Skocz do zawartości

Czy zamiana na szablon *.PSD może obniżyć pozycję w Google?


luk84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie. Chce kupić pewien dosyć nieźle spozycjonowany serwis. Ponieważ teraz jest on

zrobiony w zwykłym HTMLu bez żadnych fajerwerków właściciel zaproponował mi, że za dodatkową opłatą

może mi zrobić nowy design oparty o szablon *.PSD. Czy strona może mi spaść w dół po takiej operacji?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego pierwsze pytanie wiec mogles mu odpowiedziec normalnie.

luk84, wszystko zależy od treści na stronie. Jesli nie ulegnie zmianie, to nie powinienes spasc (w dół :D ) Ale na forum mozna znalezc i takie wypowiedzi, ze po drobnych zmianach na stronie zmieniala sie pozycja strony. Wszystko trzeba przez caly czas monitorowac.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEGE, ale kwestia jest taka, że luk84 myśli chyba, że *.psd to jakiś format czytany przez przeglądarki :] Nie - jest to format pliku, w którym zapisuje grafikę program Adobe Photoshop. Musisz (lub właściciel) pociąć ten szablon i napisać odpowiednie odkodowanie html.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on da index.psd i mu serwis bedzie smigał :D

a jezeli oferuje ci nowy design .PSD to bierz. Tylko pozniej jakiegos kodera bys musial oplacic.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności