Skocz do zawartości

Łódź spotkania PiO


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje zaczely sie, kiedy rpnet stwierdzil, ze ma opoznienie i moze nie zdarzyc na pociag. Jednak doslownie w ostatniej chwili wpadl do wagonu i reszta podrozy minela nam na gawedzeniu o przyslowiowej duszy Maryni.

To prawda - jak dotąd nigdy tak bardzo nie cieszyłem się z opóźnienia pociągu.

PKP ostatnio dosyć często mnie zaskakuje - w tym przypadku zaskoczenie było pozytywe :D.

Do zobaczenia za miesiąc... :D

Pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kava wlasnie w drodze powrotnej myslalem nad rozruszaniem slaskiej braci forumowej. Skoro taka persona zjawi sie w PL w lutym, to mozna juz planowac :D

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli cos wiekszego, tj zlot generalny.

Zorganizowany, z beczką piwa i plakietkami z nickiem :D (ach te ircprezy).

W glowie mam Krakow, jakas knajpe na Kazimierzu, poza sezonem pewnie nie bedzie problemow z zorganizowaniem sali. Pewnie bylaby jakas zrzutka ale 10zl to chyba nie za duze obciazenie dla kieszeni.

Krakow dlatego ze jest zaglebiem pozycjonowania:) . Z warszawy pociag to kwestia 2,5h, a dla nieszczęśników mieszkających na północy kraju Katowice czy Kraków to jeden kit.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder, i nic mi nie powiedziales? placze.GIF

chyba troche sie spoznilem ale Kava co mialem powiedziec ? jaka Hiszpanska odmiana mnie ? :D

ja niestety nie pojade ale za miesiac bede na pewno, tzn. w styczniu - niestety problem techniczny - nowe japonskie, nowe japonskie ceny czesci i nowy japonski czas oczekiwania az mi te czesci sprowadza :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam dokałnie jak Erbit - zróbcie sobie osobny temat o zlocie generalnym :D Chyba, że chcecie, aby był on zorganizowany w Łodzi - wtedy ok :D Wydaje mi się, że na takie spotkanie najlepsze jest właśnie centrum Polski, bo do np. Krakowa ze Szczecina czy z Gdyni jest trochę daleko, a do Łodzi każdy ma mniej więcej po równo ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widze, ze cala ekipa z poprzedniego spotkania sie zjawia. Postaram sie zjawic, jesli chcecie posluchac moich farmazonow i obejrzec zakazana morde :) Dam znac w nowym roku.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności