Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

uhuhuhu ... jak bym chciał wymieniać instytucje które powstały "po coś" a nie spełniają swej roli to ten wątek miał by juz ze 100 stron :). W moim przypadku pisałem w sprawie "ofert" do "pozycjonerów" ile kosztowało by mnie depozycjonowanie mojego forum ( jest top 3 - oferują top 10 więc pozycje najprawdopodobniej spadną gdy się zgodzę ) ale nadal dostaję te maile. Własnie sprawdziłem dokładniej jeden z nich i ... zauważyłem kampanię AdWords :).

Ale na temat - Beer - siedzisz w seo więcej lat jniż 95 % ludzi na tym forum. Wykładasz zaplecze na talerzu, co już zrobił jeden i za to cały światek seo go zkreślił i się jego wyparł. Według mnie On potraktował wszystkich równo - Ty tylko klientów SS skazałeś na porażkę. Ich porażka to nie wybór firmy pozycjonującej ale Twoje działania. I zanim zaczniesz pisać o niecnych praktykach ss w pozycjonowaniu ( nie praktykach związanych z nierzetelną obsługą lub wprowadzaniu w błąd, czy wymyślaniu fraz ) sprawdź swój profil linków. Mi amatorowi wystarczyło pół godziny żeby znaleźć Twoje zaplecze. To Twoja wojna i klienci nie powinni być w to mieszani - oni już zapłacili i płacą. Jeśli w każdej wojnie pozycjonerów będą obrywać klienci - ten zawód umrze smiercią naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładasz zaplecze na talerzu

Gdybym chciał naprawdę wyłożyć zaplecze to lista miała by kilkaset pozycji ....

Według mnie On potraktował wszystkich równo

A według mnie "chciał się wkręcić" do pewnego systemu a jak jak współpraca nie wyszła to wyszło coś innego ... Być może mam info "ze źródła" w przeciwieństwie do Ciebie ...

Ich porażka to nie wybór firmy pozycjonującej ale Twoje działania.

Mam inne zdanie (patrz przykład "nielegalnie" / "domniemuję" - nie omieszkam prawnikom SS przekazać aby poprawili na domniemywam, czy na poprawę jakości pracy ich kopirajtków którzy przestali pisać już o "panu zielonce") ale każdy może mieć własne. ;)

sprawdź swój profil linków.

Który ? ten jaki jest ogólnodostępny czy ten drugi ? ;) - nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy, w przeciwieństwie do innych ściemniaczy ja ściemniam jasno:

nie ma czegoś takiego jak "naturalne SEO" czy "łajt hat"

każde działanie mające na celu podwyższenie rankingu strony jest działaniem sprzecznym z interesami google

nie ma żadnych gwarancji stabilności wyników czy pozycji

chce ktoś "tanio" musi się liczyć z niską jakością profilu linków i z większym prawdopodobieństwem wylotu

tyle w temacie tak najogólniej ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał naprawdę wyłożyć zaplecze to lista miała by kilkaset pozycji ....

Wiem :)

Być może mam info "ze źródła" w przeciwieństwie do Ciebie ...

ja niestety używam internetu a nie telefonu :/ Może nie mam takich znajomości ale jedni i drudzy kłamią :)

Mam inne zdanie

sprawdź swój profil linków. Mi amatorowi wystarczyło pół godziny żeby znaleźć Twoje zaplecze.

nie ma czegoś takiego jak "naturalne SEO" czy "łajt hat"

każde działanie mające na celu podwyższenie rankingu strony jest działaniem sprzecznym z interesami google

nie ma żadnych gwarancji stabilności wyników czy pozycji

Czyli potępiasz 90 % ludzi na tym forum i SIEBIE ? Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Przecież poza "napierdalaniem linkami" w taki lub inny sposób pozostają tylko : soszial media, optymalizacja strony, markieting szeptany i płatne linki - czyli 90 % ludzi z forum idzie z torbami. Tutaj prawie każdy pozycjonuje za pomocą linków i niewielu wspomaga sie fejsem i szeptanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych...

A ja mam znajomych, ktĂłrzy mĂłwią, że to g prawda.

To widać po tym topicu, że masz dużo znajomych. Ja akurat mam takich z którymi widuje się na codzień.

Wracając do sedna. Nikt nie wie ilu klientów ma SS, może tych 100 niezadowolonych to procent, a może promili? Więc pisanie, że przecież wszyscy piszą, że są ujowi, jest conajmniej trochę śmieszne. Ilu waszych klientów wychwala was po forach? Pomijając szeptańce oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmie rozmiarów SS i "przerobie" jaki mają, nieuniknionym jest fakt opisanych praktyk. Tam pracują przecież też ludzie, którzy chcą wyrobić normę, zapracować na premię etc. Założę się, że więcej jest zadowolonych klientów a tych niezadowolonych jest promil. Nie ma sensu bić pijany i wyolbrzymiać problemu.

Edytowane przez SzlafRock
  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potępiasz 90 % ludzi na tym forum i SIEBIE ?

Chyba się nie rozumiemy ;) Wiem, że ciężko ogarnąć to co pisałem (zdania nie zmieniłem) nie interesuje mnie jak kto robi, najważniejsze jest czy w miarę rzetelnie informuje klienta o tym co robi, jak dobiera frazy i czy nie wciska ciemnoty , no i tylko tyle.

Chodzi o zwykłe uczciwe podejście o którym chyba większość z nas zapomniała albo nie chce pamiętać zasłaniając się "profilem biznesowym" czy zasadą "przyzwolenia na niedomówienia". Zwykłe pieprzone uczciwe podejście do biznesu aby potem nie było tak, że okazuje się iż gó**o prawda, że margaryna jest lepsza, czy pieprzony actimel gó**o a nie uodparnia, czy też szczepionki tak naprawdę są guzik warte a czasami szkodzą. Naprawdę szczere podejście do klienta się opłaca nawet kiedy dowiaduje się, że tak naprawdę zamówił usługę przeprowadzenia przez pole minowe ... To, że nie reagujemy na podejście do klienta na zasadach byle go wydymać w myśl zasady "profilu biznesowego" i obojętność na różnego rodzaju przekręty wpływa na to, że coraz więcej firm próbuje czy usiłuje wydymać swoich klientów w różnych dziedzinach usług czy towarów - ja przynajmniej widzę taka zależność ... A że trochę znam się na SEO to hmm peszek . Ale chyba ciężko było by mi krytykować chirurga naczyniowego ...

Teraz zrozumiałeś ?

Nikt nie wie ilu klientów ma SS

Z tego co sami podawali około 5 K klientów, ponad 120 osób zatrudnionych z czego 11 pozycjonerów, 7 kopirajtków - dane z końca czerwca tego roku ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaf niby tak, ale jakieś normy muszą być. Widziałem siebie kiedyś jako super handlowca znającego się na SEO i potrafiącego bez problemu obsługiwać wielkie firmy jako BOK. Widziałem te tysiące, złote wille z basenem i no przez cały tydzień pracowałem na słuchawce w seo-korpo po czym mi się znudziło, ale - co ważne - w żadnym wypadku nie było tekstów w stylu "nielegalnego pozycjonowania" i najazdu na konkurencję, tylko normalne zasady zgodne z etyką biznesu - klient był informowany, że nie ma gwarancji pozycji, frazy były dobierane faktycznie sensownie i wyceniane przyzwoicie, bez wielkich kwot za nic nieznaczące hasła. Może nie jest to firma rozmiarów SS, ale mała też nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy ;) Wiem, że ciężko ogarnąć to co pisałem (zdania nie zmieniłem) nie interesuje mnie jak kto robi, najważniejsze jest czy w miarę rzetelnie informuje klienta o tym co robi, jak dobiera frazy i czy nie wciska ciemnoty , no i tylko tyle.

Chyba tak. Ja cały czas się upieram że wywlekanie zaplecza SS zaszkodzi bardziej klientom niż samemu SS gdyż takie zaplecza ma prawie każdy - w każdym razie Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie ilu klientów ma SS

Ktoś jednak wie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż takie zaplecza ma prawie każdy - w każdym razie Ty.

Mam i takie gdzie koszt jednego arta to kilkaset złotych a i mam nawet znacznie gorsze od "preclokatalogów" SS bo jechane mieszarkami lub pobierające RSSy, tylko w przeciwieństwie do SS nie wypieram się tego i nie pieprze o superprofesjonaliźmie, cudachwiankach czy tym, że "gwarantem moich profesjonalnych usług jest IAB razem z kodeksem dobrych praktyk czy kodeksem SEO", znaczy dalej nie zrozumiałeś i dalej nic nie rozumiesz w temacie porównań, moja wina słabo tłumaczę ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do topicu... niektórym rzeczywiście w pale się nie mieści, że w życiu nie tylko można, ale powinno się być po prostu przyzwoitym człowiekiem. W każdej dziedzinie - w pracy też. Oni za to chętnie rozgrzeszają się wszelkimi "znalezione, nie kradzione", "widziały gały co brały" oraz "jak cię podczas kradzieży złapią za rękę, mów, że nie twoja ręka". Na pohybel wam, piewcom w/w haseł i szczere życzenia szybkiego opanowania innego powiedzonka: "trafiła kosa na kamień".

A teraz niech się odezwą nożyce.

Edit: Uuups, miało się połączyć...

Edytowane przez Kung Fu SEO

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie pieprze o superprofesjonaliźmie

;) - chyba jednak tak i powiem szczerze że z Twoich wypowiedzi można wywnioskować że znasz się na swej robocie lepiej niż 97 % forumowiczów. Powiem więcej - jestem pewien że znasz się na swej robocie lepiej niż 90 % forumowiczów. Zapominasz że dla wielu z tego forum jesteś autorytetem przez duże "A" ( dla mnie też ) - ale nie jest to powodem żeby wyciagać zaplecze konkurencji i narażać jej klientów. Dla mnie temat zakończony - jedyne czego mogę Ci życzyć to wygranie sprawy i ...... ten topic w top 3 na frazę "pozycjonowanie" w G. - tak po prostu żeby klienci widzieli kto obrywa gdy się sprzecza konkurencja lub wybiorą nie odpowiednią firmę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagać zaplecze konkurencji i narażać jej klientów.

Samo to zaplecze naraża każdego klienta że suma sumarum trafi do Mnie :P

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności