Skocz do zawartości

etyka w pozycjonowaniu i robienie zaplecza


magda90

Rekomendowane odpowiedzi

Irek to samo polskie prawo mi pozwala publikować cytaty
Przeczytaj dokładnie tą ustawę zanim zaczniesz się na nią powoływać.
druga sprawa to omijasz cały czas odpowiedzi do czego służy kanał RSS
Napisałem kiedy odpowiem Ci na to pytanie, proponuję jeszcze raz przejrzeć moje posty. Do tej pory nie podałeś tekstu ustawy pozwalającego na publikowanie na własnych stronach treści z RSS
ja o prywatnym czytniku internetowym
Już Ci raz napisałem ale widocznie nie dotarło, to jest temat o tworzeniu stron przy pomocy czytników a nie o prywatnych (służących tylko posiadaczowi) czytnikach RSS.
ile tu widzisz prowadzonych linków do ? news.eweblink.info ?
Właśnie upubliczniłeś adres tej strony i od tego momentu stała się dostępna dla innych, wcale nie musi to być link.

Takich głupot bym mógł się spodziewać po młodych forumowiczach ale w twoim przypadku to jest wstyd.

(to tak Twoim stylem napisane) :(

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niedość ze czytałem ustawę to jeszcze się konsultowałem z mecenasem przed wypuszczeniem czytnika RSS i ustawa reguluje co i jak robić żeby nie łamać prawa używaniu cytatów

Jedną z takich licencji ustawowych (forma dozwolonego użytku publicznego) jest PRAWO CYTATU umieszczone w art. 29

oraz

Zgodnie z art. 4 Prawa Autorskiego:

Art. 4. Nie stanowią przedmiotu prawa autorskiego:

1) akty normatywne lub ich urzędowe projekty,

2) urzędowe dokumenty, materiały, znaki i symbole,

3) opublikowane opisy patentowe lub ochronne,

4) proste informacje prasowe.

tak można budować całe portale używając RSS

Do tej pory nie podałeś tekstu ustawy pozwalającego na publikowanie na własnych stronach treści z RSS

mam nadzieje ze teraz Cie to satysfakcjonuje ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, może to głupie pytanie, ale po co na prywatnym czytniku emitujesz linki systemowe eweba, bo albo robisz userów eweba w jajo, albo czytnik nie jest taki prywatny.

Pisałeś, że adres znasz tylko Ty, ale ten Twoj prywatny czytnik jest w indeksie G, a to oznacza, że adres znasz Ty i G, a jak dodam to, że mogę do niego trafić szukając inne czytniki (dzięki innym stawiającym takie czytniki tylko jeszcze je dopalającym miłośnikom prywatnych czytników), to już chyba nie jest prywatny? Co na to prawnik?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem strony internetowe jednak nie są prasą (z wyjątkami) natomiast pisząc że dzięki RSS można tworzyć strony powinieneś wyraźnie zaznaczyć z których stron można pobierać takie treści. Pisząc że tworzenie za pomocą RSS stron internetowych bez takiej informacji wprowadzasz ludzi w błąd.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej powiedziałęm nie sztuką jest robić śmietnik "spam" z RSS sztuką jest robić legalne strony (portale) z RSS, wystarczy poszukać popytac zadzwonic z poradą

Jak sam widzisz można zgodnie z prawem przestrzegając pewnych wytycznych jakich kolejny raz nie mam zamiaru już pisać kto che sobie doszuka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam widzisz można zgodnie z prawem przestrzegając pewnych wytycznych
Właśnie dlatego piszę że samo stwierdzenie o legalności czegoś takiego bez podania warunków jakie trzeba spełniać jest wprowadzaniem innych w błąd.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówie że można, nie muszę jeszcze udowadniać jak to zrobić zeby było moża,

podaje komuś książkę i mowie w niej to znajdziesz wiem ze oczekujesz że podam strone i wers ale to nie ja :( ja tylko mowie ze w tej książce a nie która kartka storna i wiesz, jak ktoś jest zainteresowany sam sobie znajdzie wówczas wiecej zapamięta niż podane na tacy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samy Twoje informacje są bezwartościowe a nawet szkodzące.

to tak jak byś mnie zapytał :

- czy innymi stronami można wy pozycjonować stronę

ja ci na to: można

a ty mi odpowiadasz że moi informacje są szkodzące bo nie powiedziałem JAK

:(

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak z dzieckiem, szkodliwe w tym przypadku bo poinformowani w ten sposób przez Ciebie użytkownicy mogą łamać Polskie prawo.

O ile wiem pozycjonując za pomocą innych stron nie można łamać Polskiego prawa, porównanie co najmniej chybione.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak z dzieckiem, szkodliwe w tym przypadku bo poinformowani w ten sposób przez Ciebie użytkownicy mogą łamać Polskie prawo.

raczysz żartować, to tak jak byś oskarżył producenta noży ze nie zamieszcza instrukcji że służą do krojenia chleba a nie do zabijania bo wkoncu nie poinformował do jakiego celu i jak należy obsługiwać

producent śrubokretów też powinnien zamieszczać instrukcje że nie służa do zabijania a przykrecania śrubek

bo inaczej sprzedawanie noży czy śrubokretów jest szkodliwe i naraża na działania niezgodne z Polskim prawem

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczysz żartować
Widzę że Ciebie trzymają się żarty, piszesz o rzeczach o których już małe dzieci są uczone.

Za to dobrym przykładem będą leki bo ludzie nie znają ich działania, zauważ że producenci mają nawet obowiązek dołączać informację o zagrożeniach.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności