Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

strona zostaje dostępna , a z resztą co szkodzi że nawet banera nie bedzie skoro nikt na nia nie wchodzi.

No obecnie różnie to bywa z tym 301 więc raczej drugie rozwiązanie, a to już nie każdemu się może podobać (np. domena firmowa).

Więc po upływie roku klient ma dwie strony. Co do domeny to w takim wypadku bym sie nie przywiązywał . Rok bez klientów to rok stracony.

Klient pisze że jego strona słuzyła jako zaplecze do pozycjonowania innych stron. Jakiś mądry prawnik musiał by przejrzeć umowę z SS i sprawdzić czy nie mozna by im wystawić rachunku za udostępnienie miejsca na reklamę innej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Albo w baner na głównej dajesz "strona chwilowo dostępna pod adresem ....." i pozycjonujesz inną stronę, a jak umowa sie skończy - 301 i po sprawie ( albo zostajesz na nowej domenie )

Jeżeli nie widziałeś żadnej umowy proszę nie pisz w temacie. Umowa jest nierozwiązywalna, wykonanie tego nawet w zwykłej umowie pociąga odpowiedzialność zlecającego z tytułu uniemożliwienia wykonania postanowień umowy więc nawet takich zapisów nie potrzeba a oni je maja. I to dobrze obwarowane paragrafami.

  • Like 3

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem zrobić umowę pod siebie, każda firma czy to pozycjonerska jak również firma zenek FUH Hydraulik napiszę taką formułkę że na d... usiądziesz. Jaki jest problem wynegocjować inną umowę tak zwane zapiski które ciebie jako konsumenta doprowadzą do możliwości rozwiązania umowy bez żadnych kosztów. Jeżeli firmie będzie zależało aby zatrzymać klienta to z pewnością będzie negocjowała z potencjalnym klientem w sprawie zmiany zapisu umowy.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest nierozwiązywalna, wykonanie tego nawet w zwykłej umowie pociąga odpowiedzialność zlecającego z tytułu uniemożliwienia wykonania postanowień umowy więc nawet takich zapisów nie potrzeba a oni je maja.

Albo sie nie rozumiemy albo zacytowałeś nie to co chciałeś. Chcesz mi powiedzieć że jeżeli zlecę Ci pozycjonowanie strony A to nie mogę nikomu zlecić pozycjonowania strony B ?

moze nie wyjasniłem jasno ale strona która ma pozycjonowac SS dalej ma smigać -i tak nie płaci się za pozycje więc kosztuje nas to tylko nerwy. A inna firma pozycjonuje stronę B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli firma nie jest skłonna do negocjacji to znaczy, że coś kombinuje, wówczas nie należy podpisywać umowy. Umowa powinna zabezpieczać dwie strony.

Uwierz mi, wiem co mówię.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wspolczynnik dlatego takie tematy na forum to standard. Płacz że zostałem w konia zrobiony i przy zerwaniu umowy będę płacił kary z tego tytułu. Jeżeli idziesz do firmy A przedstawiasz swoje warunki dotyczące umowy to po prostu idziesz do innej firmy która zgodzi się na twoje warunki i wymogi. Dodam jeszcze że jeżeli zobaczy firma A że masz głowę na karku oraz siedzisz twardo na pupie. To taka firma podejmie z tobą dalsze negocjację albo, wsadzi rękę do nocnika.

Edytowane przez Krzysztof_kf

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, wiem co mówię
W takim razie, chyba nie potrafię czytać. W umowie którą otrzymałem do podpisania jest zapis
Umowa zawarta na czas niekreślony z możliwością jej wypowiedzenia w każdym czasie z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych dodatkowych opłat.
Umowa sporządzona w październiku 2013 roku.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli firma nie jest skłonna do negocjacji to znaczy, że coś kombinuje, wówczas nie należy podpisywać umowy. Umowa powinna zabezpieczać dwie strony.

Uwierz mi, wiem co mówię.

Ja to rozumiem, też podchodzę do tego w ten sposób. Przedstawiłem jedynie obraz tego, jak wyglądają "negocjacje" z SS ;)

Wspolczynnik.pl - darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności