Skocz do zawartości

E-Weblink - co za bida...


nabuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No ale z tym www to ja też nie rozumiem i uważam że nie macie racji wyśmiewając go (nie podając żadnych argumentów poza zbijaniem się), facet opisał swoje przeżycia i ma do tego pełne prawo.

Nioby te www ma chronić przed sztucznym nabijaniem site, ale co za problem postawić subdomeny:

www.qq.pl

www.dmoz1.www.qq.pl

www.dmoz2.www.qq.pl

[...]

www.dmoz[n+1].www.qq.pl

i cała zabawa z www idzie się walić. Też to dla mnie jest dziwne i faktycznie mówi o ograniczeniu systemu, nawet jak to niby działa w naszym interesie.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty (z www bez www) znajdują się TU i czytać ze zrozumieniem jak nie to z mamą

Kolego sympatyczny myślisz że jesteś taki super i przy tym błyskotliwy podając ten link.

Wytłumacz, zbij argument albo się nie odzywaj.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty (z www bez www) znajdują się TU i czytać ze zrozumieniem jak nie to z mamą

Kolego sympatyczny myślisz że jesteś taki super i przy tym błyskotliwy podając ten link.

Wytłumacz, zbij argument albo się nie odzywaj.

A czy widzisz różnicę pomiędzy

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...+Google&lr=

a

https://www.google.pl/search?hl=pl&sugg...=Szukaj&lr=

Oraz czy ją rozumiesz ? Jeśli tak to rozumiesz zatem dlaczego w e-webie tak jest. Jeśli nie to naprawdę zachęcamy do lektury forum.

nabuk: albo konkurencja (chociaż w dość żałosny sposó;) albo naprawdę masz jakieś problemy..

Jeśli podczas dodawania strony trwa to długo to wybacz ale system musi pobrać te parametry za które ma Ci naliczyć punkty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to z punktu widzenia googli dwie różne domeny z różnymi site, tak jak i te w moim przykładzie.

mając domenę www.qq.pl i subdomeny:

www.dmoz1.www.qq.pl

www.dmoz2.www.qq.pl

na zapytanie site:www.qq.pl zwórci mi sumę tej domeny i subdomen, więc zakłamie wynik, a niby miało przed tym chronić.

A forum czytam codziennie. I to dłużej niż Ty.

Znów bełkot o czytaniu forum i szukaniu, zero argumentów.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiKaS chodzi mi o to że siedzi tu banda klaunów szyderców co nie potrafi napisać nic sensownego. Skoro to takie proste to proszę o:

- zamknij mordę, to co piszesz było omawiane tu (link BEZPOŚREDNI) - oamwiający TAKIE rozwiązanie subdomen jak podałem

- zamknij mordę, bo przecież [argumenty argumenty]

W innym przypadku zgadzam się że to jest ograniczeniem systemu i rozumiem ten temat.

Napisałem w związku z tym że również mnie to dziwi a połowa w tym wątku wyzwała mnie bezpodstawnie od PiOkemonów, bo to chyba wszystko co potrafią.

Edited:

literówki

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to z punktu widzenia googli dwie różne domeny z różnymi site, tak jak i te w moim przykładzie.

I wystarczy. Koniec.

mając domenę www.qq.pl i subdomeny:

www.dmoz1.www.qq.pl

www.dmoz2.www.qq.pl

Toć to jakiś bełkot, od kiedy nazwę subdomeny wpisujemy w postaci subdomena.www.nazwadomeny.pl ?

A forum czytam codziennie. I to dłużej niż Ty.

Skąd takie niepoprawne wieści ?

Znów bełkot o czytaniu forum i szukaniu, zero argumentów.

Zero argumentów to Ty przedstawiasz.. I zero zainteresowania tematem gdyż było to wałkowane setki razy.. Ja Ci tylko pokrótce przedstawiłem zarys "o co tutaj biega".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć to jakiś bełkot, od kiedy nazwę subdomeny wpisujemy w postaci subdomena.www.nazwadomeny.pl ?

To pokaż mi RFC dla domen, które mi tego zabroni. Bo jest to absolutnie dozwolone i mogę założyć taką subdomenę.

Argumenty przedstawiłem - że takie ustawienie subdomen zakłamie site.

Co do czytania forum - mój argument o tym że czytasz krócej jest tak samo bezpodstawny jak Twój że go nie czytam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć to jakiś bełkot, od kiedy nazwę subdomeny wpisujemy w postaci subdomena.www.nazwadomeny.pl ?

To pokaż mi RFC dla domen, które mi tego zabroni. Bo jest to absolutnie dozwolone i mogę założyć taką subdomenę.

Nie mówię tu o dozwolonych rzeczach przez wszelakie RFC czy też inne tylko o rzeczywistość..

Argumenty przedstawiłem - że takie ustawienie subdomen zakłamie site.

Ale nie wiesz jak to ma się do samego e-weblinka. Bo pewnego dnia obudzisz się z banem na konto..

Co do czytania forum - mój argument o tym że czytasz krócej jest tak samo bezpodstawny jak Twój że go nie czytam.

No właśnie więc po co to, warto poczytać a nie dyskutować niepotrzebnie :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ radek ma częsciowo rację - na własnym serwerze możesz zrobić co chcesz, na hekko.net już nie i nie chodzi tutaj o dodanie kolejnego vserwera.

Takie są zasady systemu i nie ma co o nich dyskutować, a jeżeli już koniecznie trzeba, to najlepiej na forum eweblinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie po mordzie ;) i będzie git :glupek2:

To tylko forum, nikt nikogo nie będzie bił.

Ależ radek ma częsciowo rację - na własnym serwerze możesz zrobić co chcesz, na hekko.net już nie i nie chodzi tutaj o dodanie kolejnego vserwera.

A właśnie, że się mylisz. U nas również możesz dodać takiego vhosta.. w postaci subdomena.www.domena.pl i bez problemu działa.. Jednak no właśnie po co to robić, żeby oszukać system i szybko wylecieć ? Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności