Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

...i tak umowę musi w banku podpisać

Nie musi.

Nie wiem czy we wszystkich ale w niektórych bankach można "podpisać umowę" na założenie konta poprzez wysłanie przelewu. Także nawet kuriera nie zobaczysz.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sranIe żurem... jeden umyje Ci samochód za 10 zł, a drugi nie tknie palcem za 500 zł ... . Sąd powinien rozsądzić czy masz racje, czy nie ...a oczernianie innych "na boku" wg własnego "widzi mi się" jest nie na miejscu.

a wciskanie klientowi, że stosuje się wyłącznie metody white hat Seo to jest uczciwe? wciskanie słów, które nie powodują żadnego ruchu i nazywanie tego przygotowaniem profesjonalnej strategii marketingowej przez specjalnie wyszkolonych w tym zakresie ludzi to jest uczciwie? Straszenie swoich klientów prawnikami za każdą opinie która nie jest na rękę SS i zmuszanie do jej usunięcia to jest normalne? Do tego umowa, która praktycznie wiąże klienta na 2 lata płacenia za brak efektów. To "oczernianie na boku" to wyrażenie swojego zdania do którego każdy ma prawo i do czego również służą takie fora. Na szczęście czasy cenzury już minęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiadomość z ostatniej chwili, jaką otrzymałem dzisiaj od kapituły przyznającej tytuł: Firma Przyjazna klientowi:

"Szanowny Panie,

Bardzo dziękujemy za tak wyczerpujące informacje.

Po sygnałach, które otrzymaliśmy od Pana i skrupulatnym przeanalizowaniu wszystkich informacji, również tych otrzymanych w ramach wyjaśnień od firmy SunriceSystem,

Kapituła Programu Firma Przyjazna Klientowi podjęła decyzję o nie zaproszeniu Firmy SunriceSystem do dalszej współpracy, certyfikat, który otrzymali w ubiegłym roku traci ważność 21 maja 2013 roku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) SunriceSystem do dalszej(...)

Naprawdę 2x napisali to przez rice?

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) SunriceSystem do dalszej(...)

Naprawdę 2x napisali to przez rice?

tak :) dokładnie taką treść otrzymałem.

chociaż myślę, że nie to w tym wszystkim najważniejsze. zwykła literówka.

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem od nich telefon :)

I powiem jedno pomijając wszystko co jest w tym wątku.

Jak dzwoni do mnie osoba zupełnie nieprzygotowana do rozmowy i pyta o rzeczy, o które nie powinno się pytać a najpierw je sprawdzić i dopiero zadzwonić, to w zasadzie wiem wszystko na temat takiej firmy.

Grzecznie acz stanowczo zdziwioną dziewczynkę "spuszczam ze schodów".

I tyle. I aż tyle.

M

Ps. Nim napisałem, to było wczoraj :)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności