Skocz do zawartości

Angielski Rotmistrz?


iktorn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
linki sie nie pojawily ale w pliku xy6448hfgjhfblablabla.txt mam juz kilka - z przewagą art4web.pl i wiadomym anchorem

hmm mówisz o punkcie 1.c z setupu:

1.c Create another (empty) file called 40idrblablabla.txt

???

Ja tam nie mam linkow tylko w XMLu zindeksowany moj sajt. chyba ile ludzi mi czyta strone tyle sie ogladanych podstron dopisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z własnego sajta :( index...

tak czy inaczej właśnie wskazówka skoczyła mi na 350... czyli coś działa... jestem ciekaw na jakiej podstawie to wszystko jest liczone, że z czasem to sie zmienia. ciekawy pomysł, ciekawe wykonanie. oby jeszcze padów servera nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Na forum piszą żeby nie podawać publicznie swoich nazw plików - nie wiem czemu, ale lepiej się zastosować.

totez nikt z nas go nie podał (blablabla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was już jakiegoś referrala w LV? Z mojego się kumpel zapisał i nadal mam komunikat, że mam 0 referrali.

pzdr.

EDIT.

Zajrzałem do FAQ, każdy referral musi mieć zaakceptowaną stronę i min. 50 Vaultage, aby się pojawić w panelu.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności