Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle lat ta firma wyleszcza swoich Klientów, a i tak dalej trzymają się na rynku. Nie rozumiem tego...... przydało by się wyciągnąć ten wątek do TOPu na ich nazwę to przynajmniej kilka osób nie popełniło by tego błędu.

Wątek był jakiś czas w TOPach. Od tego czasu handlowcy mają przygotowaną regułkę na zarzuty, które się tu pojawiają ;)

Wspolczynnik.pl - darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy z SS są nierozwiązywalne, tzn. jest rozwiązanie umowy beż żadnych kar i niczym nie obwarowane, ale tylko przez SS :) No ale ludzie podpisują te umowy, a później są problemy. Obrywa się niestety rykoszetem całej branży. Jak w takim wypadku przekonywać Klienta po SS, że najlepszym wyjściem będzie pozycjonowanie szerokie przy rozliczeniu za ryczałt, jak on przez 3 lata nie miał efektów.

seo/sem/www - NETIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda umowe sie negocjuje, nawet trzeba

Chciałbym zobaczyć, jak negocjujesz treść umowy z którymś z operatorów telekomunikacyjnych albo jakiegoś innego dostawcy mediów ;)

Można próbować, ale niestety nie każda umowa jest negocjowalna...

Firmy zasłaniają się różnymi barierami i zazwyczaj jest krótkie: "tego się nie negocjuje. Jeśli nie chce Pan podpisać umowy o tej treści, to my Pana nie zmuszamy. Przecież nie musi Pan korzystać (np) z telefonu w abonamencie"

a w kwestii umów z SS, to powiem tylko, że można się tylko od nich uczyć, jak się zabezpieczać na ewentualność niezadowolonego klienta :P

  • Like 3
dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć, jak negocjujesz treść umowy z którymś z operatorów telekomunikacyjnych albo jakiegoś innego dostawcy mediów

W zasadzie nie muszę, standardowe umowy operatorów i dostawców są dla mnie jasne. Natomiast zawsze negocjuję cenę. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szlaf czyli nie negocjujesz w zasadzie treści umowy - negocjujesz jedynie cenę. A mowa była o prawnych zapisach umowy.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że operator telekomnikacyjny nie zmusza mnie do płacenia przez rok gdy nie mam sygnału. W SS nie możesz rozwiązać wcześniej umowy i musisz płacić gdy nie ma efektu. To jest ta mała różnica.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć, jak negocjujesz treść umowy z którymś z operatorów telekomunikacyjnych albo jakiegoś innego dostawcy mediów

W zasadzie nie muszę, standardowe umowy operatorów i dostawców są dla mnie jasne. Natomiast zawsze negocjuję cenę. :)

podziwiam cię, dla mnie przebrnięcie przez umowę z sieciami to wyższa szkoła jazdy ;). Negocjować z sieciami możesz, ale musisz mieć argument, np 2000 tel abonamentowych, dla 1 nie negocjują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmusza mnie do płacenia przez rok gdy nie mam sygnału

no niby nie, ale zmusza się do płacenia za net, który ma w umowie wpisany cudowny parametr "do 100mb/s" mimo tego, że max wyciągasz 1mb/s Czyli płacisz za brak efektu..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudowny parametr "do 100mb/s" mimo tego, że max wyciągasz 1mb/s

Ja mam tyle ile w umowie, nawet więcej. Najważniejsza dla mnie jest niezawodność łącza i szybki czas reakcji w chwili awarii. Faktem jest, że w umowie mam do. Świadomie się na to zgodziłem z wszystkimi konsekwencjami. Nie płaczę po forach, że ktoś mnie oszukał.

Edytowane przez SzlafRock

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szlaf, ale jakbyś miał 1/100 tego co masz deklarowane w umowie "do" to byś płakał ;) a jednak wywiązywaliby się z umowy ;) dostrzeż ten niuansik. Podobnie jest z SS - z 1/100 zapisów umowy na bank się wywiązali - zgarnęli kasę :D W każdej firmie z korpo podejściem jest tak samo i nie łudźcie się, że udało Wam się coś wynegocjować - to wszystko jest z góry ukartowane i wliczone w rentowność działań ;)

to pisałem ja: były pracownik korporacyjny :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pisałem ja: były pracownik korporacyjny

Jako były korporobot (sorry :) ) wiesz zapewne, że każdy sprzedawca, handlowiec ma wyznaczone widełki (także cenowe), w których może się poruszać.

Wracając do SS. Po jaką cholerę podpisywać umowę, której nie można rozwiązać.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SS nie możesz rozwiązać wcześniej umowy i musisz płacić gdy nie ma efektu

A to dlaczego? Mi proponowali płatność wyłącznie za efekt, a jeśli ktoś podpisał inną no to tylko pozostaje się pomodlić za niego.

Widziałeś w ogóle umowę z SS? Pewnie większość jest na efekt, ale nie o to tutaj chodzi. Umowy bardzo długie, praktycznie uniemozliwiajace zerwanie umowy przez kliena, a wszystko opiera sie o "opłatę aktywacyjną" ...

seo/sem/www - NETIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności