Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

No 100% prawdy :) Ale, broniąc się w ten sposób sami siebie podkopują ...

Równie dobrze można napisać, chcemy waszych pieniędzy, a nie pieniędzy dla was (klientów)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć jakie frazy moga ci przynieść korzyć (czytaj "ruch"), to lepiej zmień branżę.

Nie rozumiem tego toku myslenia... to wszyscy mają zmienić branże bo nie znaja sie na pozycjonowaniu? Przedsiębiorca chcący poszerzyć swoja działalność np o sklep internetowy nie musi się znać na pozycjonowaniu, po to właśnie zleca to firmie aby ona wykonała to dobrze. Gdyby przedsiębiorca, który chce zaistnieć w google znał się na pozycjonwoaniu to mógłby sie sam tym zająć i nie musiałby zlecać tego nikomu - chyba logiczne.

Edytowane przez d_gno
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć jakie frazy moga ci przynieść korzyć (czytaj "ruch"), to lepiej zmień branżę.

Nie rozumiem tego toku myslenia... to wszyscy mają zmienić branże bo nie znaja sie na pozycjonowaniu?

A gdzie ja twierdzę, że przedsiębiorca ma się znać na pozycjonowaniu?

Za to twierdzę, że jak bierze się za jakiś biznes, to albo powinien się na nim znać, albo powinien wczęsniej zrobić świetne rozeznanie.

No ale jak przediębiorca nie wie czego klient może u niego szukać, to o czym my rozmawiamy? Nie zmienia to faktu, że takich przedsiębiorców mamy bez liku, i bez liku też ich bankrutują.

Edytowane przez dargre`

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak przediębiorca nie wie czego klient może u niego szukać, to o czym my rozmawiamy?

Klient może "u mnie" szukać 1281 produktów, a firma ma mi pomóc w wyborze 50-sięciu na które powinienem się pozycjonować.
  • Like 3

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja twierdzę, że przedsiębiorca ma się znać na pozycjonowaniu?

...

No ale jak przediębiorca nie wie czego klient może u niego szukać, to o czym my rozmawiamy?

Ale uparty jesteś :) Przedsiębiorca wie co produkuje ale nie wie jakie frazy wpisuje w google jego pt. klient by ten towar znaleźć. Dlatego wynajmuje firmę by dobrała frazy dzięki którym będzie mieć ruch na stronie, zoptymalizuje serwis itd.

W Twojej wypowiedzi wyczuwa się zaawalowaną naganę polskich przedsiębiorców a to przecież na zachodzie są eksperci od każdego drobiazgu a nie od wszystkiego (czego zdajesz się wymagać).

Powiedz, uparłeś się przy swojej dziwnej tezie i nie chcesz odpuścić ;)

P.S. Irek mnie ubiegł :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto nie pozycjonuje się tylko nazw produktów, ale również całą masę innych rzeczy - bardziej ogóle frazy. Zresztą nie pozycjonuje się wyłącznie sklepów internetowych. Po to wszystko wynajmuję się firmę od pozycjonowania, żeby się na tym znała i tym zajęła. Dobór dobrych słów kluczowych jest równie ważny jak skuteczne pozycjonowanie.

A tak poza tym w tej chwili ograniczamy sie wyłącznie do aspektu wyboru (narzucania) nie odpowiednich fraz, które nie zwiększają ruchu na stronie. Przypomne, że temat jest o SS a to nie jest jedyny problem, który spotyka ich klientów. Jak widać po wypowiedziach, problem jest dużo szerszy.

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to twierdzę, że jak bierze się za jakiś biznes, to albo powinien się na nim znać, albo powinien wczęsniej zrobić świetne rozeznanie.

Racja, tylko w przypadku pozycjonowania (co jest jednym z elementów SEO) w grę wchodzi pare "sztuczek" związanych z optymalizacją strony pod wcześniej dobrane frazy. O ile producent ręczników może znać się na nazewnictwie i w porozumieniu z firma pozycjonujacą dobrać właściwe frazy to już chyba nie musi sie znać na budowie serwisu WWW i jego optymalizacji, że nie wspomne o webusability ;).

Czy zamawiając reklamę w TV, klip reklamowy musi się znać na montażu, na postprodukcji czy na oświetleniu planu zdjeciowego ??? :D

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji na temat firmy z Poznania zrobiła się rozmowa o tym, co klient powinien wiedzieć o pozycjonowaniu. Według mnie klient może naszkicować cele, ale to firma pozycjonująca powinna "uszyć" tę usługę na miarę. Jeśli klient zacznie za bardzo interesować się tematem pozycjonowania, skurczy wam się rynek.

Od ponad dwóch miesięcy wysyłam zapytania. Żadna z kilkunastu dotychczas przesłanych ofert nie była rzetelna. Proponowano mi frazy z zerową liczbą zapytań, wszelkiego rodzaju zdrobnienia słów kluczowych, umowy z których wynikało, że mogę ponieść koszty, nawet jeśli firmie pozycjonującej to pozycjonowanie nie wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowy z których wynikało, że mogę ponieść koszty, nawet jeśli firmie pozycjonującej to pozycjonowanie nie wyjdzie...

a ja byłem u fryzjera i mówię mu żeby mnie ładnie ostrzygł. Odpowiedział że mnie ostrzyże ale z tym ryjem RACZEJ kariery jako model nie zrobię. Uparłem się .Ostrzygł mnie - mam mu zapłacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda bo firma seo wykonuje prace, za tą prace Ciebie kasuje, jeśli tego nie rozumiesz to pozycjonuj się sama. Bo nikt pracować za darmo nie chce.

Rozliczanie się za pozycje przy obecnym algo sprawdza się w 2 przypadkach 1 - frazy z prawie zerową konkurencyjnością 2- Firma SEO ma swoje zaplecze tematyczne (lub niespalone miejscówki) co daje gwarancje przynajmniej czasowego wepchania strony w TOP.

W obecnych czasach najlepiej rozliczać się za "ruch", abonament lub wykonaną prace.

Czasy pozycjonowania typy 300 zł za elektryk-warszawa za top1 już minęli i chyba na zawsze, ale jak widać nie wszyscy to zauważyli.

Masz 2 wyjścia kupować ADwordsy lub pozycjonować się sama, bo z takim podejściem żadna firma SEO nie będzie chciała robić z Tobą interesy.

Co do firmy SS dalej uważam że wina leżę po stronie "klientów" podpisują umowy nie analizując co podpisują. Postępowanie firmy SS można oceniać w płaszczyźnie wyłącznie etyki biznesu, ale nic mi do tego, bardziej mnie obchodzi czy restaurator u którego czasami jem obiady daje świeże mięso jak to czy jakaś firma seo proponuje frazy z konwersja która nie pasuje klientowi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda bo firma seo wykonuje prace, za tą prace Ciebie kasuje, jeśli tego nie rozumiesz to pozycjonuj się sama.

Rozliczanie się za pozycje przy obecnym algo sprawdza się w 2 przypadkach 1 - frazy z prawie zerową konkurencyjnością 2- Firma SEO ma swoje zaplecze tematyczne (lub niespalone miejscówki) co daje gwarancje przynajmniej czasowego wepchania strony w TOP.

Masz 2 wyjścia kupować ADwordsy lub pozycjonować się sama, bo z takim podejściem żadna firma SEO nie będzie chciała robić z Tobą interesy.

Co do firmy SS dalej uważam że wina lezę po stronie "klientów" podpisują umowy nie analizując co podpisują. Postępowanie firmy SS można oceniać w płaszczyźnie wyłącznie etyki biznesu, ale nic mi do tego.

Czy jeśli odstawiasz samochód do warsztatu:

- mechanik kasuje Cię za wjazd do garażu (bo wcześniej musiał w niego zainwestować, ma rodzinę na utrzymaniu itp.),

- pobiera opłatę za próbę rozpoczęcia pracy (no bo nie wiadomo jak to wyjdzie, czy pracownicy będą mieli czas i umijętności żeby zająć się Twoim samochodem),

- informuje Cię, że tym razem nie wyszło, przy okazji napraw sobie błotnik i drzwi, które Ci popsuli, może kiedyś się uda naprawić rzecz z którą przyjechałeś, ale płać abonament za chęć zajęcia się samochodem?

Ja nie oczekuję cudów. Zdaję sobie sprawę z tego, że dobre pozycjonowanie wymaga czasu. Jednak kłamstwa, proponowanie klintowi nieuczciwej umowy, popełnianie szeregu błędów przy jej realizacji, zawyżanie rachunków i udawanie, że wszystko gra - jest świństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda a pomyślałaś że możesz mieć taką branżę w której nie ma milionów wyszukiwań? Chcesz mieć tysiące wejść (bo to da się zrobić) i 0 konwersji? Nie lepiej 100 wejść i 70% zamówień tych osób? Może powiedziałaś że chcesz mieć 1000uu ale branża to np malowanie gwoździ?

Klient nie musi się znać ale ma przyjąć do wiadomości, że jak ma branżę mało popularną to nie wykręci milionów wejść. Jak tego nie przyjmuje do wiadomości to jego problem albo niech sam szuka słów kluczowych lepiej wyszukiwanych. Mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć że szukałaś fraz ale były strasznie słabo wyszukiwane w gkp. To samo potwierdzały oferty firm ale Ty piszesz tu "nierzetelne oferty". Napisz adres, branżę i proponowane słowa kluczowe to inni (pewnie) to samo napiszą.

Edytowane przez faktor.biz

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy SS dalej uważam że wina leżę po stronie "klientów" podpisują umowy nie analizując co podpisują. Postępowanie firmy SS można oceniać w płaszczyźnie wyłącznie etyki biznesu, ale nic mi do tego, bardziej mnie obchodzi czy restaurator u którego czasami jem obiady daje świeże mięso jak to czy jakaś firma seo proponuje frazy z konwersja która nie pasuje klientowi.

Nie bez powodu zacytowałem fragment wypowiedzi MaxPana.

Jest to odpowiedz na wszystkie problemy i bolączki, związane z prowadzeniem jakiegokolwiek biznesu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że u nas zawsze się promuje nieszczęśliwe osoby, które podpisały jakąś umowę? Wziął kredyt i bank żąda pieniędzy, jak ten bank tak może skoro Kowalski nie ma, podpisał umowę na pozycjonowanie i firma SEO żąda realizowania jej zapisów. Jak ta firma SEO w ogóle śmiała sporządzić taką umowę i kazać mi ją podpisać. Na dodatek w gazetach też znajdziemy artykuły, że bezduszny bank wyrzucił kogoś z domu, bo była na nim hipoteka, a w komentarzach ludzie będą wieszać psy na banku, a nie na człowieku, która nie spłaca kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że u nas zawsze się promuje nieszczęśliwe osoby, które podpisały jakąś umowę? Wziął kredyt i bank żąda pieniędzy, jak ten bank tak może skoro Kowalski nie ma, podpisał umowę na pozycjonowanie i firma SEO żąda realizowania jej zapisów. Jak ta firma SEO w ogóle śmiała sporządzić taką umowę i kazać mi ją podpisać. Na dodatek w gazetach też znajdziemy artykuły, że bezduszny bank wyrzucił kogoś z domu, bo była na nim hipoteka, a w komentarzach ludzie będą wieszać psy na banku, a nie na człowieku, która nie spłaca kredytu.

Życzę Twoim przyszłym-niedoszłym klientom, aby przeczytali ten post, konkurencja zaciera rączki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności