Skocz do zawartości

E-Weblink - co za bida...


nabuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale kto powiedział, że to nie jest legalne ? Z tego co wiem (dowiadywałem się u źródła) tworzenie subdomen w formie www.sub.www.domena.pl nie jest zakazane :]

W pewien sposób jest to oszukiwanie systemu jeśli działa to jak działa i system podobnie liczy. Może Xann się wypowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa dobrze :] System tutaj nic nie pomoże, gdyż to google tak zlicza.

Pytałem Xann`a na PW jakiś czas temu, problemu nie widział.

ps, najlepsze jest to, że ten 'błąd' znalazłem sprawdzając SITE pierwszego e-webcitiesa postawionego przez Xann`a - mieli chyba jakiś błąd w skrypcie i tworzył subdomeny właśnie z 'www' w środku...

pozdrawiam :glupek2:

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, z mojego punktu widzenia jest to zwykłe oszukiwanie systemu. Bo przecież jeśli zrobimy kilka takich subdomen a dodamy tylko domenę no to dostajemy więcej punktów niż tak naprawdę dajemy systemowi. Oj nieładnie :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% ;) Przykład strony która tak działa :

https://www.proxy-surfing.info i subdomeny (lang) https://www.pl.www.proxy-surfing.info itd...

Oczywiście widać jak postawiona (mnóstwo 'wikipedia' w treści :glupek2: i mało zmian) więc zgarneła bana.

W takiej sytuacji, oddzielnie można dodać wszystkie subdomeny które mają swój własny SITE, oraz domene główną (www.proxy-surfing.info) która ma swój SITE + site subdomen :P

pozdrawiam

ps, niestety nie mam przykładu NIEzbanowanej strony o takiej budowie...

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że się mylisz. U nas również możesz dodać takiego vhosta.. w postaci subdomena.www.domena.pl i bez problemu działa.. Jednak no właśnie po co to robić, żeby oszukać system i szybko wylecieć ? Bez sensu.

Nie zrozumiałeś - tu w ogóle nie chodzi o vhosty, ale nie będę pisał o co, bo im mniej osób wie, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to - że jeżeli i tak da się to oszukać - to po co robić takie bzdurne ograniczenie w systemie. Nic to ograniczenie nie daje a jedynie utrudnia dodawanie domen do systemu.

I nie ma to związku z banami itp. w systemie. Bo jakby nie było ograniczenia www to też bym mógł dostać bana za myki z site. Różnica żadna.

Moim zdaniem po prostu Xann nie uwzględnił tego co opisałem i tyle. Zdarza się.

Z mojej strony [eot]

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak kradną, to czemu tego zakazywać ?

Eh... moim zdaniem powinno się w jakiś sposób wyeliminować opisany przypadek (sub.www.domena.pl) bo pozwolenie na wrzucanie domen BEZ www jest dla mnie chore (biorąc pod uwage, dla przykładu onet.pl) Punktów mnóstwo, a system wyświetlany jedynie na głównej domenie...

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to...

A mi by było wygodniej jak by można było dodawać strony bez www bo jeśli mam portal z domeną główną i na subdomenach są działy tematyczne do tego portalu... i Tych działów jest kilkadziesiąt... To niedość że musiałbym wszystkie przeindeksować na www to jeszcze do każdego odzielnie wklejać kod i sprawdzać czy sie wszystko zainstalowało itd... Jak dlamnie gra niewarta świeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedość że musiałbym wszystkie przeindeksować na www to jeszcze do każdego odzielnie wklejać kod i sprawdzać czy sie wszystko zainstalowało itd... Jak dlamnie gra niewarta świeczki...
Czyli sam przyznajesz, że nie dodałbyś systemu do wszystkich subdomen, co za tym idzie BEZ www otrzymałbyś puste pkt, za SITE subdomen na których linki SWL się nie wyświetlają...

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomahawk: to ograniczenie robi np. mały problem przy skryptach, które np. tworzą profile użytkownikow w subdomenach, albo tak jak wordpress mu - blogi

jest na to sposób, ale wszystko wymaga wiedzy - na dniach postaram się taki kod pokazać

proponuję część tego wątku przerzucić moderatorm do wątku o weblinku bo się syf robi

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności