Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Ze dwa dni temu byłem w serwisie samochodów ciężarowych we Wrocławiu. U sekretarki na biurku leżała oferta od SS. Zapytałem Pani czy podpiszą z nimi umowę, czy czytali opinie na ich temat. Miła Pani odpowiedziała, że tak podpiszą bo to bardzo dobra oferta- 550 zł/netto/miesiąc w tym: pozycjonowanie na mapach Google, 150 zł na adwords/miesiąc i pozycjonowanie w organicznych (nie podała szczegółów).

Wyjaśniła, że w internecie każdego łatwo obsmarować dlatego nie zwraca uwagi na te opinie. No i tyle.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniła, że w internecie każdego łatwo obsmarować dlatego nie zwraca uwagi na te opinie. No i tyle.

ssprawnik001a.jpg

ssprawnik002.jpgDo dzisiaj czekam :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na takiej samej podstawie jak ich adwokat wciskał kit byłemu klientowi o ilości odwiedzin z frazy (zapomniał tylko frazę umieścić pomiędzy takimi [] nawiasami :D

PS

jak dostałem to pismo to zadzwoniłem do kancelarii z "propozycją ugody" poinformowałem o tym sekretarkę bo papugi nie było - oddzwonili po chyba 30 min , więc zaproponowałem, że przestanę i wycofam publikacje jak przestaną rozsyłać "donosy" na konkurencję , poprawią jakość analiz i usług i wpłacą 50 tyś na fundację Anny Dymnej , zabulgotanie z drugiej strony słuchawki priceless ... :P

Edytowane przez Beerbant
  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Beer, jesteś konkretny* gość i już. Szacun jak to teraz mówią :)

* wiadomo mi od dawna.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde pismo od ich prawników wywołuje uśmiech na mojej twarzy :) ja dostałem podobne ;p - równie śmieszne :)

u mnie jeszcze było, że "krzywdzące i niezgodne z prawdą" informacje umieszczam również na stronie www.osunrisesystem.info. Najciekawsze jest to , że na tej stronie jeszcze nic nie bylo :) - więc ich prawnik musiał mieć jakieś widzenie! Ale wiadomo nie od dziś, że lepiej zapobiegać niż leczyć ;p

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant

Biorąc pod uwagę, że mamy w Polsce 3 języki (oficjalny pl, urzędniczy - niezrozumiały nawet dla tych co to tworzą oraz prawniczy - bełkot, zrozumiały niekoniecznie dla tych co go tworzą, muszę powiedzieć:

- całkiem czytelne jest to pismo

- treść wyważona jak na prawnika

- określenie Mój Mandat - Złota Cytryna ode mnie :)

Pochlastałbym się mając tak nieużyteczny adres e-mail.

Pomijam fakt, że przy obecnych cenach domen, nawet "gołodupcewa" stać na własny adres.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mandanta wziąłem za mandaryna, nie wiem dlaczego takie skojarzenie.

Ogólnie pismo można podciągnąć pod zastraszanie. I skąd wykombinowali sobie 50 tysi.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochlastałbym się mając tak nieużyteczny adres e-mail.

Pomijam fakt, że przy obecnych cenach domen, nawet "gołodupcewa" stać na własny adres.

Pewnie SS podpowiedziało, że tak będzie bardziej seło ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skąd wykombinowali sobie 50 tysi.

Mnie nie pytaj , ja im zaproponowałem barter w/g ich cennika :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności