Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Beerbant "musisz już mieć spore zaplecze" :)

Przez grzeczność nie przeczę :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzetelna Firma to tylko maszynka do zarabiania $.

Tak jak i krd. Właściciel musi mieć na złote klamki i pozłacane tapety w swoim domu (wykonywaliśmy zlecenie u niego w domu). Z pewnością nie obchodzi go na ile jest przydatna zwykłym ludziom jedna czy druga firma. Liczy się tylko stan jego konta.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant "musisz już mieć spore zaplecze" :)

Przez grzeczność nie przeczę :)

BeerBant, wszystkie kontakty poszkodowanych które masz zachowuj i pytaj czy będą zeznawać jako poszkodowani w przyszłych sprawach o których rozmawialiśmy. W związku z tym że robi się tego dużo, to niech każdy zbiera na własną rękę a później wszystko zbierzemy do kupy i dołączy sie do jednego oskarżenia.

Edytowane przez d_gno
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat poczułem ulgę, byłem o krok od pisania umowy z SS ... sporo telefonów, zapewnień, certyfikatów itp, itd.. uff.. Będę wiernie śledził topic, aby zobaczyć "co z tego będzie" - jak mogą tak dobrze prosperować firmy, które postępują w ten sposób z swoimi kilentami? Mi był było wstyd wysłać fałszywy raport -,- ... n/c

cropped-test1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeerBant, wszystkie kontakty poszkodowanych które masz zachowuj i pytaj czy będą zeznawać jako poszkodowani w przyszłych sprawach o których rozmawialiśmy. W związku z tym że robi się tego dużo, to niech każdy zbiera na własną rękę a później wszystko zbierzemy do kupy i dołączy sie do jednego oskarżenia.

Dokładnie tak robię :)

jak mogą tak dobrze prosperować firmy, które postępują w ten sposób z swoimi kilentami?

"Pecunia non olet" - myślisz , że dlaczego firmy farmaceutyczne wciskaja niepotrzebne szczepionki ? Dlaczego Danone został ukarany w USA za wciskanie kitu o leczniczym wpływie sprzedawanego przez nich gówna ?.

W stanach taka firma jak Sunrise System w trymiga została by załatwiona w sądach przez niezadowolonych klientów. Tam sędzia gdyby usłyszał ich tłumaczenia, że pozycjonowanie nie ma nic wspólnego ze zwiększeniem ruchu na witrynie to od razu pieprznąłby grzywnę za obrazę sądu . W Polsce póki co Sunrise korzysta z nieznajomości specyfiki usług SEO i internetu przez ludzi i przez sędziów.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma, która ma 5k klientów to trup

Dokładnie tak . Po za tym maja 5k klientów którzy nie zdaja sobie sprawy że płacą za nic.

Ja nie miejscu Beera starał bym się "wykupić" baze adresową tych klientów i wystarczyło by im rozesłać pare komentarzy w sieci , chócby ten wątek i te 5k szybko by zmalało prawie do zera :D

Ja to jestem amator mam ledwie 9 klientów ale już zdążyłem się dawno zorientować że 90% osób szukających seo nie ma nawet minimalnego pojecia o tym i móżna im każde bzdury wmówić i w to uwierzą i jeszcze płacą. A ilu straciłem próbując im tłumaczyc coś, ale oni nie bo ta firma mi mówi że za tyle zrobi , tamta tyle . Ok niech idzie do nich i tak później do mnie wróci :D

Edytowane przez KataLogi.co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze raz: w rozmowie z pt. klientem tłumaczą, że jako firma która osiągnęła sukces są atakowani w sieci przez konkurencję. Dlatego upieprzenie im certyfikatów może trochę pomóc.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djurek to oficjalne źródło:).

oficjalnie to oni podają, że są bielsi od bieli, podają jako gwaranta tej bieli IAB a w rzeczywistości łamią wskazówki i wytyczne google dla webmasterów i nie przestrzegają kodeksów IAB na które sami sie powołują w rozmowach z klientami i na swojej stronie internetowej.

Oficjalnie to nawet podają nieprawdę w swoim portfolio *** .

*** - informacja dla prawników SS - skan zrobiony, za późno ;) - także odsyłam "tam gdzie pan może pana majstra..."

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odmówię sobie małego dodatku - oficjalnie zatrudniają wysoko kwalifikowanych "kopirajterów" gwarantującyh bla bla bla , podczas gdy w rzeczywistości wygląda to tak:

https://www.forum.opt...60#entry1062942

a sami siebie pozycjonują jeszcze lepszymi tekstami :D

można u mnie zobaczyć :D

https://seoinfo.edu.p...nielegalnoscia/

Edytowane przez Beerbant

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności