Skocz do zawartości

Nowy skrypt


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz z tego linki to zamieść jakiś system żebyś mógł sobie je wstawiać ale różne. Jeżeli zrobisz jednego linka to będzie łatwo to wykryć a wiemy że to nie zdrowe.

Edyta:

ale szczerze mówiąc myślałem że to 300 znaków to minimum nie max dobrze by było żeby admin mógł to ustalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podsumowywując. W niedługim okresie, kiedy wszystkie dodatki zostaną zrobione skrypt zostanie wydany oraz udostępniony dla każdego. W tym samym czasie zostanie wydana również dodawarka, którą będę dysponował tylko ja, wraz z listą wszystkich domen na których skrypt będzie zainstalowany, aby nie zginął szybciej niż powstanie :-)

Dinth, pytałeś mnie na pw czy aktualne jeszcze linkowanie dla pierwszych osób, które dodadzą 10 wpisów - TAK, profil został podlinkowany weblinkiem.

Więc czekajcie. :-)

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkowałem właśnie weblinkiem profile: s4lc i boby. Jeszcze siedem profili, które dodadzą po przynajmniej 10 wpisów mogę podlinkować. :-) Tylko jak coś to zgłaszać w topicu.

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja poprosze o podlinkowanie, a co ? :P

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holee, giker - gotowe. Jeszcze pięć profili zostanie podlinkowanych. Reszta musi sobie sama linkować. ;-)

lucky,weź pod uwagę fakt, iż na głównej masz tylko kilka ostatnich wpisów, a ci co dodają po mało znaków sami sobie szkodzą, chodzi o zawartość profilu a nie to co jest na głównej. Przykładowo Ty sobie napiszesz kilka trzysta znakowych wpisów, to lepiej dla Ciebie, bo masz w swoim profilu www.golden-work.pl/nick ładne wpisy i je sobie podlinkowywujesz. :-)

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności