Skocz do zawartości

Awaria XP


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, błagam - nie zalecajcie do każdego problemu formatowanie partycji!

Wystarczy trochę pogrzebać, poszukać i sprawdzić wszelkie możliwości. Ten wirus/trojan jest niewykrywany przez wiele popularnych antywirusów.

papieros, daj znać co Ci wykrył Spyware Doctor.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja się przyznam że udało mi się jednego XP wyleczyć w piątek choć wyglądał już na taki system co to go nic nie podniesie tylko reinstal.

Koleżanka mi przyniosła laptopa który sie nie uruchamiał bo jak startował system to był komunikat o braku "ntldr".

Po uruchomieniu z USB systemu ratunkowego rzeczywiście nie było tego pliku bo ktoś go skasował , bardzo dziwne ;)

Plik "ntldr" udało sie "odzyskać" w ciągu minuty, jednak po restarcie nadal coś z XP było nie tak bo zamiast pulpitu pokazywał niebieski ekran i restart :( Spróbowałem naprawić system za pomocą płyty instalacyjnej ale instalator poinformował mnie o tym że nie mam dysku. To jeszcze tylko zajrzałem do BIOS-a i przestawiłem jedną opcję związana z SATA, tak trochę w ciemno ale pomogło.

Tak trochę mnie zastanawia co skasowało plik "ntldr" , ale z tego co zauważyłem to im ktoś mniej zna sie na komputerach tym bardziej niesamowite uszkodzenia jest w stanie "stworzyć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcześniej korzystałem z nod32 i nie byłem zadowolony

nie wykrył tego co demo Pandy (16 zainfekowanych plików), więc go sobie odpuściłem

teraz mam Kasperskiego i sobie chwale

co do polecania formatowania partycji - czasami szybciej postawisz od nowa system niż

usuniesz wirusy i naprawisz szkody jakie wywołały

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności