Skocz do zawartości

E-Weblink - co za bida...


nabuk

Rekomendowane odpowiedzi

Xann mam konto PRO :)

jeśli twierdzisz że napisałem to na rzecz seo.net'a to poczytaj inne moje posty :D jestem małym wrzodem na tyłku Krupka :D (mimo to chcę coś zdziałać w tym systemie z Pawłem)

ja tylko jestem daleki od porównywania mocy systemów na podstawie ilości domen, które podają admini - to nie ma sensu.

pisanie który system jest lepszy bez testów jest tak samo bezsensowne.

co do zdejmowania punktów za strony - Xann o czym Ty mówisz? ;) niech mnie ktoś poprawi, ale w seo.net chyba jest co ok. 5-7 dni sprawdzany site (przynajmniej u mnie), a to jest wartość porównywalna do weblinka na koncie standardowym.

ale za to linkme to już chyba tylko sprawdza przy dodawaniu :D

każdy z tych systemów ma swoje plusy i minusy i ja jestem daleki od mówienia który jest dużo lepszy czy mocniejszy.

dlatego @bananowski: pokaż gdzieś wyniki tego testu - np. jakiś wątek, bo to ciekawa sprawa. kiedy robiłeś test?

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Radek nie robie polowania na czarownice bo od tego są boty poczekaj znajdą.

Zostaw to konto tak jak jest a sam zobaczysz ja nic nie ruszam ty nic nie ruszasz OK ?

ps.tak miedzy nami nie widzie zebyś miał tam wszedzie zainstlowany system wiec lada dzien dostaniemy monit a ty obserwój katalog eweblinka na serwerze co się tam w nim dzieje :D

'sagittariuspl' z przyczyn odemnie niezależnych nie mogę dysktowac jak bardzo sie mylisz :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego @bananowski: pokaż gdzieś wyniki tego testu - np. jakiś wątek, bo to ciekawa sprawa. kiedy robiłeś test?

"Test" ten robiłem z miesiąc temu. Nie przeprowadzałem go z myślą o publikacji na forum i szczerze mówiąc nie chce mi się tego robić :D. Ot dla siebie chciałem sprawdzić co jak działa. No i wniosek dla mnie taki, że oba systemy są OK. I obu używam, bo notorycznie zapominam linkować zaplecza z www. na początku :D, więc więcej punktów mam w seo.necie, który jest na prawdę w porządku. E-Weblink jest lepszy i to trzeba przyznać. Ja nie wybieram pomiędzy tymi dwoma SWL'ami. Po prostu używam obu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba zrób nawet test dodaj strony do obu systemów i odłącz je po aktywacji , zmierzyć czas który system Ci zabierze PKT jako pierwszy a w którym przez miesiąc będziesz miał PKT gratis , chyba tego nie sprawdzałeś.

Chyba Ty tego dawno nie sprawdzałeś (albo ja miałem "szczęście" i mnie akurat deaktywowali). Krupek trochę popracował i boty częściej chodzą, zwłaszcza site jest normalnie co kilka dni sprawdzany, a nie tak jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie lubię e-weblinka ale to nie znaczy, że mechanizm jest zły. Po prostu kierują nim nieodpowiedni ludzie. Porównać to można do punktu rzeczy znalezionych gdzie pracuje [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] (taka metafora, żeby zrozumieć stan rzeczy :) )

E-weblink natomiast ma największą wadę, że dużo punktów idzie do Agencja Reklamy - Xann Design, ul. Kopalniana 25, 43-143 Lędziny, fax. (032)326 73 86, kom. 509 782 393

Myślę, że koło 10% nawet ale oczywiście nikt nie powie bo zgodnie z zasadą seo 1.0 aby się rozwijać trzeba kraść. Ale to, że jest dużo domen rekompensuje ich zachłanność jako 4-3 system sprawdza się nieźle, można wykorzystać swoje spamiki (oczywiście nie przestarzałych wytworach np. status_15e33c617886ed97ac67c89769d1fb1f.png ).

@edit

przypomniało mi się, że kumpel gdy dodawal do e-weblinka swoje anchory na niszowe ale oplacalne frazy (tematyka: sport, odzywki; dajace kolo 2k uu dziennie bardzo latwe do wypozycjonowania) to krupek mu podpieprzył bo ma dostęp do panelu). Jednym słowem nie polecam.

https://www.megapower.pl/ na szczescie jest 1 na popularną fraze bo inaczej bym się wkur...

[Dodane na prośbę autora - Irek]

małe sprostowanie, faktycznie przegiąłem :)

Wycofuje się z zarzutów jakoby e-weblink miał wykorzystywać punkty swoich użytkowników szczególnie w chwili obecnej i w przeszłości. Xann zapewnia, że nie pobiera żadnych punktów i korzyści z systemu, więc trzeba się pogodzić z faktem, że TAK NAPRAWDĘ JEST.

Przepraszam Xanna za utratę jego wizerunku choć nikt nie wziął mojego posta na serio to Xann się tym przejął :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEO.net.pl też nie zaprzestał rozwoju jak część osób już krzyczała

wprowadzili dodatkową możliwość na "STAŁE LINKI" gdzie można określić czas jaki mają być pokazywane, moc i ilośc stron za punkty. Oczywiście nadal serce SEO czyli dynamiczne linki też pozostały bez zmian priorytetem.

Xann, czy też planujesz dodać do e-weba obok opcji obecnych na dynamiczne dodatkową możliwość na linki stałe ? tak jak mają to np. SEOnet czy elitelink ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
E-weblink natomiast ma największą wadę, że dużo punktów idzie do Agencja Reklamy - Xann Design, ul. Kopalniana 25, 43-143 Lędziny, fax. (032)326 73 86, kom. 509 782 393

Myślę, że koło 10% nawet ale oczywiście nikt nie powie bo zgodnie z zasadą seo 1.0 aby się rozwijać trzeba kraść. Ale to, że jest dużo domen rekompensuje ich zachłanność jako 4-3 system sprawdza się nieźle, można wykorzystać swoje spamiki

Mogę Panu Jarosławie Targosz zagrantowac ze spotkamy się w sądzie za te słowa ;) I nie jest to straszenie tylko oświadczenie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann...ale on zaznaczył "myślę" a więc wyraża własna opinię a nie stwierdza jakiś fakt - myślałem że te forum jest od tego by dzielić się własnymi spostrzeżeniami (choćby były nawet tak niedorzeczne)....

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-weblink natomiast ma największą wadę, że dużo punktów idzie do Agencja Reklamy - Xann Design, ul. Kopalniana 25, 43-143 Lędziny, fax. (032)326 73 86, kom. 509 782 393

Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz "myślę" ? Tutaj jest wyraźnie stwierdzenie.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności