Skocz do zawartości

Łódź spotkania PiO


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

o spotkania w wawie to prosze męczyć np. kill billa abo kogos innego z wawy.

jedi jak weźmiesz aparat to będziesz miał pamiątkę i swoim virtualnym wnukom bedzisz mógł pokazywać fotki :D

kill napisał że nie lubi Wawki :D i że nie chce się w niej spotykac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 420
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

o spotkania w wawie to prosze męczyć np. kill billa abo kogos innego z wawy.

jedi jak weźmiesz aparat to będziesz miał pamiątkę i swoim virtualnym wnukom bedzisz mógł pokazywać fotki :P

Mnie proszę nie męczyć o Wawę jak narazie najwyżej merytorycznie i sympatycznie oceniam spotkania w Wiecznym miescie Łodzi i dlatego chętnie tam jezdzę. ;)

Co sprawdz poziom nie wzniósł się jeszcze na 3 poziom seo :sex:;)

Jakoś i kultura forumowiczów w Łodzi oraz wszelki dobrobyt mixtury pozycjonowania w barze :) i niezastąpione obiady w "Chochole" czynią to miasto nad wyraz atrakcyjnym na moje weekendowe wycieczki ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieścimy sie w tylu na tej salce bo na liście widzę juz 12 wpisów. Nie zapominajcie, że ja zajmuje 2 miejsca :) to może tym razem sobie odpuszcze. :)

Aczkolwiek cieszy mnie to, iż z każdym kolejnym spotkaniem jest więcej uczestników forum.

Kij bejsbolowy - 60zł, nóż - 20zł, raca - 10zł...

Bycie pseudokibicem - BEZCENNE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, spokojnie się zmieścimy, zawsze mamy spory zapas, najwyżej tym razem pożyczymy krzesła z sali głównej :) Tylko tym razem musimy uprzedzić obsługę, żeby znowu im piwa nie zabrakło :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jak sobie pomyślę, że jeszcze tydzień ślęczenia przy książkach, i że w ten weekend by mogło zabraknąć piwa, to aż mi ciarki po plecach przechodzą :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zartujcie, ze poprzednim razem piwa braklo :) Wezcie poprawke na to, ze ja prawdopodobnie tez sie zjawie ;)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się zjawił, ale zielonych nie przyjmują - zresztą głupio bym się czuł z poziomem swej wiedzy przy takich szychach jak Erbit, Kill bil czy inni

ale piwo lubię - patrz avatar

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...głupio bym się czuł z poziomem swej wiedzy...

My się spotykamy na pogaduchy przy piwie a nie po to aby omawiać tajne metody pozycjonowania.

Ty tak nowych sciemniaj, o nie przyjda :)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności