Skocz do zawartości

Łódź spotkania PiO


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobre spotkanie, szkoda, że po 2 ludzie z knajpy powoli zaczynali mieć nas dosyć i chcieli iść spać ;) Do zobaczenia na następnym, było fajnie i nie koniecznie o pozycjonowaniu ;) Pozdrawiam wszystkich uczestników ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem trzeba bedzie klucze od knajpy załatwić - sam właściciel może iść spać !
Robercie, jak pójdziecie we dwójkę z Jackiem, to nie dość, że załatwicie klucze, to jeszcze dostaniemy darmowy barek :D

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...haracz ściągnięty przez Erbita :D

Tia...

Siedzieliśmy w małej / osobnej sali, która niestetety była na "trasie" sala pub->WC. Niektorzy goście zapędzali się do nas... i pytali "przepraszam, gdzie jest WC?". Starym zwyczjem z forum (czyli 5 zł. za wskanie linku do poszukiwango tematu) po udzieleniu informacji na temat kierunku do WC (podania linku) gdy gość minął juz nasze drzwi dodałem: "... a za informacje 2 zł.." i niestety usłyszał! Wrócił sie i położył 5tke... po czym bez słowa poszedł we wskazanym uprzednio kierunku... ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to spotkanie udane :)

zaluje, ze nie moglem przybyc - zbyt daleko :)

mam jednak nadzieje w przyszlym roku byc jednym z organizatorow spotkania w Szczecinie, badz okolicach :P jak to juz pisalismy w watku urodzinowym AdSenseLab'a ;) - ale przyjdzie jeszcze czas i na to ;) mam nadzieje zobaczyc Szooka, Kazura, AdSenseLaba, Bełdzia i innych ;)

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie. Oby tak dalej. Miło było Was poznać.

Nastepnym razem trzeba bedzie klucze od knajpy załatwić - sam właściciel może iść spać !

Nie ukruwam, że byłoby to rozwiązanie idealne bo lokum fajne, więc możnaby nad tym pomyśleć.

Było zajefajnie. Pozdrawiam i idę pozycjonować pisze.gif . Mega rotfl.gif

P.S. Tak to tylko w [bez reklamy] dopasują.

;)

witaj jacolok na forum :) .

Nastepnym razem trzeba bedzie klucze od knajpy załatwić - sam właściciel może iść spać !
Robercie, jak pójdziecie we dwójkę z Jackiem, to nie dość, że załatwicie klucze, to jeszcze dostaniemy darmowy barek ;)

Hellz - piszesz o Robercie, czyli o mnie, czy o Erbicie :) - bo ja to chyba tak strasznie nie wyglądam :)B) . Co innego Erbit ze swoimi oczami ;) .

Pozdrawiam wszystkich uczestników (oraz tych którzy nie mogli dotrzeć ;)).

Mam nadzieję, że za miesiąc też się spotkamy.

:P

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że za miesiąc też się spotkamy.

Tak, rpnet... początek stycznia bedzie kolejne spotkanie. Porozmawiam z Hellz - ustalimy to i owo i podamy termin.

Powstaje juz nowa lista styczniowa... można się już zgłaszać. Szczegóły dotyczące terminu będą dostępne w pierwszym poście tego topiku (tam też jest nowa lista - czyli TUTAJ).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem, zaparzylem harbate i moge przystapic do spisywania moich wrazen. Relacja bedzie obszerna, by uswiadomic nieobecnym co stracili :hello:

Podroz do Łodzi minela mi spokojnie, wrecz nudno. A to za sprawa ksiazki "W pogoni za rozumem" :soczek: Emocje zaczely sie, kiedy rpnet stwierdzil, ze ma opoznienie i moze nie zdarzyc na pociag. Jednak doslownie w ostatniej chwili wpadl do wagonu i reszta podrozy minela nam na gawedzeniu o przyslowiowej duszy Maryni.

Na Kaliskiej czekal juz na nas jacolok. Udalismy sie do niego by przeczekac godzinke i przy okazji zwilzyc spragnione usta. Z tego zwilzana w koncu wyszly dwa piwa. Pozostalo nam juz tylko dotrzec na umowione miejsce - Central Pub. Tam powital nas w progu Erbit, ktorego od razu poznalem po ... oczach :)

Czas uplywal nam na rozmowach i oczekiwaniu na pojawienie sie kill billa i jimmi'ego. Od tego momentu zaczela sie najwazniejsza czesc spotkania. kill bill przejal paleczke i oczarowal rozmowcow swoim hipnotyzujacym tembrem glosu. A przyznac trzeba, ze gadula z niego jest straszna. Chyba wieksza niz ja ;)

Niestety, koniec nadszedl nieoczekiwanie i zdecydowanie zbyt wczesnie. Radze wziac to pod uwage przy organizacji kolejnego spotkania. Z drugiej strony nie zdziwilbym sie, gdyby zastal nas swit.

Tematy rozmow dyplomatycznie pomine. Wszak Tajne Metody Pozycjonowania, i inna wiedza tajemna, jak Pozycje Pozycjonowania, musza pozostac tajne - zgodnie z nazwa :)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności