Skocz do zawartości

Angielski Rotmistrz?


iktorn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To po co sie bawisz, czymś co nie wiadomo co to jest

A kto powiedział, że normanos się bawił?

Iktorn podał nowy system, który wydawał się być świetną alternatywą dla dotychczas istniejących i każdy chciał go przetestować, a że najpierw główna strona nie działała, a później, jak widać są kłopoty z linkami.

Ja osobiście nadal jestem ciekaw jak to dalej będzie wyglądać.

I, jak dla mnie, Twój post nie wnosi niczego konkretnego do tematu.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - 1439, 1440, 1441 ;-D

No to ja byłem jednak trochę wczesniej ;) (1101)

Chłopaki ogólnie przeszacowali chyba możliwości sprzętowe.

System szybko rośnie i nie dają sobie z tym rady.

Do dnia dzisiejszego mimo, iż moje strony są zatwierdzone w systemie moje vaultage wynosi 0 ;) - z refferali mam ponad 1000 pkt a mimo to główny licznik dalej świeci na 0.

Korespondencja z Panem (SOX) rozwija się obiecująco tyle że nic z tego nie wynika.

Także system może i jest ale jak dla mnie to on coś nie teges...

Use Your wise mind, test imagination...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea dobra - żeby jeszcze działało byłoby całkiem przyjemnie. Stronę zaakceptowali mi prawie od razu - i cóż z tego.

U mnie jest podobny problem jak u innych. W trybie testowym działa bez problemu, w normalnym nie wyświetla się nic - nawet komunikat o błędzie.

Pomijając fakt, że w tej chwili w ogóle nie działa. Jeśli czegoś nie poprawią - to cała para pójdzie w gwizdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiem, że gdy linki się nie pokazują to Twój serwis nie został jeszcze włączony do systemu - a tym samym Twoje linki nie są propagowane w sieci.

Powodem może być albo brak linków na Twój serwis (ktoś np. wykluczył polskie sajty z PL językiem w Twojej grupie - bo jedną z idei jest wyświetalnie linków w serwisach tematycznych) lub serwis nie jest poprawnie zindeksowany przez wyszukiwarki.

Szczególnie zwracają uwagę na to czy jest poprawny cache linków (?).

Także czekać, czekać i jeszcze raz czekać.

Ja ogólnie czekam już 3 tydzień :| i dziś posłałem kolejnego maila - zobaczymy co z tego będzie.

System niedawno (kilka dni temu) został przeniesiony na nowe dedyki i ma ponoć działać lepiej (choć według mnie działa wolniej niż poprzednio)

Use Your wise mind, test imagination...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz chodzi - na razie linkow nie pokazuje - ale to (jak pisze Darek) zalezy od tego ile jest "wolnych" linków do rozdysponowania.

Ha, a u mnie pokazuje bardzo ładnie, fakt faktem, że strona po angielsku, a orientuje się ktoś co dostajemy dodatkowo po zwerbowaniu referali.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No:

27# What extra features are available? and how many referrals do I need to get them?

Level 1 (1 referral) –Vaultage bonus up to 250

Level 2 (2 referrals) – Vaultage bonus up to 500 plus extra extra urls

Level 3 (4 referrals) – List of pages your links have been placed

Level 4 (7 referrals) – List of links placed on your site(s) and where

Level 5 (10 referrals) – Simply up down stats tracking for adverts with brief history

Level 6 (13 referrals) – History graphs to display the past performance of your adverts

Level 7 (16 referrals) – Unlimited URL allowance

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej system nie gryzie się z "linkorem" czy "linkuj". - [Narazie]

Testuje wszystkie razem.

Zobaczymy jak to wpłynie na obciążenie serwisu...

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie będzie się gryzł, bo w kodzie nie można poznać, że to LV - linki są w postaci <a href="vvv">aaa</a>

Jak na razie:

V=919

2 strony zaakceptowane,

4 linki zaakceptowane.

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności