Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzę jeszcze raz: w rozmowie z pt. klientem tłumaczą, że jako firma która osiągnęła sukces są atakowani w sieci przez konkurencję. Dlatego upieprzenie im certyfikatów może trochę pomóc.

dlatego jeszcze raz apeluje, aby nie być biernym. Każdy kto uważa, że firma nie zasługuje na certyfikaty niech pisze! Obecnie najlepiej do KRD bo nie wiele już im pozostało "ciekawych" certyfikatów.

Edytowane przez d_gno
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer, wyznaczyli termin sprawy?

Jak tylko wyznaczą poinformuje bo przy okazji chcę się w Wawce trochę pospotykać ze znajomymi ;)

Dokładnie tak, trzeba to rozgraniczyć

Mam nawet dowody na to, że ich prawnicy wprowadzają w błąd w swoich pismach ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to żadna nowość, praktycznie wszyscy prawnicy piszą/mówią aby wygrać, sąd internetowy w Lublinie to idealny przykład,

wg mnie jak prawnik składa pozew o wierzytelność przedawnioną x lat temu, to albo nie zna przepisów, czyli trzeba mu zabrać możliwość wykonywania zawodu i niech se kupi łopatę, albo celowo chce doprowadzić kogoś do dysponowania swoim majątkiem wbrew swojej woli, czyli trzeba mu sprawę karną wytoczyć, bo to się niczym nie różni od zwykłego szantażu.

No ale lobby ma moc...

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa czy te wyłudzenia w e-sądzie to pikuś przy tym co spotkało tego faceta

https://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,14142371,Sad_wsadzil_niewinnego_czlowieka_do_wiezienia___Taka.html

takie mamy sądy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mowił :-) a tak powaznie widzialem kiedys audyt finansowy duzych firm seo w PL.

Z AdWords to mozliwe jest jedynie chyba, albo maja srednio umowe na 200-250 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo maja srednio umowe na 200-250 zl

kilka razy więcej maja od klientów którym wrzucili frazy z zerową konkurencyjnością i zerowym ruchem ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo maja srednio umowe na 200-250 zl

kilka razy więcej maja od klientów którym wrzucili frazy z zerową konkurencyjnością i zerowym ruchem ...

true true - wiem coś o tym nie tylko spod znaku ss ale i p...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z tym, że minął ponad miesiąc od kiedy IAB Polska otrzymał moje pimo a ja do tej pory nie otrzymałem żadnego konkretnego stanowiska na temat Sunrise System postanowiłem wykonać telefon do prezesa Pana Włodzimierz Schmidt. Panu wyraźnie telefon był nie na rękę, wykazał się całkowitym brakiem znajomości tematu pomimo iż w piśmie szczegółowo opisałem praktyki SS i przesłałem je wraz z dowodami na je stosowanie. Pan prezes powiedział, że IAB Polska nie jest stroną w sprawie. Fakt, że Sunrise System powołuje się, że gwarancją stosowania WHS jest przynależność do tej organizacji (również przed sądem) nie zrobiło żadnego wrażenia. Pan prezes całkowicie umywa ręce i zdaje się - być może celowo - całkowicie nie dostrzegać problemu. Mało tego , na pytanie czy otrzymam jakąkolwiek odpowiedź na moje pismo i czy ustosunkują się jakoś do problemów, które w nim poruszyłem - również łamania regulaminu członkostwa IAB Polska przez SS - otrzymałem odpowiedź "...może Pan otrzyma, może nie..." Bez komentarza :)

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pana Włodzimierz Schmidt. Panu wyraźnie telefon był nie na rękę, wykazał się całkowitym brakiem znajomości tematu pomimo iż w piśmie szczegółowo opisałem praktyki SS i przesłałem je wraz z dowodami na je stosowanie.

"Zabawnie" brzmi Twoja wypowiedź w tym kontekście (z ich strony):

Jednym z ważniejszych zadań stowarzyszenia jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania Internetu. IAB ma za zadanie informować o jego potencjale reklamowym, pokazywać skuteczne rozwiązania, tworzyć i prezentować standardy jakościowe, uświadamiać klientom, czego powinni oczekiwać od tego medium i od rynku usług internetowych oraz jakie wymagania powinni stawiać agencjom, świadczącym te usługi. Działania stowarzyszenia mają tworzyć forum prezentacji najnowszych światowych publikacji, dotyczących efektywnego wykorzystania Internetu.

A jak ktoś z naciągaczami walczy to jest be bo nie stoją za nim duże $.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonili do mojego ojca proponując mu "kompleksową usługę związaną z promocja firmy w internecie" Pan na infolinii powiedział ze strona jest nisko w wynikach wyszukiwania(10 fraz pozycjonowanych 9 TOP1-3 jedna na TOP 5) oraz widział ze strona jest pozycjonowana i działania w zakresie SEO są prowadzone nieudolnie powodując zagrożenie wykluczeniem strony z wyników wyszukiwania i zaproponował przejęcie pod swoje skrzydła tej strony.... jutro mają dzwonić do mnie to ich nagram i jak będzie potrzeba dam potrzebującym :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności