Skocz do zawartości

Angielski Rotmistrz?


iktorn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam stronę na serwie histo.pl - odkąd zainstalowałam wersję 1.3.06 - zaczęły się wyświetlać linki i wszystko chodzi w miarę ładnie - w miarę, bo trochę jednak spowalnia ładowanie stron. Punkty rosną wolno - ale to mnie nie dziwi - zbyt konkretna tematyka strony, żeby liczyć na szybki wzrost :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Site Approval Status    Awaiting Approval 



Latest Link Vault Script Version    1.3.06 



Your Script Version    unknown    failed 



Communications Check    unknown    failed 



Site Active Status    Site remains Not Active 









Suggested course of action:



1. Get the latest code by going to 'site setup instructions'

2. Check this link: https://www.swiatmp3.info/lvZKR2x1dk2J5M31db.asp?action=getscriptversion; when you view source on the page the only text should be 1.3.06

A zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją #-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zmiany wprowadzasz w pliku php. Podaną funckją zastępujesz funkcję get_file(), a potem zmieniasz wystapienia get_flie na get_url. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem, ale nie jestem specem od php, więc jak ktoś uważa inaczej, niech poprawi ;) W każdym razie po wprowadzeniu tych zmian mam "Site remains active", i o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności