Skocz do zawartości

E-Weblink - co za bida...


nabuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
.....Nioby te www ma chronić przed sztucznym nabijaniem site, ale co za problem postawić subdomeny:

www.qq.pl

www.dmoz1.www.qq.pl

www.dmoz2.www.qq.pl

[...]

www.dmoz[n+1].www.qq.pl

i cała zabawa z www idzie się walić. Też to dla mnie jest dziwne i faktycznie mówi o ograniczeniu systemu, nawet jak to niby działa w naszym interesie.

A ja myślałem ze na forum mieliśmy tylko jednego teoretyka. Sugeruje sprawdź w realu ile dostaniesz pkt i czy na wszyskich www.dmoz[n+1].www.qq.pl będzie zainstalowany system zanim się coś napisze bo można się zbłaźnić.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann właśnie przez to ograniczenie z eweba korzystam w znikomym stopniu, bo mam stare domeny bez www (jeszcze sprzed eweba) i nie będę ich zamieniać na www dla systemu wymiany.

No i pozdrawiam.

P.S. A w wolnej chwili sprawdzę - "poświęcę" jedną domenkę.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem ze na forum mieliśmy tylko jednego teoretyka. Sugeruje sprawdź w realu ile dostaniesz pkt i czy na wszyskich www.dmoz[n+1].www.qq.pl będzie zainstalowany system zanim się coś napisze bo można się zbłaźnić.

No coż Xann, takimi słowami prowokujesz ludzi. Sprawdziłem to co opisałem - i -masz lewe punkty w systemie. Szukaj :)

Szkoda że używasz takich słów w stosunku do innych a sam się do nich nie stosujesz.

Pozdrawiam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też to www. zniechęciło do systemu, i przez to go nie używam B)

bez www. można do SEO.net.pl a wg ostatnich testów szook'a i wielu opinii jest tak samo mocny jak e-web a nawet troche mocniejszy (wg testu Szook'a)

ja i tak radze zrobic przekierowanie wymuszone na domene z www. i po problemie w obu systemach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bananowski: dlaczego tak twierdzisz? pokaż dowody - swoje testy, ich wyniki, daty, dokładne założenia.

bardzo trudno to ocenić bez długoterminowych dokładnych testów - kto takie ma i się nie podzielił? B)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody ? B) pomysl

zawsze 1000 tys domen na 50 tys IP jest lepsze od 100 domen na 5 IP - zadne testy tu nie są potrzebne , jeżeli robisz frazę "meble" jest istotna duża ilosc domen i duża ilosc IP jeżęli robi się "sklep meblowy w Dębicy" potrzeba zoptymalizowac title i dac trzy wpisy w precle.

Im system ma wiecej domen i IP tym jest używany do mocniejszych fraz słąbe frazy robi się mocnymi preclami i to max 20 wpisami.

Po drugie i ostatnie SWL służą do dopalenia a nie pozycjonowania. :shout:

Dlaczego eweb jest najmocnieszy? bo krókim czasie można przywalic napradę dużą ilością linków których wszyskim brakuje.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem swoje testy. Przyłożyłem podobną ilość punktów w seo.necie i e-weblinku na 2 strony. W pierwszym okresie - tydzień dwa przyrost był niemal identyczny. Potem już seo.net dawał niewielkie przyrosty, za to e-weblink w dłuższej perspektywie dał mi więcej linków. Co nie zmienia faktu, że częściej używam jednak seo.neta. Nie chce mi się tworzyć zaplecza z www. na początku B).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann dowiedziałem się u źródła - seo.net ma 'teoretycznie' więcej subdomen+domen w systemie niż weblink bo ok. 70 tysięcy (mam tylko nadzieję, że nie wydałem jakiejś tajemnicy B) ) - po prostu seo.net nie zlicza subdomen z wildcardow. jedyny argument może być więc na liczbę uniklanych ip - ale tej liczby nie znamy w systemie seo.net

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj powiem ci ja coś w tajemnicy B)

Dodając domene onet.pl zobacz ile dostaniesz PKT ? https://www.google.pl/search?sourceid=navcl...ite%3aonet%2epl a system podłaczysz tylko i wyłącznie na głownej tj na www.onet.pl który ma https://www.google.pl/search?hl=pl&neww...onet.pl&lr=

Widzisz tą różnice ?

Wyniki 1 - 10 z około 23,900,000 z domeny onet.pl

Wyniki 1 - 10 z około 355 z domeny www.onet.pl

Jeszcze się taki system na świecie nie narodził co by sprawdził czy jest on podłączony na wszystkich sub domenach.

Wiec widzisz prosty przykład.

Ba zrób nawet test dodaj strony do obu systemów i odłącz je po aktywacji , zmierzyć czas który system Ci zabierze PKT jako pierwszy a w którym przez miesiąc będziesz miał PKT gratis , chyba tego nie sprawdzałeś.

Każde puste punkty w systemie to jego osłabienie to nic innego jak produkowanie pkt bez pokrycia a tego nie da się ukryć.

Jak się kiedyś zajmiesz profesjonalnie pozycjonowaniem i będziesz miał konto PRO to zobaczysz różnice :shout:

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności