Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek nei wszedłby w te zbroję ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tutaj czytam opinie niektórych, to nie skorzystałbym z waszych usług :) Zaraz padnie stwierdzenie, że np. tepsa nie musi wszystkim abonentom internetu "do 20 Mbps", zapewniać prędkości wyższej niż modemowa(56Kbps).

to nie powstały by takie instytucje jak UOKiK ....

Przy każdym można postawić urzędnika, żeby sobie krzywdy nie zrobił.

Myślę, że każdego w mniej lub bardziej podstępny sposób, da się wciągnąć w niekorzystną umowę. Życie w społeczeństwie polega na zaufaniu. Zobaczymy co zdecyduje sąd.

W przypadku SS motywacją do podpisania umowy była chęć zysku. Czy ludzi o podejściu biznesowym można traktować jak bezradne dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiorą nie odpowiednią firmę

Ale fajnie było by jakby przy wyborze miałby jasne i uczciwe informacje (wtedy chyba nikt z nas czy firm z innych sektorów usług nie miałby pretensji, że na przykład wybrał konkurencję - tak mi się przynajmniej wydaje) ;)

Większości klientów zalezy na topach a nie na seo - bo co to jest seo ?

Dlatego fajnie jest edukować klientów aby potem klient na przykład nie dowiadywał się od pełnomocnika SS, że usługa pozycjonowania nie jest związana ze zwiększeniem ruchu na stronie i aby zwiększyć ruch to musiałby zamówić usługę zwiększania ruchu (autentyk czarno na białym ) ;)

Krzysiek nei wszedłby w te zbroję

Wejść może bym i wszedł ale z całą pewnością nie udźwignąłbym - przecież to dobra ponad 100 kilo :P

Przy każdym można postawić urzędnika, żeby sobie krzywdy nie zrobił.

Nie chodziło mi o stawianie przy każdym urzedasa, raczej chodziło mi o przyczynę dla której czasami jest on potrzebny.

W przypadku SS motywacją do podpisania umowy była chęć zysku

Chęć zysku nie jest niczym złym to jest normalne działanie biznesowe, ważniejsze jest aby odbywało się to na zasadach win-win a nie na zysku jednostronnym (obojętnie której strony) bo chyba po to zawiera się umowy aby dwie strony zyskiwały ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni oszukują tylko G. w ramach pozycjonowania swoich stron

Oszustwo, wyłudzenie - przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Oszustwo

I samo podpowiada jak oszukiwać: https://support.google.com/webmasters/answer/35769?hl=pl ?

Wypraszam sobie tego typu herezje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz niech ten bez winy, z czystym sumieniem pierwszy rzuci kamieniem:)

Nie wiem jak inni ale ja zawsze mówię, że kantuje korpogoogle (na zasadach wzajemności zresztą ;) ) , po prostu uważam, że coś mi się należy w zamian za dane/informacje/zyski dzięki którym zarabiają . Z resztą każdy z nas coś daje korpogoogle i na każdym z nas korpogoogle zarabia.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek nei wszedłby w te zbroję

Paweł a tak nawiasem to nie jest zbroja tylko kolczuga :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tu już było to poruszane ale ciekawi mnie czy SunriseSystem to nie czasami nowa firma: Seonetix

Jedyne co bardzo mi pasuje do tego, że właśnie "oni to oni" to ich ogłoszenia o pracę praktycznie identyczne (skopiowane):

https://tablica.pl/oferta/praca-mlodszy-pozycjoner-zmieniaj-swiat-z-seonetix-pl-ID45Ryh.html#948703e2d9

czyżby wychodziło na to, że firma Sunrise zaczyna się godzić z własną porażką i zamierza naciągać kolejne osoby ?

Sam miałem okazję iść do "pracy" tam jednak zrezygnowałem bo swoje dotychczasowe firmy musiałbym porzucić (a to już by mi się nie kalkulowało :> )

PS. Jeśli było poruszane to dobrzy moderatorzy usuńcie ten post i wybaczcie (ale tu jest aż 51 stron długich wypowiedzi :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy SunriseSystem to nie czasami nowa firma: Seonetix

seonetix.pl

ABONENT:

FIRMA SCHUPKE MICHAŁ SCHUPKE

Nizinna 2

60-185 Skórzewo

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja niestety miałem tą niemiłą okazję nawiązać z firmą SUNRISE SYSTEM współpracę. Jak to standardowo, porównałem oferty, wybrałem słowa kluczowe, zapoznałem się z umową no i podpisałem. Umowa jak umowa, zawiła, ale da się rozszyfrować. Problem powstał po podpisaniu umowy. Niestety z większości warunków umowy się nie wywiązali. Po roku ich "ciężkiej pracy" na 15 fraz zalewie 2 miały pozycje około 500, reszta daleko poz pierwszą 500-ką. Wyniki tragiczne, jak na taką cudowną firmę. Moja strona posłużyła im bardziej jako zaplecze do pozycjonowania ich "lepszych klientów". Dałem namówić się na ich profesjonalizm i okazało się, że to są [ nierzetelni partnerzy ]. Małe firmy, służą im jako zaplecze do pozycjonowania gigantów, którymi wiecznie się chwalą. Na moje zapytania, dlaczego są takie słabe wyniki?, otrzymywałem tylko standardową formułkę, że jest to czasochłonne ( aż rok?) i wymaga to wiele pracy i na efekty trzeba czekać. gó**o prawda, pierwsze efekty powinny być widoczne w przeciągu 4 tyg. Tłumaczyli się, że są jedyną firmą która w "legalny" sposób pozycjonuje ( czyli wszystkie inne firmy są nielegalne?) Stek bzdur i tyle. Twierdzenie pracownika z SS: przecież skoro frazy są poza miejscem 10 to Pan nie płaci, powinienem być z tego powodu szczęśliwy. Co za debilne myślenie!? Ale do cho.... nie po to podpisuję z nimi umowę, żeby frazy były na pozycji >500? Do tego nie jest mi potrzebna umowa. No niestety, umowa była podpisana i nic już nie mogłem zrobić, tylko czekać, więc czekałem i czekałem i się nie doczekałem. Frazy nie zostały wy pozycjonowane, straciłem przez ten okres mnóstwo kasy, ledwo przetrwałem ten okres. Na szczęście zebrałem wystarczającą ilość dowodów i zamierzam dochodzić swoich praw w sądzie. Nie popuszczę im tego. Przestrzegam wszystkich przed ich praktykami, zastanówcie się kilka razy, czy chcecie posłużyć im jako zaplecze, czy chcecie się pozycjonować? Radzę wybrać mniejszą firmę, która nie będzie miała Was w d... i nie będzie próbowała na dodatek wyłudzić od Ciebie odszkodowania za wcześniejsze rozwiązanie umowy, z której de facto się nie potrafią wywiązać.

P.S. poinformuję Was jak się sprawa zakończyła. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sprytne. Umowy rozwiązać - nie rozwiążesz, bo byś musiał płacić karę, a z innej firmy pozycjonerskiej równolegle nie skorzystasz, bo przecież zaraz by się pojawiły raporty od SS, że są efekty i byś płacił dwóm firmom naraz za to samo. No prawie za to samo ;)

Sprytne, naprawdę sprytne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w baner na głównej dajesz "strona chwilowo dostępna pod adresem ....."

Nie wiem jak wygląda ta umowa, ale mogą mieć jakieś punkty odnośnie właśnie takich praktyk, że strona musi być cały czas dostępna itp. itd.

a jak umowa sie skończy - 301 i po sprawie ( albo zostajesz na nowej domenie )

No obecnie różnie to bywa z tym 301 więc raczej drugie rozwiązanie, a to już nie każdemu się może podobać (np. domena firmowa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności