Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Naturalnie mam na myśli marketing a nie usługę, której nie wykonują

Od dawna trąbię, że marketing i prawników mają topowych ;)

Swoją drogą ciekaw jestem dlaczego nie zajmują się naprawdę pozycjonowaniem, przecież nadal zarabialiby kasę

Nie, nie zarabialiby by takiej kasy bo wpływy z racji solidniejszego podejścia do tematu SEO znacznie by się zmniejszyły ze względu na duże koszty. Dodatkowo lepszy dobór fraz wymusiłby znacznie silniejsze zaplecze od tego co mają oraz korzystanie z zewnętrznych źródeł linków (kosztownych dodam), W tej chwili ich "profil biznesowy" polega na tym, że w znacznej mierze zarabiają na tych tzw "frazach pomocniczych" bo jak zewsząd słychać że na frazy bardziej "trudne" "nie wyrabiają" , z resztą teraz próbują przewałki z trudniejszymi frazami które podają w swoich raportach , że są w topach i owszem są ale dla fraz lokalnych (też niskie koszty i prawie zerowa konkurencja). Z resztą struktura zatrudnienia mówi sama za siebie na ok 120 osób przy SEO bezpośrednio pracuje 20 osób ...

Zdziwiłbyś się.

Może i się znają "prywatnie"bo firmowo muszą robić masówkę "fraz pomocniczych" czyli "lipę" wykorzystując schemat :

odkupienie domeny z historią

postawienie tam "preclokatalogu"

napieprzanie treściami płodzonymi przez orających w pocie czoła kopirajterów którym po piątym tekście pisanym na ten sam temat mózg sie lasuje

rozsyłanie treści automatem

PS

popraw się jeżeli się mylę ;)

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest sedno tematu dlaczego mają rzesze klientów. Tak jak z moim znajomym: dlaczego wybrał ich ze 2-3 lata temu? Dlatego "że firma jest duża więc się znają na rzeczy". No i jedno wejście z "ich" haseł przez google (jeszcze bez not provided) kosztowało 75zł netto:D

Jeśli pozycjonowanie nie oznacza większej ilości wejść to po co je robić? Po to żeby $$$ ponabijać wierchuszce:)

Edytowane przez faktor.biz

Troubles with google penalty? No problem - can fix it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się.

To mnie zadziw.

1. Mam kilku znajomych, którzy są ich klientami, są bardziej ogarnięci w te klocki i nie dają sobie wcisnąć fraz typu wypas kóz warszawa. Frazy mają konkretne i bardzo konkurencyjne, a od grubych miesięcy siedzą w topie. Po pozycjach nie widać kiedy był pingwin, kiedy panda, a kiedy sranda. Zdziwiłbyś się ile stron na trudnych frazach jest robotą SS.

2. Mam znajomych, którzy pracowali w SS i dobrze wiem na jakim poziomie jest ich know how. Warunki pracy pomińmy, bo to odrębna sprawa.

Nie, nie jestem pracownikiem SS, tylko po prostu już dość mam bandy specjalistów, którzy udają że się znają, a po prostu im żal D ściska i też by chcieli robić takie sianko jak SS. Nie będę rzucał nickami, ale (z tego co naliczyłem) dwóch zagorzałych komentatorów tego wątku oferuje "gwarancje na top 3", w 2 miesiące. Tak, tak są też tu tacy.

@Beerbant, akurat SS nie używa żadnej z wymienionych przez ciebie technik.

Edytowane przez msurma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strukturę zatrudnienia znam z "posiedzenia" IAB na którym poruszono sprawę "afery" z niezadowolonym klientem na którym "ze wzgledu na składkę członkowską...." nie wywalono SS tak jak podziekowano im w "Firmie przyjaznej klientowi" ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilku znajomych, którzy są ich klientami,

No ja też znam kilku (znajomymi trudno nazwać) klientów i ciągle poznaje nowych ;)

Nawet jeden brand przez SS robiony jest w topach "finansówek" ale to akurat chyba nie jest ich zasługa tylko tzw "linków naturalnych" i "brandowych" z innych serwisów finansowych ;)

Mam znajomych, którzy pracowali w SS

No ja też nawet dostałem propozycję "kupienia informacji" jak pracują tam pozycjonerzy. ;)

I na odwrót?

Bardziej prawdopodobne :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy ktoś musi być tam zadowolony

Ależ oczywiście, że co poniektórzy są (za takie stwierdzenia też się do mnie przyjeb***li) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

a ja dostaję ostatnio oferty od 2 forumowiczów w sprawie "wypozycjonowania" mojego niszowego forum do top 10 a teraz jestem w top 3 w guglu pl. de. com . Zamiast sprawdzić stronę i czym się zajmuje wysyłają propozycje z automatu co jest nieprofesjonalne wg. mnie. Można powiedzieć że "wszystkim zdarzają się wpadki" lub "tak już jest w seło" ;). Co do podawania zaplecza na talerzu - dalej mi się nie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że "wszystkim zdarzają się wpadki" lub "tak już jest w seło"

Problem w tym, że niektórym zdarzają się "wpadki" a inni robią to z "premedytacją" ... Natomiast jeżeli wszyscy w stosunku do wszystkiego mają podchodzić na zasadzie "tak to już jest" to nie powstały by takie instytucje jak UOKiK ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności