Skocz do zawartości

Dlaczego Polacy odnoszą tak mało sukcesów?


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bogdaniesenatorze stwierdzając co stwierdzasz wybacz (baz urazy) piszesz bzdury albo po prostu nie masz wiedzy na tyle aby znaleźć te osoby nawet współczesne, na poczatek proponuje przegląd laureatów nagrody Nobla, laureatów Oskarów potem bedzie juz z górki. :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdaniesenatorze stwierdzając co stwierdzasz wybacz (baz urazy) piszesz bzdury albo po prostu nie masz wiedzy na tyle aby znaleźć te osoby nawet współczesne, na poczatek proponuje przegląd laureatów nagrody Nobla, laureatów Oskarów potem bedzie juz z górki. :)

Palców u jednej reki wystarczy? Osoby współczesne. 

Oskarami mnie dobiłeś.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarami mnie dobiłeś.

specjalnie pojechałem w klimacie "bo taki hamerykański" i "sukcesowy" :), ale na poważnie zapewniam Ciebie, że znajdzie sie spora grupka rodaków odnoszących światowe sukcesy o których po prostu nie trąbia masmedia.

Przykład - nie pamietam stopnia ale sierżant , który zaprojektował pociski "antyterrorystyczne" tylko one są "bezpieczne w uzyciu w samolotach" - hamerykanom szczęka opadła bo nie wpadli na to mimo tak rozwiniętej technologii , drugi przykład patent - projekt bezpiecznego fotelika dla dzieci do samochodu (rewolucja - hamerykanie na pniu go kupili) , przykłady można mnożyć :D także więcej wiary w rodaków :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarami mnie dobiłeś.

specjalnie pojechałem w klimacie "bo taki hamerykański" i "sukcesowy" :) , ale na poważnie zapewniam Ciebie, że znajdzie sie spora grupka rodaków odnoszących światowe sukcesy o których po prostu nie trąbia masmedia.

Przykład - nie pamietam stopnia ale sierżant , który zaprojektował pociski "antyterrorystyczne" tylko one są "bezpieczne w uzyciu w samolotach" - hamerykanom szczęka opadła bo nie wpadli na to mimo tak rozwiniętej technologii , drugi przykład patent - projekt bezpiecznego fotelika dla dzieci do samochodu (rewolucja - hamerykanie na pniu go kupili) , przykłady można mnożyć :D także więcej wiary w rodaków :P

Żartujesz, to co podajesz to typowo polski przypadek. Komuś cos opadło a i jeszcze fotelik. 

Nobel  Nagrodą Nobla wyróżnionych zostało dotychczas sześciu Polaków:

Maria Skłodowska-Curie 

Henryk Sienkiewicz 

Władysław Reymont 

Czesław Miłosz 

Lech Wałęsa  

To za ubiegły wiek.

A jeszcze to

Oscar 

Wajda, za całokształt. Fajnie brzmi 

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan wstydź się :) masz niekompletne dane zarówno noblowe jak i oskarowe :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan wstydź się :) masz niekompletne dane zarówno noblowe jak i oskarowe :D

Zapomnialem o Szymborskiej.

Oscar? Polanski, Kaczmarek, Kaminski ale gdzie oni tworzyli? W Polsce? 

A i nie pisz o suflerach. 

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadanie na Dlaczego Polacy odnoszą tak mało sukcesów?

Bo zakładają takie głupie tematy jak ten i jeszcze tracą czas na pisanie w nich. Bogdansenator weź się do roboty, odnieś sukces i później napisz nam o tym, byśmy wiedzieli jak mamy to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadanie na Dlaczego Polacy odnoszą tak mało sukcesów?

Bo zakładają takie głupie tematy jak ten i jeszcze tracą czas na pisanie w nich. Bogdansenator weź się do roboty, odnieś sukces i później napisz nam o tym, byśmy wiedzieli jak mamy to zrobić :soczek:

 

Brawo, prawdziwy Polak. Ja tylko pytam.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar? Polanski, Kaczmarek, Kaminski ale gdzie oni tworzyli? W Polsce? 

A i nie pisz o suflerach. 

a gdzie sie uczyli ? kto ich uczył ? gdzie ich korzenie ? , sorki wybacz dyskusja się robi jałowa, nie dostrzegasz wielu faktów, które mają / wywierają wpływ na "sukces" (obojętnie interpretowany).

Ja uwazam za sukces (mimo coraz większej debilizacji młodzieży) fakt, że przeciętny polak da sobie rade z jakąkolwiek pisaną instrukcją obsługi a przedstawiciel narodu sukcesów (czyt. usa) bez obrazków za cholere nie da sobie rady :soczek:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar? Polanski, Kaczmarek, Kaminski ale gdzie oni tworzyli? W Polsce? 

A i nie pisz o suflerach. 

a gdzie sie uczyli ? kto ich uczył ? gdzie ich korzenie ? , sorki wybacz dyskusja się robi jałowa, nie dostrzegasz wielu faktów, które mają / wywierają wpływ na "sukces" (obojętnie interpretowany).

Ja uwazam za sukces (mimo coraz większej debilizacji młodzieży) fakt, że przeciętny polak da sobie rade z jakąkolwiek pisaną instrukcją obsługi a przedstawiciel narodu sukcesów (czyt. usa) bez obrazków za cholere nie da sobie rady :soczek:

Zgoda co do korzeni, wyjechali jako mlodzi ludzie. " Dorosleli'' nie w Polsce. Nie Polsce zawdzieczaja swój sukces.Nie patrz na moj profil, bedzie łatwiej.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są czasami za bardzo zawistni (patrz niszczenie jednego z bardziej rozpoznawalnych na swiecie autorytetów jakim jest wałęsa, a nie mamy ich wiele)

Mysle ze wbrew opiniom jednak za duzo pracują a za mało kombinują. Problem tez lezy w mentalnosci, naszym postrzeganiu swiata ale takze w mozliwosciach wybicia się.

Napewno Polacy to bardzo zdolny naród i nie brakuje nam tęgich umysłów

Zastanawialiscie się czemu w USA jest tyle super gwiazd filmowych czy piosenkarskich, tyle sie mówi o hollywood , oskary itd . Niewielu Polaków moze chociaz posmakować tego swiata, czemu bo mamy gorsze mniej zdolne gwiazdy?

O takim olbryskim , Zamachowskim, gajosie pewnie mało kto w USA słyszał, a oni niby gorsi od np. Cruisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, prawdziwy Polak. Ja tylko pytam.

Wow, jak dasz mi jakiś certyfikat, to może przyjmą mnie do ONR lub LPR :soczek:

A tak poważnie to czego ty oczekujesz, że naród który stanowi mniej niż 1 procent( 6 miliardów ludzi, 38 milionów polaków ) całej populacji świata, co 5 sekund będzie odnosił jakiś spektakularny sukces ? Myślę spokojnie mieścimy się w średniej statystycznej światowych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są czasami za bardzo zawistni (patrz niszczenie jednego z bardziej rozpoznawalnych na swiecie autorytetów jakim jest wałęsa)

Mysle ze wbrew opiniom jednak za duzo pracują a za mało kombinują. Problem tez lezy w mentalnosci, naszym postrzeganiu swiata ale takze w mozliwosciach wybicia się.

Napewno Polacy to bardzo zdolny naród i nie brakuje nam tęgich umysłów

Zastanawialiscie się czemu w USA jest tyle super gwiazd filmowych czy piosenkarskich, tyle sie mówi o hollywood , oskary itd . Niewielu Polaków moze chociaz posmakować tego swiata, czemu bo mamy gorsze mniej zdolne gwiazdy?

O takim olbryskim , Zamachowskim,pewnie mało kto w USA słyszał, a oni niby gorsi od np. Cruisa?

Ładnie napisałeś ale czy to amerykanie mają nam zbudowac hoollwood?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności