Skocz do zawartości

Kod rabatowy w home.pl (60%) za linki


mess_alex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na początku zaznaczę, że nie potrafiłem zdecydować w którym dziale ("Wymiana Linków" czy "Ogłoszenia i Zlecenia") umieścić ten temat. Ponieważ jednak (wg opisów) nie pasowałby on ani do jednego ani do drugiego umieszczam go tutaj i (jeżeli zostałoby to uznane za stosowne) proszę moderatorów o przeniesienie tematu do innego działu :(

Odnośnie tematu. Kupiłem ostatnio kilka domen w home.pl i dostałem taki oto "dokument" z kodem rabatowym. Jako, iż nie będę kupować serwera pomyślałem, że może komuś innemu przyda się ten kod.

Nie wiem ile jest on wart (jeżeli np. dodają go do każdej kupionej domeny to niewiele, chociaż ja dostałem tylko jeden po zakupie 2 nowych i przedłużeniu trzeciej), ale może ktoś byłby zainteresowany zamienieniem go na umieszczenie linku do mojej strony?

Pozdrawiam

Zespół Downa - porady, ważne informacje dla rodziców, rodzeństwa, opiekunów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności