Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę off. Kilka lat temu wkurzony prze GA wynająłem firmę do pozycjonowania jednego z moich serwisów. Muszę powiedzieć, że miałem szczęście, bo mimo małych uwag do dziś im płacę. Ale ten wątek to tragedia. Nieświadomy klient jest niezadowolony z umowy, którą sam podpisał. Nie znam prawa ale nie zapłaciłem dużych faktur Orange i PKT bo nie wywiązali się z umowy i jakoś przez kilka lat nie dali rady, a podejrzewam, że prawników mają dobrych(ja też). Z tego co pamiętam można wręczyć wypowiedzenie umowy. Nie wierzę, że musisz płacić jeszcze kilka miesięcy(do autora).

Zróbmy jakiś ranking, choćby sondę PiO, firm oferujących pozycjonowanie. Nie będzie trzeba czytać kolejnych bzdur i postów typu "polećcie którą firmę wybrać", tu co drugi powie Moją. Jak widzę, większość PiO powiedzmy nie lubi "tygrysów biznesu", każdy tu jest solidny, uczciwy, edukuje klienta, o stronę dba jak o własną i oczywiście osiąga topy, słowo ban czy filtr znają z postów innych "amatorów". Nie znam PiO sprzed lat, choć czasami czytam stare wątki, niektóre dobrze mnie bawią(z dystansu, jak czytam posty niektorych dzisiejszych gwiazd to mam zajady). Ale obecnie trochę za dużo plucia i jadu. Nikt nie chwali, wszyscy krytykują. Za najlepszy uważam dział, jedyny konkretny "ogłoszenia i zlecenia" tańszy i skuteczniejszy od allegro, pokazuje nowe trendy.

  • Like 1

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze sprawdził okres wypowiedzenia umowy oraz czas w jakim można bezkarnie umowę wypowiedzieć.

I najlepiej podpisując umowę od razu załączyć wypowiedzenie z ostatnim możliwym dniem, co by nie zapomnieć i płacić za 6m po kilka stówek:)

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie stanowczo odradzą koledze ich usługi. ToP 10 nie ratuje, a jest dosyć drogie w stosunku do top1 które się wydaje tanie...

Zapis i tak nie zapłacisz więcej niż "350zł" mówi samo za siebie - z tabeli wyceny fraz wynika że za 4 frazy wszystkie w top3 bym musiał zapłacić 750zł, a zaraz niżej pisze że nigdy nie przekroczę budżetu 350zł/mc... Więc nie chce mi się wierzyć że ktoś tam będzie dopalał trudną frazę do top 1 jak i tak firma na tym ich nic nie zyska. Firma Kolegi straci bo będąc w top10 ma znikome zyski... Więc wtedy co? Chcę zerwać umowę.. i pojawiają się schody z tego co piszecie... Lepiej wejść we współpracę z firmą która ma regulamin o połowę krótszy, którą sam znajdę a nie która mnie znajdzie...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal zastanawia jedno. Skoro nie potrafią pozycjonować, tylko wyciągają kasę, to dlaczego z ich usług korzystają: BZWBK, BGŻ, Ergo Hestia, Enea... Trochę mi tu jedzie hejtem na konkurencję, która zagarnęła największy kawałek tortu i niektórzy nie mogą się z tym pogodzić ;]

Wspolczynnik.pl - darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZWBK z ahrefs:

DL | BL | anchot

292 | 14,907 | <a>noText<⁄a>

279 | 1,003 | www.bzwbk.pl

76 | 6,377 | https://www.bzwbk.pl

ERGO Hestia z ahrefs:

DL | BL | anchot

268 | 1,123 | ergo hestia olsztyn

126 | 3,747 | <a>noText<⁄a>

84 | 259 | https://www.ergohestia.pl

Na co sa pozcjonowani bo mam problemy z okresleniem? A może złe domkeny sprawdzałem i SS pozycjonuje jakies inne tym KLientom, albo FV wystawia za coś innego? Sporo pytań, można zwariować ;)

Reszty nie chce mi sie sprawdzać.

W duzych firmach bardzo czesto jest tak, że sie wypierdziela na coś pieniądze i nawet nie wie na co. A wypierdziela się bo ma się poustawiane budżety na pewne działania (reklama) i trzeba je wydać.

A może faktycznie chodzi o zazdrość i SS znakomicie wywiązuje sie ze wszystkich swoich zobowiązań.:]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj... chyba nie do końca znasz temat. Nikt, kto ich zna nie może stwierdzić, że pozycjonować nie umieją. Współpracują z wieloma tuzami z rynku SEO. Natomiast potrafią w odpowiedni sposób najpierw spozycjonować swoje interesy w umowie, nie bacząc tak do końca na interes Klienta.

a to wcale nie świadczy, że czegoś nie potrafią ;)

a w kwestii ahrefsa, czy MJ... jak się za dużo wyświetla, to znaczy, że pozycjoner do bani ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony po takiej wypowiedzi jak wyżej, widać, że nigdy nie brałeś udziału przy SEOwaniu strony żadnego banku, czy firmy, którą można by nazywać "korpo". Tam zmiana anchora, title itp. często wymaga tygodnia akceptacji. Z takimi klientami zupełnie inaczej podchodzi się do tematu.

Pomijam już to, że BZWbk ma pewnie z 10 różnych domen, prowadzi kilka/naście kampanii i obiektem pozycjonowania wcale nie musi być bzwbk.pl

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem, że przy takich firmach często mają $ na reklamę i ją wydają bez głebszego wnikania na co to idzie.

Napisałem też, że być może nie trafiłem z domenami, które są ustawiane.

To może jeszcze napisze, że nie miałem takiego Klienta.

Tak może być? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takich firmach często mają $ na reklamę i ją wydają bez głebszego wnikania na co to idzie.

W takich firmach zatrudnia się specjalne osoby odpowiedzialne za optymalizację kosztów wszelkich kampanii i sprawdzany jest każdy grosik, który wychodzi do agencji zewnętrznych (z całą pewnością jest tak w przypadku bzwbk, który został przejęty przez santdandera i które dalej wciągnęły kredyt bank przez co sporo ludzi straciło pracę w związku z cięciami kosztów). W przeciwieństwie od pozycjonowania micro/mini firm raczej też mało kogo zadowala raport pozycji wyciągnięty z web toolsa, czy innego narzędzia, chyba, że na tej podstawie jest rozliczenie w umowie.

poza tym wszystko ok ;)

Edytowane przez slawekwch

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal zastanawia jedno. Skoro nie potrafią pozycjonować, tylko wyciągają kasę, to dlaczego z ich usług korzystają: BZWBK, BGŻ, Ergo Hestia, Enea... Trochę mi tu jedzie hejtem na konkurencję, która zagarnęła największy kawałek tortu i niektórzy nie mogą się z tym pogodzić ;]

Te firmy to taki wabik na klientów, ma to właśnie powodować takie myślenie jak u CIebie. Jeżeli rekomendują ich takie firmy to napewno I liga wsród firm zajmujących sie SEO. Dużo ludzi sie nabiera, ja też się nabrałem. Nie wątpie, że w ich oczywistym interesie jest żyć z tymi rozpoznawalnymi markami w dobrych stosunkach, więc myśle że jeżeli byłaby taka potrzeba to gacie by zdjęli i du**ą świecili przed nimi. Niestety dla przeciętnego Kowalskiego nie jest już tak dobrze. Jeżeli nadal jedzie Ci hejtem to zobacz jak wygląda standardowa umowa, którą podpisują ze swoimi klientami a przestanie jechać ;p

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal zastanawia jedno. Skoro nie potrafią pozycjonować, tylko wyciągają kasę, to dlaczego z ich usług korzystają: BZWBK, BGŻ, Ergo Hestia, Enea... Trochę mi tu jedzie hejtem na konkurencję, która zagarnęła największy kawałek tortu i niektórzy nie mogą się z tym pogodzić ;]

Gdybym postępował tak samo jak z konkurencją postępuje SS (donosił na konkurencję) to zrobiłbym listę backlinków do stron firmowych tych firm i myślę, że ich działy marketingu trochę by się zdziwiły jakością i tematycznścią .....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności