Skocz do zawartości

Czy strona o mp3 i teledyska itp... jest nielegalna ?


°K°

Rekomendowane odpowiedzi

no zdałeś wystarczy wpisac zaiks :-) 

No tak ale jeżeli chcesz dostać od nich te mp3 i podawać z ich serwera etc. umiescic na swoim. A my mówimy o stronach ruskich, wysp dziewczych((gdzie mozesz załozyc konto w banku anonimowo za jedyne 3 tysiace $) i od nich brac linki.

ciesze sie ze zdalem ;) skoro zeby miec je u siebie na serwie trzeba podpsiac umowe i $ a linkujac z innego serwa ktory i tak nawet mial by oplacone itp to i tak bedziesz lamal prawo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bełkot, lecz temat ciekawy bo ma zastosowanie do całej masy materiałów możliwych do zaprezentowania w formie lektronicznej.

Jeśli faktycznie istnieją takie lub podobne przepisy to wiele serwisów ma szanse na legalne działania. Choc w naszym kraju to czasami nie wiadomo co jest legalne a co nie.

ale nie rozumiesz, że te wszystkie wstawki "skasuj do 24h" nie mają ŻADNEGO uzasadnienia w POLSKIM prawie??? Nie ma czegoś takiego. Nie wiem skąd to się wzięło, prawdopodobnie ktoś zmałpował z USA, przy czym chyba z jakiegoś prawa stanowego bo z tego co mi wiadomo i ogólnie w USA takie numery nie przechodzą.

Polecam lekturę do poduszki: ustawę o prawie autorskim.

ps. idź sprzedawać/rozdawać płyty na stadion 10lecia i każdego informuj, że musi zniszczyć cdka do24h ;) to samo powiedz gliną jak przyjdą cię zwinąć ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności