Skocz do zawartości

system obdługi linków na swoich stronach


Laambada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym dowiedzieć się czy istnieje taki skrypt zarządzający linkami na swoich stronach, czyli masz kilkadziesiąt stron, na różnych hostingach.

Dodajesz kod do nich, aby móc z jednego miejsca tymi wszystkimi linkami zarządzać.

Przydało by mi się np do wymiany linków z innymi osobami.

Na necie szukałem i nie znalazłem nic ciekawego.

Jeśli znacie taki skrypt byłbym wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje Zaplecze Web-Tools.pl - dostępne w wersji online jak i do instalacji na serwerze.

System pozwala na:

- ustalanie daty do kiedy wyświetalny jest link ( powiadomienie na 2 dni przed wygaśnięciem na mail )

- podział stron na grupy

- wybór metody linkowania ( stała / rotacyjna / cross site / tylko główna strona / wybrana podstrona )

oraz wiele innych opcji przydatnych przy zarządzaniu stronami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto darmowe jest jak zdjęcie fajnej dziewczyny - możesz się dokładnie przyjrzeć, też jest miło, ale zaraz wiesz, że musisz ją mieć. Całą. Na własność.

;-P

Korzystam z wersji abonamentowej site100 i jestem bardzo zadowolony - jest praktycznie wszystko, czego potrzeba, no i support jest świetny. Polecam.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje Zaplecze Web-Tools.pl - dostępne w wersji online jak i do instalacji na serwerze.

System pozwala na:

- ustalanie daty do kiedy wyświetalny jest link ( powiadomienie na 2 dni przed wygaśnięciem na mail )

- podział stron na grupy

- wybór metody linkowania ( stała / rotacyjna / cross site / tylko główna strona / wybrana podstrona )

oraz wiele innych opcji przydatnych przy zarządzaniu stronami.

Korzystam z wersji instalacyjnej i działa całkiem przyjemnie.

PS. Kiedy update? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności