Skocz do zawartości

Łódź spotkania PiO


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Właśnie się obudziłem :)

Dzięki za spotkanie - było miło, nie mogło być inaczej z taką ekipą ;).

Filmik jest... - to będzie mega hit, chociaż szkoda że wcześniej nie zacząłem nagrywać :D.

Pozdrowionka dla wszystkich i do zobaczenia za miesiąc ;).

P.S Oto treść pewnego sms-a od pewnego użytkownika spotkania - cytat:

Bede mial promienie.

Powinienem byc tuz przed 19ta.

Męczyły mnie te "promienie" - o co chodzi :pytajnik::blink: ... - okazało się, że to psikus słownika T9 :D :D :D (chodziło oczywiście o spóźnienie)...

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pierwsze...

sam początek - Rpnet zadumany mysli o 'promieniach' z sms'a...

10001357wu.th.jpg

od lewej:

Qwertyuiop, Rpnet, Hellz, Jacolok, Skubi, Erbit

Chwile potem trwała już zażarta (i zapita) dyskusja o "tajnych metodach pozycjonowania"

10001364sz.th.jpg

Skubi wyraźnie był rozbawiony moim 'zapiciem' dyskusji...

10001372vi.th.jpg

Hellz niedowierzająco spogląda... w czarną otchałań końca zdjęcia jakby szukając wskazówek "tajnych metodach pozycjonowania" - ale cóż to... z boku ma pilnego obserwatora - Qwertyuiop nie spuszczał z Hellz'a wzroku. Słowem rozumieli się bez słów.

10001389ua.th.jpg

Powrót Rpnet po długiej nieobecności w obiektywie, wyraźnie wpłynęła na poprawę nastroju Hellz. Widać obydwaj lubią obiektyw - ale razem czy osobno ?

10001397sa.th.jpg

Tuż potem nawiedził nas sam Vader.

10001400tb.th.jpg

Jacolok - mimo usilnego unikania obiektywu mimowolnie zawsze sie gdzieś wcisnął (od prawej)

10001416jw.th.jpg

Ja także próbowałem ukryć się przed obiektywem - znając technikę maskowania kameleona przybrałem kolor cegieł w tle.

10001421yc.th.jpg

Nasz kochany 'rodzynek' tuz przed wyjsciem usilnie próbuje 'podskoczyć' Qwertyuiop'owi - niemniej okazuje się to bardzo trudne

10001441ys.th.jpg

KONIEC

p.s. być może pojawią się następne zdjęcia. Czas pokaże czy się to uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że pani z obsługi już kojarzy, że jak zamawiamy salkę, to zawsze duuuużo piwa jej wychodzi z beczek :yes: Jednak jestem otwarty na wszelkie inne propozycje - ostatnio były różne wersje ;) Oczywiście piszę się na to spotkanie :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności