Skocz do zawartości

Czy pozycjonowanie "padnie"?


Lok

Rekomendowane odpowiedzi

Jak popatrzeć po postach np. takich jak ten to padnie, ale to amatorskie widać że ludzie zaczynają zatrzymywać konkretną wiedzę dla siebie i bardzo nie chętnie się nią dzielą. Mało tego są osoby które czasem coś mądrego powiedzą ale nie wielu witać to łapie bo większość się z nimi przekomarza. Także kto ma działać to i działać będzie a kto tylko żerował na innych odejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wypunktuję, aby lepiej się czytało:

1. Moje katalogi nie są spamem i są o wiele bardziej wartościowe niż jakieś zaspamowane qlweby.

2. Pozycjonowaniem zajmuję się hobbystycznie, a nie dla kasy. Wychodzę z całego interesu na zero i dobrze mi z tym.

3. Mam tylko 3 unikalne strony zapleczowe (których nie znacie) - więc spadki nie wykoszą mi połowy dobytku.

4. Jeżeli nie masz co robić to idź do warzywnego, albo ukaż się w elektrociepłowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seo będzie co raz trudniejsze

odpadną ludzie bez przygotowania i możliwości :|

spamy wylecą, duplikaty wylecą itd. itp, isrete

już dziś jeśli klient chce sie reklamować w necie, zamiast pozycjonowania czasami lepiej

zaproponować AdWordsy, bo wiesz że w niektórych branżach seo się nie zwraca

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepiej !

Caly czas mam nadzieje ze google w końcu posprząta śmietniki , bo niestety też tak jak niektóry osoby nie przepadam za spamo-stronami.

Oczyszczenie internetu spowoduje naturalna selekcję i zostaną tylko Ci co powinni zostać a osoby których wiedza kończy się na uruchomieniu jakiegoś spamowego skryptu i obsłudze SWL wymrą :)

Niestety PiO wtedy nie bedzie już takie samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie nie umrze - jedynie ewoluuje, jak to miało miejsce już kilkakrotnie.

Ktoś wyżej pisał też o wymianie doświadczeń, wiedzy... oczywiście, że nadal SEO'wcy się wymieniają, tylko nie na pokeforach, a (taka jest niestety smutna prawda) PiO właśnie w tym kierunku zmierza - setki tematów na które odpowiedzi były już udzielane...

Reasumując, wg. mnie era 15'latków - "profesjonalnych SEO'owców" czerpiących profity z zaplecza opartego o biblię i kilka DMOZ'ów a przede wszystkim z punkcików w SWL'ach które dzięki nim otrzymują mija... ale Polak potrafi i zawsze znajdzie jakąś alternatywę.

Herbit.pl - sklep z herbatami. Najwyższej jakości produkty na wagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że niedługo seo częsciowo upadnie.

Przetrwaja tylko najwięksi z najwieszym budżetem.

Top10 to jest tylko 10 stron. A frazy są trudne. A setki tysiecy osób chciałoby miec swoja strone w top10 na tą własnie trudną fraze.

I dlatego w top10 i nawet moze top20 zostaną ci co juz sie wybili na szczyty i mają duży budżet.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności