Skocz do zawartości

kilka zasad z preclami


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie a propo precli do kogoś kto sie tym bawi a nie czyta tylko forum i powiela wiedzę.

Ile razy można wrzucić jeden tekst?

Na ile precli można wrzucić jeden tekst?

Jak często można wrzucać teks?

CZy jest sens dodawać aderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można wrzucić jeden tekst?

na jednego precla raz

Na ile precli można wrzucić jeden tekst?

najlepiej raz, choć to torochę nieosiągalne jak dla mnie

Jak często można wrzucać teks?

ja dodaję 10-20 dziennie i wszystko jest ok

CZy jest sens dodawać aderem?

to zależy od witryny. Jeżeli jest wartościowa i zależy Ci na utrzymaniu poziomu to nie, a jeżeli to jakaś strona pod zapelcze to tak

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc precli wymaga unikalnych wpisow i z tym moze byc problem... Co do tekstu to wszedzie mowi sie o duplicate content i dlatego na kazdy precel powinno sie umieszczac nowe teksty . Ja osobiscie 1 tekst zmieniony w 50 % dodaje do max 2 precelkow

Kazdy ma inne metody i jak nie sprobujesz to nie sprawdzisz jak faktycznie to wyglada...

Co do addera to jak przedmowca napisal jezeli to strona pod zaplecze to wal ale z umiarem jak wszystko.

BlogSeo - Skuteczna Reklama BlogSeo - darmowa reklama w internecie czyli wszystko to co potrzebne do pozycjonowania

Blog Anglojezyczny Szukasz darmowych anglojezycznych stron na ktorych możesz umieścić swój link ? News - Press daje Ci taką możliość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś na jakimś blogu ze jeden tekst może być wrzucony, na maksymalnie 5 precli. Nie będzie z tym problemu?

Z jednej torebki herbaty możesz naparzyć i pięć szklanek. Ale czy taka herbata będzie miała odpowiednią moc? :soczek: Podobnie jest z preclami. Lepiej dodać mniej tekstów, ale żeby były przynajmniej w jakiejś części unikalne (synonimy, mieszanie wyrazów w zdaniu, mieszanie zdań w tekście). Warto też je potem linkować, bo nawet nie wszystkie ci je poindeksuje.

a ile znaków było by optymalnie? 1500, myślę ze jest ok

Generalnie im więcej tym lepiej, tylko pytanie czy będzie ci się chciało. Minimalnie to jakieś tysiąc znaków, żeby to miało sens.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku, gdy napiszę tekst 1500 znaków, dodam do niego synonimy ({a|b}) żeby uzyskać w sumie 3000 znaków i z tego generuję teksty do precli? Do ilu precli można dodać teksty wygenerowane z jednego tak przygotowanego tekstu?

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już robić synonimy to tak:

10 akapitów, 200 - 300 znaków każdy.

W każdy akapit walić 4 - 5 synonimów na słowo (oczywiście nie zawsze da rade tyle wstawić).

I z tego możesz spokojnie przejechać kilkadziesiąt precli.

Jeśli chodzi o dodawanie tego samego tekstu to możesz spróbować dodać go do 1 moderowanego...poczekać na akceptacje i wtedy ładować go do niemoderowanych. Jednak moim zdaniem ładowanie tego samego tekstu do różnych precli to znikoma moc.

Unikalnatreść.pl - bo wartościowy content to podstawa!

Skuteczny SEO Copywriting!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że duplicate content jak najbardziej istnieje, ale jego szkodliwość jest trochę "nadmuchana" żeby zachować równowagę we wrzechświecie ;) Piszę jeden tekst dziennie i ładuję go do dziennej porsji precli. Na następny dzień następny tekst i następna porcja precli. Jak nie mam natchnienia to bawię się w synonimy i przekładankę zdań.

Na początku zabawy z pocyjonowaniem nie miałem pojęcia że nie można wstawiać jednego tekstu do wielu precli i powrzucałem jeden tekst do ok. 300 :) Oczywiście weszły na same niemoderowane ;) Ale do top20 strona wskoczyła :D Ale kogo obchodzi top20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te teksty się różnią od siebie mocno ? Czy ktoś z Was może podać jakiś link by zobaczyć przykładowe art. 2 lub więcej ? Tzn. chodzi mi o to czy jest jakaś reguła jak mocno zmienić tekst ?

Może inaczej: czy ktoś kto czyta takie art. to od razu pozna, że są przeróbką?

Pytam bo sam pisze różne i muszę przyznać, że sporo czasu mi to zajmuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku, gdy napiszę tekst 1500 znaków, dodam do niego synonimy ({a|b}) żeby uzyskać w sumie 3000 znaków i z tego generuję teksty do precli?

to po wygenerowaniu i tak otrzymasz ok 1500 a nie 3000 :D

edit:

Czy te teksty się różnią od siebie mocno ? Czy ktoś z Was może podać jakiś link by zobaczyć przykładowe art. 2 lub więcej ? Tzn. chodzi mi o to czy jest jakaś reguła jak mocno zmienić tekst ?

Może inaczej: czy ktoś kto czyta takie art. to od razu pozna, że są przeróbką?

Pytam bo sam pisze różne i muszę przyznać, że sporo czasu mi to zajmuje ;)

najpierw uzyj matematyki :)

potem ocen to jak to wyglada w twoich oczach ;)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku, gdy napiszę tekst 1500 znaków, dodam do niego synonimy ({a|b}) żeby uzyskać w sumie 3000 znaków i z tego generuję teksty do precli?

to po wygenerowaniu i tak otrzymasz ok 1500 a nie 3000 :D

To wiem :) Mnie interesuje ile takich tekstów można wygenerować z jednego aby były wystarczająco unikalne na potrzeby dodawania do precli.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje ile takich tekstów można wygenerować z jednego aby były wystarczająco unikalne na potrzeby dodawania do precli.

jak pomyslisz i policzysz to dodasz do 100 w tym 50 moderowanych

ale jak nei pomyslisz i nie policzysz to pewnie i 30 tobie nie zaakceptuja

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to z punktu widzenia admina precla, on żeby sprawdzić czy Twój tekst jest unikatowy skopiuje część zdania - 4-7 słów i wklei je do Google. Ty zadbaj o to, żeby w Twoim artykule nie było takiego powtarzającego się zlepka słów, między tych 5 słów dodaj taki wyraz, w następnych 5 słowach daj synonim zamiast jakiegoś, następne zdanie przebuduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności