Skocz do zawartości

Łódź spotkania PiO


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nimek, jeżeli się tak boisz Erbita, to jedynym rozwiązaniem jest poproszenie Jacka o ochronę :) Nikt inny nie zdoła go powstrzymać... :)

Myślałem, że 8 to troszeczkę za wcześnie, ale teraz to już się nie mogę doczekać soboty ;) Do zobaczenia Amigos, a gdyby jeszcze jacyś chętni się znaleźli to PW do Ojca Moderatora lub do mnie, pozdrawiam ;)

Ps. Czy znowu będzie taca? ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W każdym razie, Rpnet pewnie weźmie aparat, więc będą dowody z ewentualnego wyrywania Ci członków :)

Cześć,

to prawda - wezmę aparata, więc jakby do czegoś doszło to będzie to uwiecznione i zapwne rozpowszechione ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir nimek boisz sie?

Guma cienka i nie pęka a Ty stoisz i się boisz? :)

Spotykamy sie po to żeby dobrze się zabawić ;) a nie się ;) i wychodzić za spotkania ;)

A jeżeli uważacie że macie tyle tostesteronu i siły to możemy przenieść impreze do jakiejś podłódzkiej remizy i tam nam wszystkim udowodnią jak umiemy szybko biegać. :D

Do zobaczenia 8 kwietnia.

PS. Nie panikuj sir nimek jakoś to się załagodzi. Chyba :)

Kij bejsbolowy - 60zł, nóż - 20zł, raca - 10zł...

Bycie pseudokibicem - BEZCENNE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimek przyjdz nie gryzę :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimek.

Za czasów gdy zbroja była bardziej popularna stosowano:

szafot - (na nim do wyboru: szubienica, gilotyna, palenie na stosie i inne draństwa)

ukamienowanie

ukrzyżowanie

Sam sobie wybierz. Przed karą będzie Tobe wolno wypić kilka piw 8.04.2006 w Centarl Pub :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym pubie można coś dobrego do jedzenia kupić?

W razie czego znowu wezmę trochę rogali. :crazy:

Możesz mnie dopisać to listy, bo jutro jadę. (Chyba, że jeszcze bardziej się rozchoruję, ale raczej już przechodzi).

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym pubie można coś dobrego do jedzenia kupić?
W samym pubie nie bardzo, chociaż obsługę wytresowaliśmy do tego stopnia, że jak czegoś nie mają, to lecą do sklepu by spełnić nasze zachcianki :crazy: Zawsze możecie wcześniej wskoczyć np. do Sphinxa, który jest rzut kamieniem od Cetral Pub. Pozdrawiam i do zobaczenia jutro :crazy:

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności