Skocz do zawartości

Sunrise System z Poznania


kempisty

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to przy podpisywaniu stoi kat nad kimś, że musi podpisać taką umowę ?

Nie musi stać, wystarczy parę chwytów socjotechnicznych,, lipna analiza SWOT i parę wciśniętych kitów a większość ludzików którzy nie mają nawet bladego pojęcia łykną umowę jak pelikan ryby ...

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość się nabierze, bo statystycznie większość jest głupia..

Wystarczy prześledzić ile osób nabiera się w lipne inwestycje lub pewne zyski.

większość się nabierze, bo statystycznie większość jest głupia..

Wystarczy prześledzić ile osób nabiera się w lipne inwestycje lub pewne zyski.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyli się, że są jedyną firmą która w "legalny" sposób pozycjonuje ( czyli wszystkie inne firmy są nielegalne?)

Mam pismo biegłego sądowego, który w wydanej niedawno na wniosek sądu opinii stwierdza że SS nie stosuje WHS.

W tej samej opinii zawarta jest również informacja o innych uchybieniach, chaotycznym i antyinżynierskim działaniu SS.

Ten sam rzeczoznawca z zakresu informatyki stwierdza również, iz SS nie przedstawiło dowodów na wywiązanie się z wielu punktów umowy a w jego opinii taki obowązek na nich spoczywał mimo że SS twierdzil inaczej i uchylał się od tego.

Może to się przyda w Twojej sprawie. W razie co, prosze o kontakt.

Edytowane przez d_gno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudowny parametr "do 100mb/s" mimo tego, że max wyciągasz 1mb/s

Ja mam tyle ile w umowie, nawet więcej.

Ja w umowie tez mam wszystko bez limitu i za 1 zl. Szczególnie jest to powszechne gdy mamy doczynienia z dzwoniącym sprzedawcą, zaznaczającym że jest to ostatnia godzina promocji. Ewentualnie jest jakieś losowanie tzw Teletombola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą rozpoczynam cykl "reportaży z pola walki" :D

https://seoinfo.edu.pl/sunrise-system-reportaz-z-pola-walki/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak to mówią "każdy ma swoją cenę" to w tej konkretnej sprawie jestem "priceless" :D a za wszystko inne mogęą sobie płacić Visą :D

Edytowane przez Beerbant

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koguty u nas słabo biorą, lepiej na obrotówki 0 i 00 :D

to swoją wartość musisz jeszcze udowodnić

Miałem na myśli próbę ugody, ale dowody myślę , że też mam mocne ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej na obrotówki 0 i 00

U nas na takie wirówki, to głównie kropkowańce i pasiaki ;)

ale dowody myślę , że też mam mocne

Pewien sędzia na moje stwierdzenie, że "świadek kłamie", stwierdził, że to on zdecyduje, czy kłamie czy nie. I uznał te zeznania za wiarygodne :P

Bazując na tej wiedzy, o tym czy są mocne czy nie, zadecyduje sąd :) Powodzenia.

  • Like 1

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jestem jedną z klientek SS. W moim przypadku SS 8-my miesiąc nie robi NIC. Podobna sytuacja do sytuacji Magdy - tracę czas i pieniądze. SS faktur nie wystawia, ale mam związane ręce. Wysłałam im pismo z propozycją rozwiązania umowy za porozumieniem stron, bo oni nic nie zarabiają, a ja tracę zyski (mam sklep internetowy). Odmówili. Mój prawnik pracuje nad pozwem. Chcę się od nich uwolnić, ale oni - mimo braku zysków - nie chcą mnie "puścić" i rozwiązać umowy - o co im chodzi?? Trzymają mnie na siłę i nie bardzo rozumiem po co. Pomijam już takie kwiatki jak to, że wrzucili na stronę główną roboczą wersję tekstu, z moimi UWAGAMI - roboczo naniesionymi na maila.... i były te uwagi robocze widoczne dla wszystkich !!! Zostało mi 7 miesięcy do końca umowy. Nie mogę ich pozwać za utracone korzyści, gdyż tak stanowi umowa, ale liczę na prawnika. Gdybym mogła jakoś pomóc w Waszych trwających sprawach sądowych, zaświadczyć, że ta firma to lipa i kaszana jakich mało (przerobiłam wcześniej 3 pozycjonerów i wydawało mi się, że są kiepscy, ale w porównaniu....). Kontakt: o.megger@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności