Skocz do zawartości

E-Weblink - co za bida...


nabuk

Rekomendowane odpowiedzi

System wymiany linków reklamowych e-Weblink od samego początku informował ze nie bierze żadnych punktów z stron użytkowników , jest to jedyny system który to robi ze nie zawiera żadnej mocy użytkownikom a utrzymuje się z kont PRO , stwierdzenie Pana Jarosława podważyło zaufanie o jakie system zabiega wobec swoich klientów za co Pan Jarosław odpowie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
E-weblink natomiast ma największą wadę, że dużo punktów idzie do Agencja Reklamy - Xann Design, ul. Kopalniana 25, 43-143 Lędziny, fax. (032)326 73 86, kom. 509 782 393

Nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem, ale można zauważyć, że on stwierdza, że "xann kradnie", a dopiero później używa myśli, że do 10% (czyli na 100% uważa, że bierze coś dla siebie, a ile to nie wie).

Mistrzu - a Ty w ogóle czytasz ? Znajdź mi w tym zdaniu słowo "kradnie" (nie mówiąc już o osobie która się tego dopuszcza) bo jakoś ślepy chyba jestem. W przypadku pobierania prowizji przez E-Web te zdanie jest jak najbardziej na miejscu - w końcu dla jednogo "dużo punktów" to 10% dla innego 1%. Inna sprawa że Xann przed chwilą napisał że nic nie pobiera...w takim wypadku faktycznie można mówić o szkalowaniu wizerunku firmy.

A co do samej sprawy - ludzie dajcie sobie na luzzz...1 głupi post nawiedzonego paranoika - kto tym sie będzie kierował przy wyborze firmy...sprawy sądowe w takiej sprawie - szkoda czasu.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj definicji czasownika kraść.

Takie stwierdzenie jest jednoznaczne z tym. Weźmy przykład na 3. Starasz się o kredyt, mówią, że nie ma dodatkowych opłat, prowizji. Dostajesz kredyt i okazuje się, że zrobili Cie w kuku i oprocentowanie realne z opłatami wynosi 23%. I co? Nie okradli Cie? Ok, czepiaj się, niech będzie, że Cie oszukali. Tylko zważ na to, że są to synonimy.

Stwierdził, a później sobie myśli ile to pobiera co nie ma znaczenia dla zdania o jego pewności dotyczącej pobierania prowizji.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-weblink natomiast ma największą wadę, że dużo punktów idzie do Agencja Reklamy - Xann Design, ul. Kopalniana 25, 43-143 Lędziny, fax. (032)326 73 86, kom. 509 782 393

Myślę, że koło 10% nawet ale oczywiście nikt nie powie bo zgodnie z zasadą seo 1.0 aby się rozwijać trzeba kraść. Ale to, że jest dużo domen rekompensuje ich zachłanność jako 4-3 system sprawdza się nieźle, można wykorzystać swoje spamiki

Stwierdzenie "dużo punktów idzie do ", chyba nie jest pejoratywne :soczek: Nie wiem :)

Mogę Panu Jarosławie Targosz zagrantowac ze spotkamy się w sądzie za te słowa :) I nie jest to straszenie tylko oświadczenie.

Co to znaczy "zagrantowac"? :)

Ostatnio czesto tutaj na forum trzeba sie pilnowac, co chwile ktos, komus grozi sadami :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko stwierdzam, że to tylko słowa jeśli chodzi o podbieranie mocy użytkowników. A moc i punkty zazwyczaj idą w parze.

Proponuję, żeby Xann zrobił baner i tam się wyświetlało ile wykorzystuje obecnie e-weblink pkt+ile jest w sumie pkt oraz ile jest wszystkich punktów z systemu partnerskiego, który zawsze uważałem jest głupim pomysłem bo powoduje, że w systemie istnieją tzw "puste punkty". Lepiej dać inne profity na program partnerski np. po x użytkownikach zarejestrowanych z naszego reffa otrzymuje się konto PRO :). Zyskują wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jest wszystkich punktów z systemu partnerskiego, który zawsze uważałem jest głupim pomysłem bo powoduje, że w systemie istnieją tzw "puste punkty".

Zgadzam się, pp jest głupim pomysłem, ale E-weblink nie ma pp :)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kończy 18 lat a Pan Jarosław ma juz 19 to sie odpowiada za swoje czyny i słowa tak też sie stanie w tym wypadku, Pan Jarosław ewidentnie stwierdził ze eweblink oszukuje a to juz jest szkalowanie oraz działanie na szkodę firmy.

Sorry są pewne granice zabawy , e-Weblink jest narzędziem dla profesjonalistow zajmujących się zawodowo reklamowaniem stron w internecie a nie zabawką dla dzieci. Tu nie ma prawa coś nie działać coś nie chodzić jest to w pełni profesjonale narzędzie które sobie wywalczyło swoim działaniem zaufanie w większości znanych marek nie tylko z swiata SEO.

Ba powiem więcej ma tez konta standard dla tych co chcą sobie reklamowac swój pamiętniczek w postaci bloga.

Tak - przyznaje oficjalnie nasz system dzieli użytkowników na tych co się bawią a tych co zajmują sie zawodowo reklamą stron w internecie dlatego jest on w pełni profesjonalnym narzędziem zawodowym oczywiście dla początkujacych albo chcących przetestowac tez są konta standard.

elpav :) bedzędzie w ewebie PP ale nie bedzie to na PKT :soczek: i nadal nie bedzie wpomopwywał i podbierał pkt

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann: poinformowałeś wszystkich o wyciąganiu konsekwencji z "działania na szkodę" (nie oceniam) i to wystarczy. Ciąg dalszy proszę przenieść na PW.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności