Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważ, że nikt Ci nie zabrania. Niektórzy po prostu radzą. Może będziesz jednym z tych zadowolonych i za rok napiszesz w tym temacie, jak bardzo wszyscy poszkodowani wprowadzają innych w błąd... czego Ci serdecznie życzę.

jak dla mnie EOT

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ponoszę kosztów, ale tak, jak już wcześniej napisałam, tracę czas. W moim przypadku wynik biznesowy zależy od liczby osób, które odwiedzą stronę. Utracone korzyści są przeze mnie traktowane jako koszt.

Dodatkowo ciągła kontrola tego, czy któryś z pracowników SS nie narozrabiał na stronie, zajmuje sporo czasu. Dochodzi jeszcze kontrola pozycji, bo do firmy brak już zaufania.

Przeanalizuj też frazy proponowane przez SS. Może się okazać, że wśród nich są takie, których pozycjonowanie nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odradzano mi na pewnym forum pewien chiński produkt. Jednak w prywatnych rozmowach z użytkownikami byli oni zadowoleni. Produkt kupiłem, zamontowałem, działa jak powinien i ma się dobrze...

Jeżeli po tym co tutaj przeczytałeś, dalej jesteś zainteresowany ich usługami to faktycznie najlepiej jak na własnej skórze przekonasz się jak działają. Nie wiem skąd ta opinia, że na forum debatują tylko ludzie z branży. Temat został założony przez klienta, sam również jestem klientem i nie jestem powiązany z ta branżą. Uważam, że temat zaistniał wyłącznie z inicjatywy klietów, którzy czuja się oszukani. Chyba jednak nie dokładnie czytałeś to forum, jeżeli nie zauważyłeś wypowiedzi klientów. Nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć powodów dla których uważam że firma nie postepuje uczciwie. Trochę chęci, uważniejsza lektura wpisów i może zrozumiesz.

Nie ponoszę kosztów, ale tak, jak już wcześniej napisałam, tracę czas. W moim przypadku wynik biznesowy zależy od liczby osób, które odwiedzą stronę. Utracone korzyści są przeze mnie traktowane jako koszt.

Dodatkowo ciągła kontrola tego, czy któryś z pracowników SS nie narozrabiał na stronie, zajmuje sporo czasu. Dochodzi jeszcze kontrola pozycji, bo do firmy brak już zaufania.

Przeanalizuj też frazy proponowane przez SS. Może się okazać, że wśród nich są takie, których pozycjonowanie nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

dla przykładu mi zaproponowali taką frazę dla niemieckiego sklepu sprzedającego dywany:

" teppich meterware online kaufen" - koszt za top 10 - 238zł miesięcznie - miała przynieść jak przekonywali super korzyści. Wspomne jeszcze tylko, że zanim zaczeli pozycjonować to już była ona w top 10. Klient przeważnie się nie zna i znać nie musi - zdaję się na to co proponuja "fachowcy"

Edytowane przez początkujący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przykładu mi zaproponowali taką frazę dla niemieckiego sklepu sprzedającego dywany:

" teppich meterware online kaufen" - koszt za top 10 - 238zł miesięcznie - miała przynieść jak przekonywali super korzyści. Wspomne jeszcze tylko, że zanim zaczeli pozycjonować to już była ona w top 10. Klient przeważnie się nie zna i znać nie musi - zdaję się na to co proponuja "fachowcy"

Podobną propozycję dostałem na lokalne frazy. I nie chodzi o cenę ale o frazy, które nie przekładają się na ruch a więc potencjalny zysk.

Ja mogę płacić 5 k PLN miesięcznie za frazę jeśli przyniesie mi zysk ale SS interesuje kasa klienta a nie jego zyski z obopólnej współpracy. Dostrzegli możliwość wyciągnięcia $ z frajerów i to skutecznie robią. Jescze certyfikaty za to zbierają :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobną propozycję dostałem na lokalne frazy. I nie chodzi o cenę ale o frazy, które nie przekładają się na ruch a więc potencjalny zysk.

Ale to twoja decyzja jakie frazy chcesz pozycjonować, i czy chcesz to robić przy pomocy tej czy innej firmy. Więc nie rozumiem o co ci chodzi?

Jak nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć jakie frazy moga ci przynieść korzyć (czytaj "ruch"), to lepiej zmień branżę.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to twoja decyzja jakie frazy chcesz pozycjonować

Nie zawsze zleceniodawca dobrze dobiera sobie frazy i potrafi postawić się w roli własnego klienta szukającego jego usług ...

Jak nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć jakie frazy moga ci przynieść korzyć (czytaj "ruch"), to lepiej zmień branżę.

90% klientów na pozycjonowanie tego nie potrafi

  • Like 4

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dargre', przykłady gdzie firma może zrobić klienta w balona jest sporo. I to praktycznie w każdej branży. Uwierz mi na słowo, że w mojej mógłbym Cię zrobić na szaro i bez mydła. Ale tak nie robię, ponieważ zależy mi na tym, by klienci byli ze mnie zadowoleni i polecali innym.

Wbrew pozorom trochę trzeba się w seo wgryźć by wybrać właściwą firmę, sposób reklamy, frazy itd. Tylko branżowcy nie widzą problemu i twierdzą, że zawsze dokonują jedynie słusznych wyborów ;)

P.S. SEO robię na swój użytek od prawie 6 lat i nie narzekam bo mam dzięki temu robotę.

  • Like 2

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 90% klientów to potencjalni bankruci w swoim biznesie.

Czasami niestety "pomagają" im w tym zewnętrzni kooperanci ....

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.. sunrise:) Mojemu znajomemu tak zoptymalizowali stronę że pojawiły się znaczniki h8 w kilku miejscach. Nie mówię już o tym że nie zgodzili się na frazy, które były wyszukiwane wg gkt tylko na swoje. Efekt? Jedno wejście z tego hasła(pozycjonowanie organiczne - przed masowym not provided) kosztowało 75zł:)

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiły się znaczniki h8

o qrteczka.. nagłówek 8 poziomu.. no to grubo..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt? Jedno wejście z tego hasła(pozycjonowanie organiczne - przed masowym not provided) kosztowało 75zł

Toż w sądzie pełnomocnik SS stwierdził, że pozycjonowanie to nie jest usługa związana ze zwiększaniem ruchu na stronie pozycjonowanej :D

https://seoinfo.edu.pl/przepraszam-sunrise-system/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności