Skocz do zawartości

Recepta na dobry szablon - szablon który jest wzorem


mpawlo

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc nawet bez description

Description jest akurat bardzo ważny z punktu widzenia marketingowego. Powinien być ustalony, aby w niektórych przypadkach nie wyświetlał się np. bezsensowny fragment menu.

z drugiej strony jak nie ustawisz to wyswietli dokladnie ta fraze ktorej szuka user

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc nawet bez description

Description jest akurat bardzo ważny z punktu widzenia marketingowego. Powinien być ustalony, aby w niektórych przypadkach nie wyświetlał się np. bezsensowny fragment menu.

z drugiej strony jak nie ustawisz to wyswietli dokladnie ta fraze ktorej szuka user

Jak ustawisz to też nie ma gwarancji że zawsze się wyświetli - to G decyduje na podstawie zapytania czy użyć ustawionego opisu, czy też wygenerować na podstawie treści strony

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie tyle, że z moich obserwacji wynika, że znacznik TITLE ma naprawdę bardzo duże znaczenie przy pozycjonowaniu. Tak więc trzeba się zdecydować czy chcemy aby była tam nasza najważniejsza fraza kluczowa (i najlepiej tylko ona) czy jednak opis ma być dłuższy i bardziej zachęcający do kliknięcia gdy wyświetla się w wyszukiwarce Internetowej.

Sprzedam artykuły, 1 grosz za 5000 znaków!

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=126817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;)

O to wyniki pozycjonowania :

domena : fryzjer.xxxx.pl

gdzie xxxx to nazwa miasta

strona na : WordPressie + mod rewrite + SEO plugin

linki na stronie/podstrony/menu :

* Główna

* Inne salony

* Usługi

inne:

- brak grafiki

- brak linkowania na innych stronach/katalogach

________________________________________________________________________________

__

moja pozycja w google po wpisaniu pozycjonowanej frazy:

3

Pytanie :P

1. Jasnowidzami nie jesteście, ale może zdołacie odpowiedzieć na moje pytanie. Stronę którą muszę wyprzedzić w rankingu to Panorama Firm pf.pl - czy linkowanie na innych stronach da kopa mojej domenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony jak nie ustawisz to wyswietli dokladnie ta fraze ktorej szuka user

Tak jest zawsze. Jeśli fraza jest w tekście to ją wyświetli, jeśli Google uzna, że lepiej pokazać ustawiony w metach opis to właśnie jego wyświetli. Gdyby go nie było, zdarzałoby się pobieranie jako opisu pierwszego tekstu, którym często jest menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności