Skocz do zawartości

Łódź spotkania PiO


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja myślę, że pani z obsługi już kojarzy, że jak zamawiamy salkę, to zawsze duuuużo piwa jej wychodzi z beczek :) Jednak jestem otwarty na wszelkie inne propozycje - ostatnio były różne wersje :yes: Oczywiście piszę się na to spotkanie :)

Dobrze powiadasz zacny Hellz(chole*a nie wiem czy to sie wymienia), może w końcu się nauczy, że dla nas beczka tylko to za mało.

Niech moc będzie z Wami ;)

Kij bejsbolowy - 60zł, nóż - 20zł, raca - 10zł...

Bycie pseudokibicem - BEZCENNE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze. co do lokalu to niestety nie mam pomysła gdzie, wszysto co mi przychodzi do głowy nie ma saliki gdzie mozna by było spokojnie pogadać.

Nie wiem, jak wielka role odgrywaja kwestie cenowe, ale jesli chodzi jedynie o salke, to chociazby w Rolling Stone jest salka, ktora mozna przejac :]

Podpis tu, podpis tam, podpis dobrze zrobi nam :P

Bloga sobie zrobilem

A od 1.kwietnia jestem

MCP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o salkę żeby mozna sobie było spokojnie pogadać, ze względu na hałas(czytaj głośna muzyka itp) i to ma byc jakiś pub a nie restaturacje

Kuba, yyy, jimmi... w Stones'ie mozna posluchac i pogadac... przerabialem to nie raz w trakcie studiow :( nawet raz egzamin tam mielismy :] hehe 5 dostalem :P Takze, wydaje mi sie, ze jest ok...

Jedi - miast podawać takie pomysl na forum - przyjdź a omówimy temat na miejscu ;)

Kwestie cenowe mogą niestety być istotne... chcemy być friendly dla wszystkich a nie tylko dla wybranych.

Jak mi jimmi przypomni w odpowiednim czasi, brat wyrodny jeden :P (zartuje, nie bij :)) to sie chetnie zjawie. W kwestiach finansowych, z czego pamietam nie bylo tam najdrozej, ale w sumie dawno mnie tam nie bylo :)

Podpis tu, podpis tam, podpis dobrze zrobi nam :P

Bloga sobie zrobilem

A od 1.kwietnia jestem

MCP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie odbedzie sie w CP - tak ustalono. Byly plany przeniesienia sie ale nie doszlo do konkretnej rozmowy a ja nie bede biegal po innych pub'ach i szukal innego miejsca - chyba ze Ty chcesz sie tego podjąc. Jesli bedziemy omawiali mozliwosc przeniesienia sie to zrobimy to wspolnie na spotkaniu a nie na forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności