Skocz do zawartości

E-Weblink - co za bida...


nabuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

małe sprostowanie, faktycznie przegiąłem :)

Wycofuje się z zarzutów jakoby e-weblink miał wykorzystywać punkty swoich użytkowników szczególnie w chwili obecnej i w przeszłości. Xann zapewnia, że nie pobiera żadnych punktów i korzyści z systemu, więc trzeba się pogodzić z faktem, że TAK NAPRAWDĘ JEST.

Przepraszam Xanna za utratę jego wizerunku choć nikt nie wziął mojego posta na serio to Xann się tym przejął :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest narzędziem dla profesjonalistow
jest to w pełni profesjonale narzędzie
jest on w pełni profesjonalnym narzędziem

Dzięki za informacje, profesjonalnie trzeba było powtórzyć tylko raz, profesjonaliści potrafią czytać.

Proszę żeby profesjonalny system przestał wprowadzać w błąd zarówno tych co się bawią jak i profesjonalistów którzy wykorzystują profesjonalne narzędzie zawodowo.

E-weblink jest systemem reklamy kontekstowej, emitowanej na stronach uczestników systemu wymiany linków reklamowych

https://pl.wikipedia.org/wiki/Reklama_kontekstowa

Proszę sobie przeczytać i odpowiednio zmodyfikować stronę, bo ktoś gotów pomyśleć że losowy random ma coś wspólnego z tematycznymi linkami dopasowanymi do treści strony ;)

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest to niezgodne z prawdą, jak sam zauważyłeś w innym wątku dotyczącym Twojego systemu wymiany linków, e-weblink.com działa na nico innych zasadach, czyli już na starcie wprowadzasz w błąd potencjalnych użytkowników systemu.

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze od kiedy wiki jest kanonem ;) po drugie :

"Reklama kontekstowa to taki sposób prezentowania reklam gościom stron internetowych, który zakłada dopasowanie treści reklam do treści stron, na których są one umieszczone" jak to sie tyczy do wszyskich innych systemów reklamy kontektowej z adsense na czele :)

Prosze litosci :) rozumiem ze sobie żartujesz ze mna prawda ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę już dlaczego wszyscy machają ręką na to co robisz ;) Po prostu nie ma co dyskutować z kimś kto tak szarżuje :)

Naprawdę nie rozumiesz tego co piszesz w swoich postach?

Nie wiesz dlaczego adsense jest kontekstowe? Hehe, żartujesz sobie ze mnie, prawda?

editka:

Skoro tekst na wiki jest dla Ciebie nieprofesjonalny ;) kilka innych tekstów:

https://www.websearchfactory.pl/slownik-poz...ma-kontekstowa/

https://www.i-slownik.pl/1,1906,reklama,kon...tekstualna.html

oraz info czym jest adsense:

https://adwords.google.com/support/bin/answ...amp;answer=6712

oraz co za tym idzie czym jest kierowanie kontekstowe:

https://adwords.google.com/support/bin/answer.py?answer=91765

Dodam jeszcze że wysoce nieprofesjonalne jest okazywać publicznie swoją niewiedzę z branżowych zagadnień posiadając taki staż i prowadząc tak profesjonalne narzędzie.

zmieniłem również trochę język wypowiedzi, bo wydawał się nieco przesadzony, co może utrudnić dalszą dyskusję :)

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze cie wyprowadzic z błędu jaki jestemś .

Sam wskazałeś na wiki gdzie pisze ;)

"Reklama kontekstowa to taki sposób prezentowania reklam gościom stron internetowych, który zakłada dopasowanie treści reklam do treści stron, na których są one umieszczone"

Otórz chyba się zgodzisz ze mną ze celnośc adsene odnośnie dopasowania reklam jest pojeciem wzglednym i bardzo często nie trafia mimo szczerych chęci mam nadzieje ze nie bede musiał ci pokazywac przykładów jak to jest idealne wrecz dobierana reklama kontektsowa w adsensie

Skoro juz ustaliliśmy ze reklamy kontekstowe z załozenia tylko dopasowują treści reklam do stron t o tak tez jest w systemie wymiany linków reklamowych e-Weblink.

Tak wiec widzisz jak bardzo sie mylisz :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) W takim razie proszę Xann, wskaż mi w którym miejscu Twój system jest (nawet z założenia) kontekstowy.

Nawet OnetKontekst jest bardziej kontekstowy niż Twój system wymiany linków który ma być prosty i skuteczny, jak sam to często podkreślałeś. Dodatkowo z wątku o Twoim systemie można wyczytać, że losowo przydziela linki na stronach w zależności od ilości "przyłożonych" na frazę punktów (jak komuś będzie się chciało przebrnąć przez milion crappostów pokemonów i lizusów to może sobie sprawdzić).

Proste pytanie, jakbyś miał oczy zmęczone:

Co ma prosty random do reklamy kontekstowej?

To że Ty tak powiesz?

To ja z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że system e-weblink oszukuje użytkowników.

Adsense jest systemem reklamy kontekstowej z założenia nie z nazwy :) System reklamy kontekstowej nawet wg definicji jaką sobie ułożyłeś (ciekawe skąd Ty to bierzesz wogóle hehe) nie polega na tym że jeden z miliona linków trafi się pod temat. Oboje to wiemy, przyznaj się ze chciałeś gimnazjalistom zaimponować, bo przecież żaden profesjonalista nie uwierzy :)

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności