Skocz do zawartości

Google promuję spamowanie


magda90

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że spamowanie konkurencji. Do takie wniosku właśnie doszłam. Moja strona dostała parę dni temu filtr. Wpisuję frazę na którą moja strona dostała filtr i co widzę:

Na pierwszym miejscu widnieje strona nie aktualizowana od ponad roku! Promującą 'zdechłe' programy i wprowadzającą użytkowników w błąd. To, że na mojej stronie informacje są aktualizowane co kilka dni widać dla guglarki nie ma żadnego znaczenia. Ciekawe jak to ma się do motto gugla - "Dla nas liczy się użyteczna informacja dla użytkownika". Haha śmiech na sali.

Po za tym słanie spam raportów i spamowanie konkurencji widać przynosi lepszy skutek, szkoda że tego wcześniej nie wiedziałam ale cóż naiwnie zawierzyłem w motto gugla. Z perspektywy doświadczeń widzę, że lepiej by było dla mojej strony gdybym spamowała konkurencję zamiast zajmować się rozwojem własnej witryny. I to jest właśnie żałosne, że algorytm google promuje pośrednio takie działania.

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety gdzie drwa rąbia tam wióry lecą , smutne lecz prawdziwe - jeżeli jesteś pewna, że nie można się przyczepić do witryny napisz do googlasów może to cos da , kto wie ? :soczek: a jeżeli filtr nie zejdzie zrób 301 ale najpierw poczekaj bo może to czkawka na serpach.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da sie (jeszcze) stworzyc inteligentnego automatu, poprostu padlas ofiara dzialania algorytmu

albo grupy szturmowej Pana Sz. :soczek:

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak to wnioski wysuwać po paru dniach, poczekaj 1-2-3-4 tygodnie i wtedy popatrz jak sie SERPy układają i co z Twoją stroną, może to zwykłe zawirowania - poprostu...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo pozycjonujesz stronę? Jeżeli nie długo to nie przejmuj się, tak się nieraz dzieje, linkuj dalej bez żadnych zmian, a wszystko powinno wrócić do normy :glupek2:. Nie koniecznie ktoś Cię podspamował, powodem może być zbyt szybki przyrost linków, bądź skończył się FSB dla Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności