Skocz do zawartości

Dlaczego Polacy odnoszą tak mało sukcesów?


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że korzeni obecnej sytuacji można szukać w latach komunizmu czy nawet zaborów ;) Za komuny nikt nie myślał o jakichś wielkich sukcesach, trzeba było kombinować jak w miarę dobrze żyć. I stąd też wynikają zapewne wady typu lenistwo (za komuny z tego co wiem specjalnie się nie wysilano), kombinowanie jak zarobić na boku, krzywe patrzenie na sukces sąsiada (nakłanianie do kapowania przez SB/UB) itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mała prywata, w serwisie który sobie hobbystycznie rozwijam, zebrałem trochę cytatów w założeniu mających pomagać w osiągnięciu sukcesu: https://cytatybaza.pl/haslo.php?id=98 może to komuś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natchnęliście mnie, zrobię portal prezentujący same sukcesy :)

i portal upadnie bo nikt takich NUDÓW nie będzie czytał, teraz jest czas na materiały dla szympansów,

a w szkołach pomału zaczynają działać reformy pana G, coraz więcej szympansiątek ...

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że korzeni obecnej sytuacji można szukać w latach komunizmu czy nawet zaborów ;)

To może powiedz dlaczego doszło do zaborów?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przecież osobowość kształtowana jest przez zewnętrzne czynniki, więc jak można mieć malkontenctwo w genach? :) Wg Was jeśli weźmiemy niemowlę z Polski i damy do jakiejś zagranicznej rodziny, która będzie ją wychowywała w duchu, że świat jest piękny itd., to i tak ten dzieciak wyrośnie na malkontenta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rząd nie pozwala

Normalnie mnie rozwaliłeś, naród który jest chyba liderem świtowym jeżeli chodzi o powstania daje się tłamsić przez jakiś tam rząd?

No jeżeli nasze powstania mają być tak skuteczne jak do tej pory to rząd ma 90% szansy, że zostanie przy władzy :aggressive: Chyba, że zrobimy powstanie w Wielkopolsce :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Może tutaj jest odpowiedź:

Ale jak już zaczniemy robić to wychodzi klasa światowa ;)

Ten drugi teledysk mógłby spokojnie konkurować z największymi hitami. I to piszę ja który nie trawi hip-hopu/rapu.

Myślę że powoli budzimy się z PRL'owskiego marazmu. Tak jak organizm po rzuceniu palenia, tak ten kraj musi się do końca "oczyscić" z pewnej mentalności.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności