazanej w ust. 1 niniejszego paragrafu w 8 równych ratach w kwocie 194,65 zł. (słownie: sto dziewięćdziesiąt cztery złote i sześćdziesiąt pięć groszy) każda. Raty płatne będą do 30. dnia każdego miesiąca, począwszy od czerwca 2012r.

3. Strony uzgadniają, że kwota, o której mowa w ust. 1 niniejszego paragrafu, płatna będzie na rachunek bankowy Wykonawca o numerze: 25 1240 6638 1111 0000 5614 1212 prowadzony przez Bank PeKaO S.A. Oddział w Poznaniu.

4. Strony ustalają, że za dzień zapłaty poszczególnych rat wskazanych w ust. 2 niniejszego paragrafu uważany będzie dzień wpływu poszczególnych rat na rachunek Wykonawcy wskazany w ust. 3 niniejszego paragrafu.

Parafowano: Wszelkie prawa zastrzeżone. Ujawnianie niniejszego dokumentu stronom trzecim bez zgody Sunrise System sp. z o.o. jest zabronione. ……………. …………… Firma Spółki: Sunrise System sp. z o.o.; siedziba: Poznań; adres: Plac Andersa 3, 61-894 Poznań; oznaczenie sądu rejestrowego: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Grochowe Łąki 6, 61-752 Poznań; numer KRS: 0000180183; kapitał zakładowy: 50.000.00 zł; NIP: 779-22-14-771; REGON: 634519493 Str. 2 z 2

§ 3.

1. Zlecający zobowiązuje się również do podjęcia działań zmierzających do usunięcia wątków na temat Wykonawcy opublikowanych za pośrednictwem Internetu, a w przypadku, gdy całkowite usunięcie wątku nie będzie możliwe, Zlecający zobowiązuje się zamieścić sprostowanie, że wszelkie niejasności i problemy powstałe w toku współpracy z Sunrise System sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy Palcu Andersa 3, zostały rozwiązane w formie dialogu i na gruncie porozumienia z jej pracownikami lub jej kierownictwem. Oświadczenie wskazane powyżej stanowi integralny załącznik do niniejszej ugody.

2. Niniejsze sprostowanie winno być przesłane na adres e-mail: michalm@gmail.com, to jest do Pana Michała Makaruka będącego administratorem portalu internetowego www.forum.optymalizacja.com. Sprostowanie zostanie również wysłane do wiadomości Pana Sławomira Sitarskiego będącego pracownikiem Sunrise System sp. z o.o. We wiadomości kierowanej do Pana Michała Makarukra powinna również zawierać się prośba o zastąpienie wszelkich postów publikowanych pod pseudonimem „eleonor”, powyższym sprostowaniem podpisanym z imienia i nazwiska.

§ 4.

1. Strony oświadczają, iż zawarta ugoda wyczerpuje wszelkie wzajemne roszczenia stron pod warunkiem wykonania zobowiązania z § 2 oraz z § 3 niniejszej ugody przez Zlecającego. Wykonawca zobowiązuje się do umorzenia należności wynikającej z noty obciążeniowej nr XXXXXr w kwocie 1.380,00 zł (słownie: tysiąc trzysta osiemdziesiąt złotych), tylko i wyłącznie po wypełnieniu zobowiązań Zlecającego wskazanych w § 2 i 4 niniejszej ugody

2. W przypadku niewywiązania się przez Zlecającego z któregokolwiek z zobowiązań wskazanych w § 2 i 4 niniejszej ugody , kwota wskazana w § 1 ust. 1 niniejszej ugody staje się natychmiast wymagalna.

§ 5.

1. Wszelkie zmiany niniejszej ugody wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

2. Podpisując niniejszą ugodę, każda ze stron oświadcza, że zapoznała się z jej treścią oraz przyjęła ją do wiadomości i wykonania oraz podpisała i otrzymała taki sam egzemplarz ugody jak niniejszy.

NO I OŚWIADCZENIE JAKIE CHCĄ BYM IM PODPISAŁ :

Pragnę poinformować, że dzięki obopólnej woli stron - to jest: mojej i firmy Sunrise System sp. z o.o., została zawarta ugoda. Porozumienie zostało wypracowane w drodze dialogu prowadzonego z jej pracownikami i kierownictwem. Firma Sunrise System sp. z o.o. oraz my osobiście, doceniamy podejście biznesowe do powstałej kwestii i polubowny sposób zakończenia naszego sporu. Wpisy na forum zostały zamieszone pod wpływem negatywnych emocji, a opinia tam wyrażona nie odzwierciedla prawdziwego charakteru współpracy pomiędzy naszą firmą a firmą Sunrise System sp. z o.o. Zamieszczony wpis narusza dobra osobiste Sunrise System sp. z o.o. i wprowadza w błąd potencjalnych klientów czy też kontrahentów firmy.

TUTAJ TO NAWET CHYBA PROKURATURA BY ZNALAZŁA SWOJE 5gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to standardowa ugoda jaką oferują wszystkim klientom, którzy nie chcieli dalej płacić za brak efektów. Ja odmówiłem podpisania takiej ugody, będę dochodził swoich praw w sądzie i radziłbym zrobić to samo. Wymuszanie takich oświadczeń to na pewno nie dialog. Oczywiście to sprawa jak najbardziej dla prokuratora. A przy okazji jeżeli chodzi o wpis do KRD to możesz ich skarżyć o odszkodowanie za to że Cie wpisali. Jeżeli pójdziesz na ugodę to przyznajesz się do tego że nie masz żadnych zastrzeżeń do nich i zamyka to drzwi do wszelkich roszczeń.

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do rejestracji na portalu www.pozywamy-zbiorowo.pl , oraz do przyłączenia się do dyskusji :

E nic nie wywalczycie. Wyłgają się i do tego pewnie będą przedłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużać proces w nieskończoność.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mój kumpel otrzymał bardzo atrakcyjną ofertę z SunriseSystem... Zastanawiam się czy mu odradzić bo nonstop słyszę że ktoś narzeka na tą firmę...

Czytałem umowę, i nie widzę w niej nic niepokojącego... Jak myślicie? Jest jakiś haczyk w umowie? Znalazłem co prawda fragment którego nie rozumiem, ale nie mogę go przytoczyć publicznie bo to zapewne zabronione.

Dużo osób się wypowiada negatywnie, ale nikt nie powiedział dlaczego...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to oferta z cyklu xxx miesięcy za darmo to zwróć uwagę na sumę jaką trzeba zapłacić w przypadku zerwania umowy, zwróć uwagę na różnice w cenach pomiędzy TOP 1 a TOP 10 - zastanawiająco niskie co ? ;)

Punkt o optymalizacji witryny - optymalizacja sekcji head to nie jest optymalizacja ...

Najważniejsze - właściwe dobranie fraz i słów kluczowych poproś o badanie dla zapytań dokładnych

za doradztwo niech kumpel wpłaci 20 zeta na fundację Anny Dymnej

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale po co zrywać umowę? Przecież jak ktoś podpisuje umowę na frazy to znaczy że opłaca się mu tam być.

Nie wierze że wątek na 30 stron na pio został napisany przez osoby którzy nie dobrali odpowiednich fraz, i teraz chcą zerwać umowę.

Różnice między top1 i top10 to naprawdę dobra uwaga, bo 180zł za top10 i 240zł za top1 to na prawdę niewiele. A nie wiadomo jak będzie z tym parciem do top1 za to 60zł więcej.

Co do optymalizacji witryny to jest tu tego dużo nie tylko head, jest cała lista...

w przypadku kolegi to frazy są odpowiednio dobrane poza jedną, według mnie zupełnie niepotrzebną, ale ona jest w gratisie bo cały budżet na pozycjonowanie ma nie przekroczyć 300zł na mc. więc jak dla mnie rewelacja.

No właśnie więc czego tu się bać....

Chyba tylko tego że przez pół roku nie będzie efektów, albo będe miał 4 x top 10 które nas tak naprawdę nie pasjonuje a drogo kosztuje. No ale tego to można się bać w każdej firmie...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ograniczeniem budżetu to jak każdy kij, który ma dwa końce. Z jednej strony nie przekroczy budżetu, z drugiej kto będzie się starał wbijac pozostałe frazy gdy opłata dobije do 300 zł? Upewnij się, że ta "niepotrzebna" będzie gratisem a nie posłuży jako wypełniacz budżetu.

Edytowane przez bluesem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi tu śmierdzieć szemranką .....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, jak ktoś z głową dobiera frazy sam, SS się na to zgadza, jest umowa (po przeczytaniu warto skonsultować z prawnikiem jakimś), wszystko gra, to wtedy nie ma problemu. Pewnie są Klienci też i tacy, którzy są zadowoleni. No przy tylu obsługiwanych musi byc w końcu jakiś happy Klient.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - 19 punktów dotyczących optymalizacji (zgadza się ? ) (między innymi zamiana ramek na ..... tabele, założeniu konta webmaster ...)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zadowlonymi jak Yeti... ktoś tam słyszał nikt nie widział.

Klientami SS czy klientami w ogóle? Na podstawie przedstawionej mi oferty, prowadzonych nachalnych (z ich strony) rozmowach, mogę powiedzieć, że zależy im na moich pieniądzach a nie na skutecznym pozycjonowaniu za które otrzymają kasę a ja w zamian dostanę nowych klientów. To mała a jednocześnie istotna różnica.

Bez podstawowej wiedzy na temat SEO NIE MA możliwości zweryfikowania ich oferty. Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok. Dlatego dobrze, że komuś chce się te tematy wyjaśniać ich naiwnym obecnym i potencjalnym klientom.

Ten i pokrewne tematy świadczą, że nie jestem wyjątkiem. Sposób działania tej firmy jest naganny i nieetyczny. I tylko tyle.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności