Skocz do zawartości

Banery na stronie


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem

Ja też nie wiem wszystkiego - chyba szybciej byś przetestował niż napisał post. Nikt Cię cały czas nie będzie prowadził za rączkę. Pozycjonowanie i reklama w necie polega na ciągłych testach i to nie tylko tych związanych z traffic'iem. Ja nie miałem z tym problemów. Poza tym zawsze swf możesz przekonwertować na np. gif i wtedy po problemie...

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

planuję istalację openx`a na jednej z moich stronek, ale mam pytanie dotyczące obciążenia serwera, a szczególnie transferu...Obecnie transfer mam 'na styk', zostaje mi na miesiąc te 200-300mb i zastanawiam się jak by to wyglądało z openxem. No a skrypt potrzebuję do wyświetlania bannerów, itp, zeby klient mógł się zalogowac, sprawdzić liczbę odsłon, bannery losować itp . Openx byłby idealny, jednak właśnie zastanawiam się jak to jest z tym obciążeniem...

Wiele osób z PiO zapewne korzysta z tego narzędzia, jeśli moglibyście odpowiedzieć na pytanie, byłbym wdzięczny.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Korzystam z tego rotatora, obecnie z wersji OpenX 2.6.3. Wyświetlam na stronie bannery typu pływający banner, na stronie mam około 6 tyś. unikalnych wyświetleń dziennie.

Niestety ten skrypt strasznie obciąża serwer, często dostaje maile typu przekroczenie dopuszczalnego obciążenia serwera... i w takiej sytuacji muszę instalować (testować) skrypt na innym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Było już m.in. na hekko.pl, ovh.pl i obecnie na kei.pl. Na tym ostatnim też jest obciążenie (ponad 5%).

OpenX ma teraz ciekawą ofertę, ale chyba tylko dla firm. Można u nich założyć konto i utrzymywać się na ich serwerze -> www.openx.org/ad-server/get-openx-hosted

Darmowy hosting ma kilka ograniczeń, m.in. maksymalna ilość wyświetleń 25 milionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Było już m.in. na hekko.pl, ovh.pl i obecnie na kei.pl. Na tym ostatnim też jest obciążenie (ponad 5%).

OpenX ma teraz ciekawą ofertę, ale chyba tylko dla firm. Można u nich założyć konto i utrzymywać się na ich serwerze -> www.openx.org/ad-server/get-openx-hosted

Darmowy hosting ma kilka ograniczeń, m.in. maksymalna ilość wyświetleń 25 milionów.

Polskie hostingi mają problemy ze stronami które chodzą na milionach innych maszyn bez kłopotu.

Nie łatwiej ci będzie wydać parę $ na dobry hosting a nie kombinować i szukać innego rozwiązania pewnie płatnego, tylko dla tego że nasze rodzime firmy nie radzą sobie z normalnymi skryptami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
Testowałem www.adadio.pl na banerze flash zliczał odsłony ale klików już nie natomiast na bannerach gif zlicza odsłony jak i kliki.

adadio zlicza kliki również flashy,

prawdopodobnie puszczałeś przez adadio bannery flashowe hostowane na jeszcze innym adserwerze - i wtedy faktycznie klików nie zlicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności