Skocz do zawartości

E-Weblink - co za bida...


nabuk

Rekomendowane odpowiedzi

a juz myslałem że to kolejna wojna szooka ;)

ale to tylko mała krucjatka ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wystarczy, że wpuści www.qq.pl i już dostajemy pkt za www.dmoz1.www.qq.pl i

www.dmoz2.www.qq.pl

Tu przychodzi nam z pomocą pan G. gdyż żadna z takich domen w systemie nie została jeszcze zaindeksowana, a co za tym idzie punktów nie ma.

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie odzywać, ale ręce opadają.

Nie ma teraz, ale po tym wątku będzie milion.

Zobacz Tu

albo Tu

Wcześniej nikt takich domen nie stawiał bo nie widział w tym sensu. Tak jak kiedyś ludzie nie widzieli sensu używania telefonów.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Tu

Wcześniej nikt takich domen nie stawiał bo nie widział w tym sensu. Tak jak kiedyś ludzie nie widzieli sensu telefonów.

Gdzie tutaj widzisz zliczone sąsiednie subdomeny lub chociażby domenę główną?

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tutaj widzisz zliczone sąsiednie subdomeny lub chociażby domenę główną?

Pozdrawiam,

Gatzec

Nie będę tu uczyć jak hackować systemy wymiany - bo teraz rozumiem - większość nadal nie rozumie tego wątku i dlatego wyzwała mnie od PiOkemonów - to mi uświadomił dopiero post jubiego.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem problemu - jeśli ktoś doda domenę bez www i dostanie punkty za cały site, to robot poprostu powinien losować podstrony z situ z googla i sprawdzać na nich czy jest skrypt jeśli nie ma to wyautoryzować domenę, po paru razach zgłaszać moderatorowi do sprawdzenia - jeśli jest ewidentny przekręt to ban na konto i domenę i po sprawie.

Pewnie to tak już teraz działa - więc pytam gdzie jest problem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracują z web-tools tak? To niech zrobią takie proxy jak oni i po sprawie - technicznego problemu nie widzę żadnego. (chyba, że Ty z nich to sorki).

A jak szukać, np:

site:domena.pl a
site:domena.pl b
itd
Później
site:domena.pl 1
itd

Za każdym razem wyrzuca inny wynik i choćby brać pierwszy z góry i będzie dobrze - właśnie wprawdziłem na mojej jednej domenie i po 4 próbach wyskoczyły na pierwszym miejscu 3 różne subdomeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, 4 strony gadania o tym co było - dobre

po co wałkujecie temat jak to taka niszowa sprawa? działa? to niech działa

jedna pochlebna opinia a taki odzew :P

Biorę urlop od forum na jakiś bo tu same dzieci i trochę mnie to już męczy. Nawet zaczynam rozumieć Szooka.

sagittariuspl - w tym wątku walnąłeś 3 posty i każdy z nich jest niezwykle wnoszący. Idź poczytać, bo sam pisałeś kilka postów wyżej że trzeba mieć wiedzę.

Proponuję przenieść wątek do kosza. Już nawet markes pisze że forum schodzi na psy.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiedze to mi chodziło a'propo sprawy instalacji swl'i na subdomenach, jeżeli skrypt obsługuje wildcard

a tu chodzi o to, ze problem www czy bez www jest nieważny. każdy system ma swoje wady - weblink to www, seo.net support, linkem -moderacje.

powiedzmy sobie szczerze - do niiczego sie nas nie zmusza - masz strony bez www idz do seo.net

jedno @radek co powiedziales ma sens: temat do kasacji

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomahawk: np. wordpress mu i blogi w subdomenach

1.blog.pl

2.blog.pl

nie bedziesz przeciez do kazdej subdomeny instalowal osobno skryptu bo to sie mija z celem. nie sprawdzalem ale pewnie swl'e nie pozwola Ci zrobic instalki dla domeny blog.pl i aktywować jej dla każdej z subdomen - poprawcie mnie jeśli się mylę - znaczy jeden plik, kilka subdomen

zaraz to sprawdzę i zedytuje tego posta i powiem czy mam rację

//EDIT

a nie - moja wina - wszystko dziala, nie trzeba przerobek - sory

pliki weblinka np. tworza sie pod nazwa domena.wbl wiec sie nie nadpisuja

jak jest przy seo.net nie wiem

czyli nie ma problemu z instalka na wielu subdomenach - mea culpa

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności